Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

ERGONOMICZNA JAZDA DZIĘKI PEUGEOT i-COCKPIT®

PEUGEOT i-Cockpit®

Innowacyjne wnętrze

i

Jazda samochodami PEUGEOT zawsze była porywającym doświadczeniem. Marka może poszczycić się uznanym know-how zarówno jeśli chodzi o układ jezdny jak i trzymanie się drogi. Za kierownicą samochodu PEUGEOT każdy kierowca poczuje się spełniony. Aby zapewnić jeszcze większą przyjemność jazdy PEUGEOT już od kilku lat pracuje nad nowatorskim rozwiązaniem kabiny zapewniającym wyjątkowe wrażenia z jazdy.

Owocem prowadzonych prac jest innowacyjne rozwiązanie wnętrza znane jako PEUGEOT i-Cockpit®.

Obejmuje ono następujące elementy:

/image/92/6/peugeot-5008-2016-197-fr.199926.jpg

Kompaktowa kierownica

Kompaktowa kierownica zapewnia znacznie większą łatwość wykonywania manewrów i potęguje doznania z jazdy. Dzięki niej prowadzenie samochodu staje się źródłem intuicyjnej przyjemności. Nie wymaga już tak dużego kąta rozwarcia ramion, ruchy rąk nie muszą być tak obszerne. Kierowca może szybciej i dynamiczniej reagować, zachowując przy tym komfortową pozycję.

/image/92/4/peugeot-5008-testdrive-1302tc064-v2.199924.jpg

Cyfrowy panel wirtualnych zegarów

Wszystkie potrzebne informacje są wyświetlane na wprost kierowcy. Nie musi już spuszczać drogi z oczu i może się całkowicie skoncentrować na prowadzeniu. Kompaktowe wymiary kierownicy zapewniają ergonomiczną pozycję – podnoszą komfort i tym samym zmniejszają zmęczenie.

/image/92/5/peugeot-3008-2016-229-fr.199925.jpg

Duży ekran dotykowy

Duży, intuicyjny w obsłudze ekran dotykowy pozwala na regulację ustawień wpływających na komfort (radio, klimatyzacja, itd.). Pozwala w naturalny sposób kontrolować informacje dotyczące samochodu i jego wyposażenia.

Niezaprzeczalny sukces.

/image/92/3/peugeot-308-2013-125-fr.199923.jpg

Od 2012 r. miliony klientów miały okazję docenić zalety PEUGEOT i-Cockpit® montowanego w trzech najlepiej sprzedających się modelach marki:

  • PEUGEOT 208 – miejskiego samochodu z segmentu B;
  • PEUGEOT 2008, - SUV-a z segmentu B;
  • PEUGEOT 308 – hatchbacka z segmentu C

Wszystkie badania przeprowadzone wśród europejskich i chińskich klientów potwierdzają, że jazda samochodem wyposażonym w PEUGEOT i-Cockpit® jest przyjemnym i stymulującym doświadczeniem. Rozwiązanie to stało się obecnie głównym elementem wyróżniającym najnowsze projekty marki.

Nowa, zaawansowana generacja PEUGEOT i-Cockpit®

Wyposażony w nowy PEUGEOT i-Cockpit®, SUV 3008 zaprasza do odkrycia w 100% cyfrowego systemu z 8-calowym ekranem pojemnościowym oraz w pełni personalizowanym cyfrowym panelem, a także kompaktową kierownicą z wbudowanymi przełącznikami i automatyczną skrzynią biegów sterowaną elektrycznie.

W tym rozwiązaniu, wykorzystującym najbardziej zaawansowane technologie, wszystkie najważniejsze informacje znajdują się na wprost oczu, na cyfrowym panelu wirtualnych zegarów 12,3”, który można dowolnie personalizować.

Nowy PEUGEOT i-Cockpit® pod każdym względem idzie o krok dalej. Wyższa jakość wykonania, bardziej zaawansowanie technologie, większa oferta mobilnych usług, bardziej intuicyjna obsługa, większe możliwości personalizacji i jeszcze mocniejsze wrażenia z jazdy: tak właśnie będą wyglądały kabiny samochodów przyszłości. Tak wygląda wnętrze samochodów Peugeot już dziś.