SKIP TO CONTENT
RIFTER

PEUGEOT RIFTER – samochód rekreacyjny z nawet siedmioma miejscami siedzącymi

PEUGEOT Rifter charakteryzuje się mocną i wyrazistą sylwetką. Nowoczesne, modułowe wnętrze kabiny zapewnia wysoki poziom komfortu i wyjątkowe doznania.
LEASING Z OPCJĄ WYKUPU: RATA SKROJONA NA MIARĘ, Z WPŁATĄ WŁASNĄ LUB BEZ NIEJ
Dlaczego warto wybrać leasing konsumencki Peugeot?
 • Atrakcyjna, niska rata
 • Dostosowana do Twoich potrzeb wpłata początkowa
 • Elastyczny okres umowy: (24 -60 miesięcy)
 • Możliwość wyboru jednej z trzech opcji zwrotu : zwracasz samochód lub spłacasz pozostałą cześć w całości czy też w miesięcznych ratach
 • Wszystkie formalności możesz załatwić u dealera, w tym rejestracja, ubezpieczenie samochodu
 • Szybka ścieżka  i uproszczona procedura przyznawania finansowania

Program „Mój elektryk” Narodowego NFOŚIGWNarodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  jest dostępny dla osób fizycznychnieprowadzących działalności gospodarczej   przy zakupie elektrycznego samochodu osobowegoBEV M1  od 12 lipca 2021 roku.

 

Dla osób fizycznych dofinansowanie do zakupu pojazdu o maksymalnej cenie 225 000 zł bruttobez wymogów dotyczących minimalnego przebiegu rocznego  wynosi 18 750 zł. W przypadku osób posiadających Kartę Dużej Rodziny dotacja wynosi 27 000 zł, bez ograniczeń kosztu zakupu pojazdu.

 

Dostępność dofinansowania uzależniona jest od poziomu wykorzystania budżetu programu. W najbliższym czasie zapowiadany jest też program dla przedsiębiorców, samorządów i innych instytucji

 

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu.

 

Nowy rodzaj jazdy

Jazda samochodem w 100% elektrycznym jest źródłem nowych doznań:

 • płynna jazda bez szarpnięć
 • mocne przyspieszenie dzięki natychmiast dostępnemu wysokiemu momentowi obrotowemu
 • całkowicie cichy silnik
 
Wymierne oszczędności

Obniż koszty dzięki:

 • niższemu kosztowi prądu w porównaniu do cen paliwa

 • niskim kosztom eksploatacji dzięki mniejszemu zakresowi przeglądów

 • Wykorzystanie trybu ECO pozwala zwiększyć zasięg samochodu.

 
Proste w obsłudze
 •  Szybkie i intuicyjne ładowanie akumulatora ułatwia codzienną eksploatację. Dzięki różnym sposobom ładowania oraz nawigacji online możesz w każdej chwili znaleźć punkt ładowania, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

 • Aplikacja MyPeugeot pozwoli Ci zdalnie sterować niektórymi funkcjami samochodu, takimi jak uruchamianie ładowania lub wstępnego ogrzewania czy chłodzenia kabiny.

 

SYGNATURA STYLU

Elegancki, mocny i zwinny – PEUGEOT Rifter to definicja wszechstronności. Krótka, wysoka maska i zwiększony prześwit potwierdzają, że ten samochód odnajdzie się w  każdych warunkach drogowych.

Nowego PEUGEOT e-RIFTER można rozpoznać po wyważonej i eleganckiej sylwetce i oznaczeniu „e-Rifter” umieszczonym na tylnej klapie i wyróżniającym tę wersję. Pod widoczną na lewym tylnym błotniku pokrywą zamontowane są gniazda ładowania.

Nowy PEUGEOT e-RIFTER zachowuje kompaktową, solidną i atrakcyjną sylwetkę RIFTERA. Pionowo ustawiony grill jest zwieńczony wysoko umieszczoną, krótką maską, a harmonijne proporcje nadwozia podkreśla rozstaw osi dopasowany do długości samochodu.

Relingi dachowe, zwiększony prześwit i 17-calowe felgi, a także przednie, tylne i boczne wzmocnienia boczne podnoszą estetykę samochodu, nie zapominając o praktyczności i bezpieczeństwie.

STACJA ŁADOWANIA

ZAPROSZENIE DO JAZDY

Dzięki funkcjonalności PEUGEOT i-Cockpit® odkryjesz, jak płynna i intuicyjna może być jazda. Do swojej dyspozycji masz kompaktową kierownicę, zegary wskaźników w polu widzenia drogi oraz duży 8-calowy ekran dotykowydostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji).

MODUŁOWOŚĆ

Nowy PEUGEOT e-RIFTER jest dostępny w wersji 5– lub 7-miejscowej w dwóch długościach nadwozia, czyli Standard (4,40 m) lub Long (4,75 m), do wyboru zależnie od przewidywanego sposobu użytkowania, a jego obszerny bagażnik daje się powiększyć nawet do 4000 litrówi.

