SKIP TO CONTENT
Samochód elektryczny

SAMOCHODY ELEKTRYCZNE

Osiągnięcie zerowej emisji dwutlenku węgla z samochodami elektrycznymi marki PEUGEOT.

Nasza gama pojazdów elektrycznych zaspokoi wszystkie Twoje potrzeby – niezależnie od tego, czy będzie to ultrakompaktowy samochód miejski, rodzinny pojazd rekreacyjny czy funkcjonalny pojazd użytkowy.  

W pełni elektryczne samochody marki PEUGEOT łączą w sobie innowacyjny design, ogromne korzyści dla środowiska naturalnego oraz najnowocześniejszą technologię.

ZALETY SAMOCHODÓW ELEKTRYCZNYCH MARKI PEUGEOT

Uproszczona mobilność

Ułatw sobie życie:

 
Uzyskane oszczędności

Samochód elektryczny marki PEUGEOT:

 • Serwisowanie tańsze nawet o 30% w porównaniu z samochodami z silnikiem benzynowym lub wysokoprężnym;
 • Dotacja rządowa w kwocie do 12 000 euro na zakup samochodu elektrycznego;
 • Połączenie premii za wymianę z premią środowiskową poprzez zezłomowanie starego pojazdu przy zakupie nowego.
 

POZNAJ SAMOCHODY ELEKTRYCZNE

NOWY PEUGEOT e-2008
Poznaj nowy kompaktowy model e-2008 należący do gamy samochodów elektrycznych marki PEUGEOT. Doświadcz nowego poziomu e-mobilności w pojeździe o atletycznym designie, który podkreśla jego moc, z PEUGEOT 3D i-Cockpit. Zapewniając zasięg do 310 km (WLTPOdpowiednik 400 km (NEDC). Wartości szacunkowe, podawane orientacyjnie w oczekiwaniu na potwierdzenie w procesie homologacji WLTP. Rzeczywisty zasięg zależy od warunków eksploatacji (warunki pogodowe, styl jazdy itp.). ), będzie on nieodzownym towarzyszem podczas długich podróży. 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
NOWY PEUGEOT e-208
Poznaj nowy samochód miejski e-2008 należący do gamy samochodów elektrycznych marki PEUGEOT.  Oferując dynamiczną, nowoczesną sylwetkę, nowy model PEUGEOT e-208 będzie Ci zawsze towarzyszył. Poznaj zupełnie nowy kokpit 3D i-Cockpit®, który stanowi gwarancję nowych, ekscytujących wrażeń z jazdy. 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
PEUGEOT e-TRAVELLER
Poznaj nowy pojazd użytkowy należący do gamy samochodów elektrycznych marki PEUGEOT. Oferując imponujące, wygodne wnętrze oraz opcje modułowości, model PEUGEOT e-Traveller to prawdziwa zachęta do wyruszenia w drogę. Użytkownik otrzymuje obszerne wnętrze oraz bagażnik o pojemności do 1500 l z 8 pasażerami oraz do 3000 l z 5 pasażerami. 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

EKSPLOATACJA ELEKTRYCZNEGO MODELU MARKI PEUGEOT

Jak ładować samochód elektryczny? 

ŁADOWANIE PRYWATNE

Ładowanie prywatne oznacza ładowanie pojazdu elektrycznego w domu lub miejscu pracy. Ten rodzaj ładowania oferuje liczne korzyści praktyczne i ekonomiczne: 

 

Jak zarządzać zasięgiem akumulatora? 

Zasięg pojazdu elektrycznego wyrażony jest liczbą kilometrów, które można przejechać, zanim akumulator ulegnie całkowitemu rozładowaniu. Dokonując zakupu, użytkownicy oczekują, że wartości zasięgu podane przez producenta będą jak najbardziej zbliżone do faktycznych wyników.

Procedura WLTPWorldwide Harmonized Light Vehicle Test Procedure  to najbardziej miarodajny sposób odzwierciedlenia zużycia energii i zasięgu pojazdu elektrycznego.

Jak mogę zoptymalizować zasięg mojego pojazdu?

Za pomocą:

 • wskazania poziomu zasilania możesz monitorować zużycie energii w czasie rzeczywistym z poziomu deski rozdzielczej;
 • smartfona możesz korzystać w dowolnym momencie z usług aplikacji MyPeugeot w celu zdalnego wprowadzania ustawień ładowania pojazdu;
 • smartfona  możesz ustawić nagrzewanie się samochodu podczas ładowania, a tym samym ograniczyć straty zasięgu;
 • trybów jazdy: takich jak Eco lub Brake.

