SKIP TO CONTENT
TRAVELLER

Już od 4054 zł brutto/mies (i) Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 260700 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 11%, miesięczna rata leasingowa brutto: 4054 zł. W przypadku leasingu oferowanego przez PSA Finance Polska Sp. z o.o. możliwe jest uzyskanie dofinansowania z Programu NFOŚiGW „Mój Elektryk” w wysokości do 18 750 PLN. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy  


Zyskaj do 27 000 zł w programie „Mój elektryk”

  • elastyczny okres umowy: (24 -60 miesięcy),
  • możliwość zakupu online,
  • skorzystaj z dopłaty rządowej „Mój elektryk” 

 

KUP PEUGEOT e-TRAVELLER ONLINE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Znajdź atrakcyjne oferty online dla PEUGEOT e-TRAVELLER - i wypełnij wniosek o finansowanie online w kilka minut! 


Zastanawiasz się nad zakupem samochodu online? Kliknij przycisk „Kup online”, wybierz model Peugeot i skorzystaj z dostępnych filtrów, aby dopasować go do swoich preferencji. Następnie określ wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów. Skorzystaj z finansowania online i kup Peugeot bez wychodzenia z domu!

  • Przy zakupie auta online otrzymasz ładowarkę easyWallBox w cenie.

 

Program „Mój elektryk” 

Program „Mój elektryk” Narodowego NFOŚIGW jest dostępny dla osób fizycznych, przedsiębiorców, samorządów i innych instytucji  przy zakupie samochodu elektrycznego.

 

Dla osób fizycznych dofinansowanie do zakupu pojazdu o maksymalnej cenie 225 000 zł brutto  wynosi 18 750 zł. W przypadku osób posiadających Kartę Dużej Rodziny dotacja wynosi 27 000 zł, bez ograniczeń kosztu zakupu pojazdu.

 

Przedsiębiorcy, samorządy i inne instytucje mogą uzyskać dofinansowanie do 27 000 , jeżeli zadeklarują roczny przebieg wyższy niż 15 000 km. 

 

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu.

 

DESIGN
Kombivan PEUGEOT nowej generacji

 

Nowoczesny przód doskonale podkreśla elegancką stylistykę i silną osobowość PEUGEOT e-Travellera.

Dzięki trzem długościom nadwozia (Compact, Standard i Long), modularnemu wnętrzu (od 5 do 8 miejsc) i bagażnikowi o pojemności do 3000 lDo 1500 l w konfiguracji 8-osobowej i do 3000 l w konfiguracji 5-osobowej  samochód idealnie dostosowuje się do Twoich potrzeb.

PEUGEOT e-Traveller wprost zaprasza cię do wyruszenia w drogę, zarówno na rekreacyjne wypady na łono natury jak i w dalekie trasy.

 

 

PRZÓD

Pionowa osłona chłodnicy, charakterystyczny układ i styl świateł LED oraz ksenonowe reflektory wkomponowane w boki nadwozia – PEUGEOT Traveller to niezawodny i elegancki zawodnik.

FUNKCJONALNA ELASTYCZNOŚĆ

PEUGEOT Traveller jest dostępny w trzech długościach. W każdej wersji może wygodnie podróżować nawet osiem osób.
Dzięki obniżonej wysokości (do 1,9 m) możesz bez trudu korzystać z wielopoziomowych i podziemnych parkingów w ruchliwych centrach handlowych czy strefach turystycznych.

DWA PRZESZKLONE PANELE DACHOWE

Dwa przeszklone panele dachowe, które mogą być niezależnie odsłaniane i zasłaniane, rozjaśniają wnętrze kabiny, zapewniając panoramiczny widok na niebo. Pod dachem umieszczono nastrojowe oświetlenie LEDdostępne jedynie w wersji Allureoraz indywidualne lampki do czytania.

PEUGEOT Traveller ma również odrębną klimatyzację dla tylnych siedzeń, która przyjemnie zwiększa luksus podróżowania tym minibusem.

UŁATWIONY DOSTĘP

Dzięki bezkluczykowemu dostępowi do PEUGEOT Travellerdostępne w standardzie lub jako opcja wyposażenia (w zależności od wersji), możesz z łatwością otwierać i zamykać przesuwne drzwi boczne, nawet kiedy masz zajęte ręce. Wystarczy, że przesuniesz stopą pod tylnym zderzakiem, a nasza unikatowa technologia otworzy lub zamknie za Ciebie przesuwne drzwi boczne.