SILNIKI NAJNOWSZEJ GENERACJI

SilnikiWartości WLTP(1): zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 5,1 do 7,8, od 6,0 do 9,9 przy małej prędkości, od 4,9 do 7,5 przy średniej prędkości, od 4,4 do 6,7 przy dużej prędkości oraz od 5,6 do 8,2 przy bardzo dużej prędkości zgodnie ze standardem WLTP (I/100 km). Emisja CO2 (WLTP, cykl mieszany): od 135 do 177 (g/km). (1)Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zgodne z WLTP, który od dnia 1 września 2018 roku stał się standardem dla nowych pojazdów. Standard WLTP zastąpił stosowaną wcześniej normę NEDC (New European Driving Cycle). Dzięki wiarygodniejszym testom, zużycie paliwa i wartość emisji CO2 mogą się różnić w zależności od warunków użytkowania oraz wielu innych czynników, w tym: specyficznego wyposażenia, opcjonalnych dodatków i rodzaju ogumienia. Skontaktuj się ze swoim dealerem, by uzyskać więcej informacji. Dowiedz się więcej na: https://ct-ndp.peugeot.com/fr/marque-et-technologie/wltp.htmldostępne w modelu PEUGEOT Rifter są wydajne i oszczędne. PEUGEOT RIFTER może być wyposażony w silnik BlueHDi 100Wersje o bardzo niskim zużyciu paliwa (silniki PureTech 110 S&S oraz Blue HDi 100) są wyposażone w spoiler na dachu, specjalne opony o bardzo niskim oporze toczenia oraz system Stop&Start (dotyczy to tylko Blue HDi 100).KM z manualną, 6-przełożeniową skrzynią biegów lub BlueHDi 130Wartości NEDC(2): cykl miejski: 6,2 (l/100 km); cykl pozamiejski: 4,8 (l/100 km); cykl mieszany: 5,3 (l/100 km). Emisja CO2 w cyklu mieszanym: 121 (g/km). (2) Wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są określone zgodnie z nowym standardem WLTP i zostały przeliczone na wartości NEDC jedynie w celach porównawczych z innymi pojazdami. Skontaktuj się ze swoim dealerem, by uzyskać szczegółowe informacje. Wartości te należy traktować szacunkowo, ponieważ nie uwzględniają różnic dotyczących np. warunków drogowych, stylu jazdy, opcji wyposażenia czy rodzaju ogumienia. Szczegółowe informacje na temat zużycia paliwa i emisji CO2 można znaleźć w praktycznym przewodniku: „Zużycie paliwa i emisja CO2 w nowych samochodach osobowych”, który jest dostępny bezpłatnie w autoryzowanych punktach sprzedaży oraz w ADEME (Agence de l'Environnement et de la Maitrise de l'Energie – Agency for Ecological Transition) at Editions, 2 square Lafayette, BP 406, F-49004 Angers Cedex 01 lub online na: at http://www.carlabelling.ademe.fr/KM z manualną, 6-przełożeniową skrzynią biegów. Benzynowe silniki PureTech występują w dwóch wariantach: 110 KM z manualną, 6-przełożeniową skrzynią biegówWersje o bardzo niskim zużyciu paliwa (silniki PureTech 110 S&S oraz Blue HDi 100) są wyposażone w spoiler na dachu, specjalne opony o bardzo niskim oporze toczenia oraz system Stop&Start (dotyczy to tylko Blue HDi 100).130 KM z automatyczną, 8-stopniową skrzynią biegów EAT8.

AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW EAT8

Dzięki 8-biegowej, automatycznej przekładni EAT8EAT8: wydajna 8-biegowa, automatyczna przekładnia dostępna jedynie z silnikiem PureTech 130 KM S&S, zmiana biegów odbywa się liniowo i płynnie, a Ty masz pewność, że jesteś zawsze na optymalnie dobranym biegu. Manetki na kolumnie kierownicy umożliwiają również ręczną zmianę biegów (bez utraty funkcjonalności trybu automatycznego).

TECHNOLOGIA

ZASIĘG I ŁADOWANIE
Zasięg akumulatora trakcyjnego PEUGEOT e-Riftera umożliwia pokonanie do 280 km zgodnie z protokołem homologacyjnym WLTPi (Worldwide harmonized Light vehicles Test Procedures). Protokół WLTP dostarcza użytkownikom bardziej precyzyjnych informacji o zasięgu, zbliżonych do rzeczywistych warunków eksploracji samochodu.

DODATKOWE USŁUGI

Lista usług jest długa, a korzyści – nieograniczone. Sprawdź, jak PEUGEOT dba o Twoją łączność ze światem.

BĄDŹ W KONTAKCIE Z WŁASNYM SAMOCHODEM

Dzięki bezpłatnej aplikacji MyPeugeot*, możesz korzystać, w czasie rzeczywistym, ze zindywidualizowanych usług, które są zsynchronizowane z Twoim kontem:

 • Monitoruj stan swojego pojazdu (dane dotyczące jazdy, lokalizacji, itp).
 • Szybko i łatwo uzyskaj pomoc.
 • Kontroluj utrzymanie i serwisowanie swojego samochodu.

 

PEUGEOT Rifter ma charyzmę i silną osobowość. Nowoczesne i modułowe wnętrze kabiny zapewnia wymagającym użytkownikom biznesowym wysoki poziom komfortu oraz wyjątkowe doznania.