 

Wskazówki dotyczące zasad ekologicznej jazdy:

 • Tryb Brake: zamiast używać pedału hamulca, podczas zwalniania i hamowania wykorzystuj hamowanie silnikiem, aby zmniejszyć straty zasięgu.
 • Tryb Eco: tryb Eco oszczędza energię poprzez optymalne ograniczenie mocy silnika. Najlepiej sprawdza się to w mieście!
 • Wstępne przygotowanie kabiny: wykorzystaj maksymalnie czas ładowania samochodu i ustaw temperaturę w samochodzie za pomocą aplikacji MyPeugeot.
 • Dbanie o stan opon: należy zwracać uwagę na stan zużycia i poziom ciśnienia w oponach. Jest to szczególnie ważne w pojazdach elektrycznych, ponieważ niewłaściwe ciśnienie grozi znaczącym ograniczeniem zasięgu.

Czy pojazd elektryczny jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów podróży? 

Samochody elektryczne marki PEUGEOT, np. nowy model PEUGEOT e-208 oraz nowy model PEUGEOT e-2008, przynoszą poprawę prowadzenia, zwrotności, komfortu akustycznego, a także zminimalizowanie wagi pojazdu, co pomaga ograniczyć emisje CO2 oraz sprawia, że jazda staje się czystą przyjemnością!

 

Przekonanie o tym, że samochód elektryczny zapewnia gorsze parametry użytkowe niż pojazd z silnikiem spalinowym, jest fałszywe. Mimo że pojazdy elektryczne są ciche, wcale nie mają mniejszej mocy. Mogą one osiągać takie same prędkości jak ich odpowiedniki z silnikami spalinowymi, oferując jednocześnie wyższy poziom komfortu jazdy dzięki cichej pracy i mniejszym wibracjom silnika. Ponadto parametry przyspieszania i hamowania pojazdów elektrycznych niczym nie ustępują samochodom z silnikami spalinowymi.

 

Z usługami MyPeugeot i Free2Move:

 

 • Możesz zaplanować swoją elektryczną jazdę po mieście lub w trasie za pomocą usługi ChargeMyCar, aby dotrzeć bezpiecznie do celu dzięki sieci stacji ładujących naszego partnera – firmy Free2Move.
 • Wybierasz się w dłuższą podróż? Dzięki karcie MobilityPass możesz wynająć auto z silnikiem spalinowym na atrakcyjnych warunkach.

Jak sfinansować zakup elektrycznego modelu PEUGEOT? 

W firmie PEUGEOT oferujemy różne sposoby finansowania pojazdu elektrycznego. Wybierz ten, który najbardziej odpowiada Twoim potrzebom.

 

Najem długoterminowy

Korzystając z najmu długoterminowego, możesz użytkować pojazd elektryczny, wnosząc comiesięczne opłaty. Płacisz tylko za użytkowanie. Główna zaleta tej formy finansowania – obejmuje ona różnorodne usługi (przeglądy, naprawy, Assistance).

Inaczej niż w przypadku leasingu po zakończeniu obowiązywania umowy najmu długoterminowego nie oczekuje się od Ciebie wykupienia pojazdu.

 

Dowiedz się więcej o najmie długoterminowym

 

 

Leasing

Leasing umożliwia użytkowanie pojazdu elektrycznego w zamian za comiesięczne opłaty. Oprócz tych cyklicznych płatności ponosisz jedynie koszty codziennej eksploatacji. 

Po zakończeniu umowy możesz skorzystać z opcji wykupu, uiszczając stosowną kwotę.

 

Dowiedz się więcej o leasingu

 

 

Kredyt

Kup swój samochód elektryczny marki PEUGEOT, korzystając z prostej i elastycznej opcji kredytowania. Określ okres spłacania kredytu, dostosowując swoje miesięczne raty do budżetu, którym dysponujesz. Określ również dogodne dla siebie terminy dokonywania płatności rat. Możesz otrzymać finansowanie obejmujące nawet 100% ceny zakupu pojazdu.

 

Dowiedz się więcej o kredycie

ODKRYJ POBLISKIE PUNKTY ŁADOWANIA

APLIKACJA MYPEUGEOT

Korzystaj w czasie rzeczywistym ze spersonalizowanych usług zsynchronizowanych z Twoim kontem dzięki bezpłatnej aplikacji MyPeugeot®:

 • Monitoruj stan swojego pojazdu.
 • Szybko i łatwo uzyskaj pomoc.
 • Zarządzaj utrzymaniem i serwisowaniem swojego samochodu.

DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną działalność gospodarczą, czy jesteś specjalistą w swojej dziedzinie, dyrektorem firmy, kierownikiem floty lub użytkownikiem samochodu służbowego – zapoznaj się z gamą pojazdów elektrycznych marki PEUGEOT oraz powiązanych z nimi usług, a także z ofertami skierowanymi jedynie do klientów biznesowych.