OTWIERANIE TYLNEJ SZYBY I BAGAŻNIKA

Przy braku wystarczającej ilości miejsca na parkingu, możesz otworzyć jedynie samą tylną szybę (zamiast klapy bagażnika).Składając siedzenia w trzecim rzędzie, zwiększysz pojemność bagażnika do 1350 l, a wyjmując je z samochodu – do 1978 l. Usuwając również siedzenia z drugiego rzędu, zyskasz aż 3397 l dostępnej ładowności. Co więcej, swoim minibusem PEUGEOT Traveller będziesz mógł przewozić przedmioty o długości nawet 3,5 mskładając przedni fotel pasażera. Dostępne jedynie w wersji Active.

ZNACZĄCE WYRÓŻNIKI

Opalizujące logo Lwa na osłonie chłodnicy, które mieni się zielono-niebieskimi refleksami, wymownie świadczy o elektrycznym charakterze i rodowodzie PEUGEOT e-Travellera. Gniazdo ładowania zostało umieszczone z przodu, po stronie kierowcy, by ułatwić proces ładowania. Z tyłu samochodu dumnie prezentuje się monogram „e-Traveller”.
MIEJSCE KIEROWCY
KOMFORT I SWOBODA

Wnętrze kompaktowego vana PEUGEOT e-Traveller zapewnia kierowcy najwyższy komfort prowadzenia. Wsiadanie do kabiny ułatwia stopień, a wysoko umieszczony fotel kierowcy zapewnia pełną kontrolę nad drogą i pozycję za kierownicą jak w samochodach osobowych. 

Wyróżniające się nowoczesną, oszczędną stylistyką i eleganckimi materiałami wykończeniowymi miejsce kierowcy wyposażono w szereg innowacyjnych rozwiązań. Ergonomiczne elementy wyposażenia, takie jak wyświetlacz Head-Up* i 7-calowy ekran dotykowyW standardzie, w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji  pozostają zawsze w zasięgu ręki i wzroku.

Zespół zegarów i wskaźników oraz ekran dotykowy obejmują również zespół funkcji specyficznych dla napędu elektrycznego, takich jak wizualizacja przepływów energii.KOMFORTOWA JAZDA

Nowy 3,5-calowy wyświetlacz PEUGEOT e-Traveller z kolorową matrycą dostarcza, w czasie rzeczywistym, przydatnych informacji dotyczących jazdy, takich jak szacunkowy zasięg czy miernik mocyCHARGE: rekuperacja / częściowe ładowanie akumulatora | ECO: optymalizacja zużycia energii | POWER: moc maksymalna.

Przycisk „e-Toggle” umożliwia natychmiastowy dostęp do sterowania jednobiegową przekładnią automatyczną. Do wyboru masz trzy tryby jazdy: ECO, NORMAL i POWERECO: optymalizacja zasięgu | NORMAL: maksymalizacja komfortu | POWER: zoptymalizowane osiągi podczas transportu ciężkiego ładunku. Elektryczny hamulec postojowy jest standardowym elementem wyposażenia.

PROSTO DO CELU, W KONTAKCIE ZE ŚWIATEM

Ułatw sobie podróż, korzystając z pakietu nawigacyjnego TomTomdostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).  Usługi TomTom umożliwiają wyświetlanie, w czasie rzeczywistym, wszelkich istotnych dla Twojej jazdy czynników (natężenie ruchu drogowego, stacje benzynowe i parkingi, warunki pogodowe, rekomendowane atrakcje, strefy ryzyka –  zależnie od lokalnych przepisów). Abonament na te wszystkie usługi jest opłacony na 3 lata. Po upływie tego okresu, może być on przedłużony lub odnowiony online (według obowiązujących stawek)., który informuje, w czasie rzeczywistym, o natężeniu ruchu drogowego oraz o strefach zwiększonego ryzyka. 7-calowydostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji)ekran dotykowy ma również funkcję Mirror Screen® , dzięki czemu możesz na nim korzystać z kompatybilnych aplikacji swojego smartfona (poprzez Apple CarPlayTM lub Android Autow czasie postoju i podczas jazdy (zależnie od sytuacji), będą działać jedynie aplikacje zgodne z Android AutoTM lub z Apple CarPlayTM. Podczas jazdy, niektóre funkcje używanych aplikacji zostaną wyłączone. Niektóre treści, do których można uzyskać bezpłatny dostęp za pomocą smartfona, wymagają jednak płatnej subskrypcji, gdy korzysta się z nich poprzez Android AutoTM lub Apple CarPlayTM. Funkcja Mirror Screen jest dostępna na Android AutoTM (dla smartfonów z systemem Android) lub na Apple CarPlayTM (dla smartfonów z systemem iOS), pod warunkiem, że użytkownik ma stosowny abonament i jest podłączony do Internetu. Dowiedz się więcej na: http://services.peugeot.fr/decouvrir-mirror-screen/).
Najistotniejsze informacje, takie jak: prędkość, ustawienia tempomatu lub ogranicznika prędkości są prezentowane na specjalnym wyświetlaczu znajdującym się w polu widzenia kierowcy, by ułatwić prowadzenie pojazdu.

