SKIP TO CONTENT

POZNAJ PEUGEOT i-COCKPIT® | INNOWACYJNY SYSTEM WSPOMAGAJĄCY JAZDĘ

Poznaj Peugeot i-Cockpit® | Innowacyjna pozycja za kierownicąPEUGEOT i-Cockpit®

Innowacyjna kabina

Jazda samochodem marki PEUGEOT zawsze była ekscytującym przeżyciem. Marka ta ma ugruntowaną pozycję, jeśli chodzi o jakość zawieszenia i trzymanie się drogi. Wrażenia za kółkiem zachwycają kierowców. Do opracowanej kilka lat temu przez PEUGEOT pozycji za kierownicą, która zapewnia najlepsze wrażenia z jazdy, dołączyła kolejna innowacja.

W efekcie badań powstała innowacyjna koncepcja wnętrza pojazdu: PEUGEOT i-Cockpit®.

JEJ NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY TO:


 
KOMPAKTOWA KIEROWNICA
Kompaktowa kierownica, która ułatwia prowadzenie i potęguje emocje podczas jazdy. Dzięki niej jazda staje się przyjemną grą. Zmieniony kształt ramion kierownicy ogranicza zakres ruchu podczas manewrowania, zwiększając szybkość i sprawność kierowcy oraz zapewniając mu bardziej odprężoną pozycję za kierownicą. 
PANEL ZEGARÓW
Wyświetlacz w polu widzenia kierowcy przedstawia informacje na linii wzroku kierowcy, pozwalając mu stale patrzeć na drogę i kontrolować trajektorię ruchu pojazdu. To ergonomiczne rozwiązanie, widoczne dzięki niewielkiemu rozmiarowi kierownicy, zwiększa komfort kierowcy, ograniczając jego zmęczenie. 
DUŻY EKRAN DOTYKOWY
Na dużym ekranie dotykowym intuicyjnie rozmieszczono przyciski sterujące wyposażeniem zwiększającym komfort (radiem, klimatyzacją itp.), co umożliwia naturalną kontrolę systemów pojazdu. 

NIEZAPRZECZALNY SUKCES KOMERCYJNY

Od 2012 roku miliony klientów cieszą się rozwiązaniem PEUGEOT i-Cockpit®, montowanym w najlepiej sprzedających się modelach marki.

Potwierdzają to wszystkie ankiety konsumenckie PEUGEOT i-Cockpit® zapewnia przyjemne i stymulujące wrażenia. Właśnie dlatego ta koncepcja stała się głównym wyróżnikiem najnowszych modeli spod znaku lwa.

PEUGEOT i-Cockpit® – ZAAWANSOWANA TECHNOLOGIA NOWEJ GENERACJI

Wyposażone w nowy Peugeot i-Cockpit® modele SUV 3008 i 5008 zachęcają do odkrywania w 100% cyfrowego świata za pomocą 8-calowegoDostępny w standardzie lub niedostępny (w zależności od wersji) ekranu pojemnościowego oraz konfigurowanego i personalizowanegoZmianę ustawień zalecamy po zatrzymaniu pojazdu wyświetlacza typu Head-Up. Dopełnieniem całości jest kompaktowa kierownica ze zintegrowanymi przyciskami i automatyczna skrzynia biegów.

 

Dzięki zaawansowanym technologiom na konfigurowanymZmianę ustawień zalecamy po zatrzymaniu pojazdu i personalizowanym wyświetlaczu HUD o przekątnej 12,3 cala kierowca ma przed oczami wszystkie informacje niezbędne w podróży.

 

Nowy PEUGEOT i-Cockpit® to ucieleśnienie postępu w każdym aspekcie. Wyższa jakość wykonania, bardziej zaawansowane technologie, bardziej rozbudowana łączność, bardziej intuicyjna obsługa, ale i więcej emocji oraz możliwości personalizacji – to kwintesencja wnętrza spod znaku PEUGEOT na dziś i na jutro.