Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

Peugeot Traveller Business

Uzupełnij firmową flotę o Traveller Business i wejdź na wyższe obroty działalności
Uzupełnij firmową flotę o Traveller Business i wejdź na wyższe obroty działalności

PEUGEOT Traveller Compact

od 154 900 PLN

od 125 935 PLN

Peugeot Traveller Business

Elegancki i nowoczesny, PEUGEOT Traveller Business zapewnia nowy standard podróży w warunkach pierwszej klasy.

SPOKOJNA JAZDA I ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM

traveller 1

Ważne ułatwienia dla kierowcy w PEUGEOT Traveller Business to wyświetlacz Head-Up Display i liczne systemy wspomagające prowadzenie. Innowacyjna nawigacja 3D nowej generacji, obsługiwana za pomocą poleceń głosowych na ekranie dotykowym 7”, działa online. Obejmuje dostęp do informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym z TomTom Traffic.

KOMFORT PASAŻERÓW

traveller 2
traveller 3

Wnętrze PEUGEOT Traveller Business zapewnia komfortowe warunki podróży wszystkim pasażerom, a modułowa konfiguracja przestrzeni pozwala pomieścić od 6 do 9 osób. Kabinę można z łatwością przekształcić w mobilny salon VIP, z 4 lub 5 fotelami, ustawionymi vis-à-vis. Pasażerowie mogą korzystać z licznych, ekskluzywnych udogodnień. Trójstrefowa klimatyzacja z funkcją łagodnego nawiewu powietrza, dwa przeszklone okna dachowe z dwudzielną roletą i nastrojowym oświetleniem LED gwarantują przyjazną atmosferę podróży.

NOWOCZESNE, WYDAJNE SILNIKI

traveller 4

Bazą dla konstrukcji PEUGEOT Traveller Business jest modułowa platforma EMP2, gwarantująca doskonałą jakość, przyjemność prowadzenia, komfort jazdy i niskie zużycie paliwa. Przemyślana budowa platformy to efekt wiedzy i doświadczenia konstruktorów Marki PEUGEOT. Pozwala uzyskać obszerne, wygodne wnętrze i świetne właściwości jezdne.

Silniki BlueHDi o mocy od 95 do 180 KM i nowa automatyczna skrzynia biegów EAT6 zapewniają przyjemność jazdy oraz rekordowo niskie w tym segmencie zużycie paliwa i emisję CO2.

ZOBACZ WIĘCEJ

Zużycie paliwa i emisja spalin (1) w warunkach rzeczywistych

W celu dostarczenia naszym klientom jak najdokładniejszych informacji, Peugeot, marka należąca do Groupe PSA, zapewnia dostęp do wyników niezależnych, certyfikowanych pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w warunkach rzeczywistych. W tym celu marka nawiązała współpracę z organizacją pozarządową Transport & Environment (T&E) (2) i federacją France Nature Environnement (3), które wspólnie opracowały protokół pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w warunkach rzeczywistych, zatwierdzony przez jednostkę certyfikującą Bureau Veritas (4).
Protokół przewiduje przeprowadzanie pomiarów rzeczywistego zużycia paliwa i emisji spalin w ruchu drogowym na trasie o długości 92,3 km, obejmującej odcinki przebiegające w mieście oraz drogi i autostrady. Pomiary dla modeli Peugeot przeprowadzane są na drogach publicznych w normalnych warunkach ruchu drogowego i użytkowania pojazdów, obejmujących transport pasażerów i bagaży jak również wykorzystanie klimatyzacji i ogrzewania. Trasa przebiega przez reprezentatywne dla przeciętnych warunków użytkowania wzniesienia na drodze (5).
W ten sposób Peugeot, marka należąca do Groupe PSA, wpisuje się w działania na rzecz zapewniania pełnej i przejrzystej informacji swoim klientom.

Zobacz więcej