WIĘKSZE MOŻLIWOŚCI DZIĘKI MODUŁOWOŚCI

Traveller jest dostępny w konfiguracji 5-, 7- oraz 8-miejscowej, dzięki czemu sprawdzi się niemal w każdej sytuacji. Drugi i trzeci rząd składają się z dzielonych siedzeń w proporcji 2/3-1/3. Wyodrębnione siedzenia można przesuwać po szynach (do przodu i do tyłu). Na wzorcową modułowość tego minibusa składa się również możliwość łatwego demontażu wybranych siedzeń.
DODATKOWE USŁUGI

ZDALNE POLECENIA

Zdalnie zarządzaj samochodem za pomocą aplikacja MyPeugeotbezpłatna usługa dostępna jedynie w ramach RCC + BTA lub NAC + BTA (bez BTA, funkcję doładowania aktywuje się naciśnięciem specjalnego przycisku na klapce) (programuj optymalną porę ładowania, ustawiaj temperaturę w kabinie, itp.).

APLIKACJA MYPEUGEOT®

Dzięki bezpłatnej aplikacji MyPeugeotPod warunkiem, że masz dostęp do sieci komórkowej (jej płynność działania może zależeć od Twojej lokalizacji)., możesz korzystać, w czasie rzeczywistym, ze zindywidualizowanych usług, które są zsynchronizowane z Twoim kontem:

  • Monitoruj stan swojego pojazdu (dane dotyczące jazdy, lokalizacji, itp).
  • Szybko uzyskaj pomoc.
  • Kontroluj utrzymanie i serwisowanie swojego samochodu.
  • Z łatwością zarządzaj ładowaniem akumulatora i ustawieniami temperatury w kabinie.
TECHNOLOGIA

VISIOPARK 1

Kamera cofaniaW zależności od wersji dostępna w opcji oddzielnie lub w połączeniu z 7-calowym ekranem dotykowym  włącza się automatycznie z chwilą włączenia wstecznego biegu. Zapewnia panoramiczny widok strefy za samochodem w polu 180°. Linie naprowadzające odchylają się w lewo lub w prawo zgodnie z obrotami kierownicy. W przypadku zbliżania się do przeszkody system powiększa obraz i uzupełnia go na żądanie o inne ujęcia.

ACTIVE SAFETY BRAKE

Active Safety BrakeDostępny w standardzie lub w opcji, w zależności od wersji  jest systemem automatycznego awaryjnego hamowania w razie wykrycia ryzyka kolizji. Kamera czołowa i radar wykrywają obecność wszelkich ruchomych i nieruchomych przeszkód przed samochodem. W razie braku hamowania lub zbyt słabej reakcji kierowcy, system spowoduje automatyczne hamowanie samochodu. System pozwala uniknąć zderzenia przy prędkościach do 30 km/h i złagodzić skutki kolizji przy większych prędkościach.

SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW DROGOWYCH I OGRANICZEŃ PRĘDKOŚCI

Wielofunkcyjna kamera rozpoznaje znaki ograniczenia prędkościDostępny w opcji  i informuje o nich na ekranie zespołu zegarów i/lub na wyświetlaczu Head-Up. Odczytane wartości można wprowadzić do ustawień tempomatu lub ogranicznika prędkości (jeśli został aktywowany).

GRIP CONTROL®

Kombivan PEUGEOT e-Traveller jest wyposażony w system Grip Control®Dostępny w opcji lub niedostępny, w zależności od wersji , który pozwala poprawić kontrolę nad samochodem dzięki systemowi kontroli trakcji. Za pomocą umieszczonego na desce rozdzielczej pokrętła można dostosować pracę systemu kontroli trakcji do rodzaju pokonywanej nawierzchni: śnieg, off-road lub piasek, standardowe ESP lub wyłączyć go. Dzięki niemu będziesz mógł ze spokojem ducha pokonywać bezdroża.

