Traveller Business

PEUGEOT Traveller Business Perfect Drive

PEUGEOT Traveller Business

od 134 000 PLN

od 108 943 PLN

Peugeot Traveller Business

Elegancki i nowoczesny, PEUGEOT Traveller Business zapewnia nowy standard podróży w warunkach pierwszej klasy.

SPOKOJNA JAZDA I ŁĄCZNOŚĆ ZE ŚWIATEM

/image/14/9/traveller_bus_480x260_2.102149.jpg

Ważne ułatwienia dla kierowcy w PEUGEOT Traveller Business to wyświetlacz Head-Up Display i liczne systemy wspomagające prowadzenie. Innowacyjna nawigacja 3D nowej generacji, obsługiwana za pomocą poleceń głosowych na ekranie dotykowym 7”, działa online. Obejmuje dostęp do informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym z TomTom Traffic.

KOMFORT PASAŻERÓW

/image/15/0/traveller_bus_450x310.102150.jpg
/image/15/1/traveller_bus_450x310_2.102151.jpg

Wnętrze PEUGEOT Traveller Business zapewnia komfortowe warunki podróży wszystkim pasażerom, a modułowa konfiguracja przestrzeni pozwala pomieścić od 6 do 9 osób. Kabinę można z łatwością przekształcić w mobilny salon VIP, z 4 lub 5 fotelami, ustawionymi vis-à-vis. Pasażerowie mogą korzystać z licznych, ekskluzywnych udogodnień. Trójstrefowa klimatyzacja z funkcją łagodnego nawiewu powietrza, dwa przeszklone okna dachowe z dwudzielną roletą i nastrojowym oświetleniem LED gwarantują przyjazną atmosferę podróży.

NOWOCZESNE, WYDAJNE SILNIKI

/image/15/2/traveller_bus_633x400.102152.jpg

Bazą dla konstrukcji PEUGEOT Traveller Business jest modułowa platforma EMP2, gwarantująca doskonałą jakość, przyjemność prowadzenia, komfort jazdy i niskie zużycie paliwa. Przemyślana budowa platformy to efekt wiedzy i doświadczenia konstruktorów Marki PEUGEOT. Pozwala uzyskać obszerne, wygodne wnętrze i świetne właściwości jezdne.

Silniki BlueHDi o mocy od 95 do 180 KM i nowa automatyczna skrzynia biegów EAT6 zapewniają przyjemność jazdy oraz rekordowo niskie w tym segmencie zużycie paliwa i emisję CO2.

ILE WYNOSI ŚREDNIE ZUŻYCIE PALIWA TWOJEGO TRAVELLER-a ?

W trosce o rzetelną informację, Grupa PSA oferuje swoim klientom dostęp do niezależnych, opatrzonych certyfikatem testów badających rzeczywiste zużycie paliwa. 

 Średnie zużycie paliwa oszacowane w odniesieniu do pojazdu poruszającego się w rzeczywistych warunkach drogowych, oparte na danych pochodzących z protokołu pomiarowego lub obliczone na podstawie tych danych. Wartość ta jest podawana orientacyjnie i może ulegać zmianom w zależności od rzeczywistych warunków eksploatacji. Nie należy należy utożsamiać jej z wartościami wskazywanymi w świadectwach homologacji UE (jedynych uznanych za oficjalne), pamiętając również, że wynik zależy od założeń i warunków protokołu. Nie ma więc charakteru ogólnie obowiązującego. Protokół pomiarowy jest dostępny na stronie internetowej Grupy PSA, www.groupe-psa.com.

ZNAJDŹ DEALERA

Wystąpił problem z załadowaniem strony. Spróbuj później. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z nami.