Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

SUV 3008 GT | BEZPIECZEŃSTWO

/image/27/0/peugeot_3008gt_layout15-2.81270.jpg

WZORCOWE PROWADZENIE

Zwiększony prześwit oraz podwyższona pozycja za kierownicą przekładają się na wyjątkowe prowadzenie i trakcję. Nie będziesz chciał wysiąść z SUV PEUGEOT 3008 GT, gdy doświadczysz, jak bezpiecznie i komfortowo można się czuć za kierownicą tego samochodu!

SUV Peugeot 3008 GT otrzymał pięć gwiazdek, najwyższą możliwą notę w testach bezpieczeństwa EuroNCAP.

ZAAWANSOWANY SYSTEM PARK ASSIST

i

Dzięki zaawansowanemu systemowi Park Assist i kamerom możesz obserwować na ekranie dotykowym, co dzieje się wokół samochodu. Widok z lotu ptaka, ukazujący otoczenie SUV PEUGEOT 3008 GT w czasie rzeczywistym, znacząco ułatwia manewrowanie. Kierowca widzi obraz 360° i wszystkie ewentualne przeszkody, znajdujące się w pobliżu. 

ACTIVE SAFETY BRAKE

i

Ta technologia to najnowsza generacja automatycznego systemu awaryjnego hamowania, który interweniuje, gdy pojawia się zagrożenie zderzeniem. Kamera i radar wykrywają zarówno obiekty stałe, jak i ruchome. Gdy kierowca nie zareaguje na czas, lub zareaguje w niewystarczający sposób, system włącza hamulce zastępując kierowcę. Active Safety Brake pomaga uniknąć kolizji lub zminimalizować jej konsekwencje, redukując siłę zderzenia. 

ADAPTACYJNY TEMPOMAT Z FUNKCJĄ STOP

i

System wykorzystując radar, wykrywa pojazdy poruszające się w tym samym kierunku u automatycznie utrzymuje bezpieczny, wcześniej ustalony odstęp używając w tym celu silnika (przyspieszanie / hamowanie aż do zatrzymania samochodu). Funkcja ta jest aktywna w przedziale prędkości 30 – 180 km/h.

UTRZYMAJ KONTROLĘ

/image/27/5/peugeot_3008gt_layout6-21.81275.jpg
/image/27/6/peugeot_3008gt_layout6-5.81276.jpg

Śnieg, błoto, piasek… Nic nie jest w stanie wystraszyć SUV PEUGEOT 3008 GT. Bez względu na to, czy prowadzisz w mieście czy na bezdrożach, system Advanced Grip Control pozwala dobrać najbardziej odpowiedni tryb jazdy za pomocą przełącznika na konsoli centralnej. Innowacyjny system Hill Assist Descent Control utrzymuje odpowiednią, bezpieczną prędkość zjazdu z wzniesienia.

USŁUGI ONLINE

/image/27/7/peugeot_3008gt_layout6-20.81277.jpg
/image/27/8/peugeot_3008gt_layout6-10.81278.jpg

System Mirror Screen pozwala używać kompatybilnych protokołów Apple CarPlayTM, MirrorLink® i Android Auto, dzięki którym możesz korzystać z aplikacji za pośrednictwem ekranu dotykowego. Dodatkowo, samochód jest wyposażony w bezprzewodową ładowarkę (i) do smartfonów.

SYSTEM HI-FI PREMIUM, ZAPROJEKTOWANY PRZEZ FOCAL®

Focal System

Peugeot podpisał umowę partnerską na wyłączność z firmą FOCAL®, tak aby móc zaproponować najlepsze rozwiązanie w dziedzinie nagłośnienia dostępne w tym segmencie: system Hi-Fi wyposażony w najbardziej zaawansowane technologie FOCAL®.

Marka FOCAL® to producent, który od ponad 35 lat specjalizuje się  w dziedzinie akustyki wnętrz,  cieszący się uznaniem na całym świecie za sprawą opatentowanych innowacji i unikalnej sygnatury akustycznej.

Nowy system Hi-Fi to 10 głośników wyposażonych w unikalne technologie FOCAL® oferujących przyjemność czystego i szczegółowego dźwięku w samochodzie:

  • Wysokiej jakości głośniki niskotonowe/średniotowe Hi-Fi wykonane w technologii Polyglass zapewniają równowagę i precyzję dźwięku,
  • Głośniki wysokotonowe TNF wykonane w technologii odwróconej kopułki wykonanej z aluminium zapewniają optymalne rozpraszanie dźwięku i bardzo szczegółowe tony wysokie,
  • Trójdrożny subwoofer w technologii Power Flower(TM) 200mm zapewnia zdefiniowane i dynamiczne odtwarzanie niskich częstotliwości,
  • Aktywny 12 kanałowy wzmacniacz o mocy 515 W klasy D (wzmacniacz hybrydowy klasy A/B) to bogactwo i finezja dźwięków wysokiej częstotliwości, a także moc basów.