DWIE WERSJE AKUMULATORA TRAKCYJNEGO

Zasięg PEUGEOT e-Travellera wynosi:  

. Do 230 km w cyklu WLTPAkumulator trakcyjny 50 kWh: dostępny w wersjach Compact, Standard i Long. Podany zasięg i zużycie energii elektrycznej są zgodne z protokołem WLTP stosowanym przy homologacji nowych samochodów od 1 września 2018 roku. Mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania i innych czynników, takich jak prędkość, działanie ogrzewania i klimatyzacji, styl jazdy i temperatura zewnętrzna. Czas ładowania akumulatora może się różnić w zależności od mocy ładowarki pokładowej, przewodu do ładowania akumulatora oraz typu i mocy terminala ładowania. Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży.  w wersji z akumulatorem 50 kWh

. Do 330 km w cyklu WLTP akumulator 75 kWh: dostępny w wersjach Standard i Long.Podany zasięg i zużycie energii elektrycznej są zgodne z protokołem WLTP stosowanym przy homologacji nowych samochodów od 1 września 2018 roku. Mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania i innych czynników, takich jak prędkość, działanie ogrzewania i klimatyzacji, styl jazdy i temperatura zewnętrzna. Czas ładowania akumulatora może się różnić w zależności od mocy ładowarki pokładowej, przewodu do ładowania akumulatora oraz typu i mocy terminala ładowania. Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży.  w wersji z akumulatorem 75 kWh

 

Akumulator trakcyjny jest  objęty gwarancją na 8 lat lub 160 000 km przebiegu na 70% fabrycznej pojemności.

TRYBY JAZDY

PEUGEOT e-Traveller oferuje do wyboru trzy tryby jazdy:

- Eco: optymalizacja zasięgu poprzez zmianę ustawień niektórych parametrów

- Normal: optymalizacja komfortu jazdy na potrzeby codziennych przejazdów.

- Power: optymalizacja osiągów przy przewozie dużej liczby osób i bagaży.

TRYBY HAMOWANIA

System hamowania z odzyskiwaniem energii obejmuje 2 poziomy hamowania silnikiemUmiarkowane lub wzmocnione doładowywanie akumulatora trakcyjnego , umożliwiające doładowywanie akumulatora trakcyjnego w fazach zwalniania:

- umiarkowany – zapewnia doznania zbliżone do jazdy samochodem z silnikiem spalinowym

- wzmocniony – zapewnia hamowanie silnikiem kontrolowane pedałem gazu.

DANE TECHNICZNE
W 100% ELEKTRYCZNY NAPĘD
Zwrotny i kompaktowy w mieście, solidny i bezpieczny na drodze PEUGEOT e-Traveller jest napędzany silnikiem elektrycznym o mocy 100 kW (136 KM). Zapewnia dynamiczne przyspieszenia dzięki natychmiast dostępnemu momentowi obrotowemu 260 Nm. Ciesz się przyjemnością elastycznej, dynamicznej i bezgłośnej jazdyNależy jednak uważać, aby zachować kontrolę nad pojazdem i pamiętać o innych użytkownikach drogi, nieprzyzwyczajonych do bezgłośnych samochodów  za kierownicą PEUGEOT e-Traveller. 
ZASIĘG I ŁADOWANIE

Zasięg PEUGEOT e-Travellera wynosi do 330 km w cyklu WLTPZ akumulatorem trakcyjnym 75 kWh. Zasięg z akumulatorem 50 kWh wynosi 230 km w cyklu WLTP Podany zasięg i zużycie energii elektrycznej są zgodne z protokołem WLTP stosowanym przy homologacji nowych samochodów od 1 września 2018 roku. Mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania i innych czynników, takich jak prędkość, działanie ogrzewania i klimatyzacji, styl jazdy i temperatura zewnętrzna. Czas ładowania akumulatora może się różnić w zależności od mocy ładowarki pokładowej, przewodu do ładowania akumulatora oraz typu i mocy terminala ładowania. Bardziej szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży .

Istnieje kilka możliwości ładowania akumulatora trakcyjnego: 

 
WYMIARY ZEWNĘTRZNE

Długość:  4 606 mm (Compact) – 4 956 mm (Standard) – 5 308 mm (Long)

SzerokośćBez bocznych lusterek :  1 920 mm

Wysokość:  Od 1 890 mm do 1 940 mm 

OBLICZ SZACUNKOWY ZASIĘG SWOJEGO PEUGEOT TRAVELLER

OFERTA DLA FIRM

Zaprojektowany z myślą o zapewnieniu optymalnej przestrzeni dla kierowcy i pasażerów – PEUGEOT Traveller zaprasza na komfortową przejażdżkę. Nasz flagowy minibus jest wyposażony w wydajny silnik wysokoprężny lub elektryczny, by sprostać wysokim wymaganiom klientów biznesowych.