SKIP TO CONTENT
RIFTER
-/5 0 Opinie
Ocena 0/5 na 0 opinii

PEUGEOT RIFTER – samochód rekreacyjny z nawet siedmioma miejscami siedzącymi

PEUGEOT Rifter charakteryzuje się mocną i wyrazistą sylwetką. Nowoczesne, modułowe wnętrze kabiny zapewnia wysoki poziom komfortu i wyjątkowe doznania.
Nowy rodzaj jazdy

Jazda samochodem w 100% elektrycznym jest źródłem nowych doznań:

 • płynna jazda bez szarpnięć
 • mocne przyspieszenie dzięki natychmiast dostępnemu wysokiemu momentowi obrotowemu
 • całkowicie cichy silnik
 
Wymierne oszczędności

Obniż koszty dzięki:

 • niższemu kosztowi prądu w porównaniu do cen paliwa

 • niskim kosztom eksploatacji dzięki mniejszemu zakresowi przeglądów

 • Wykorzystanie trybu ECO pozwala zwiększyć zasięg samochodu.

 
Proste w obsłudze
 •  Szybkie i intuicyjne ładowanie akumulatora ułatwia codzienną eksploatację. Dzięki różnym sposobom ładowania oraz nawigacji online możesz w każdej chwili znaleźć punkt ładowania, niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz.

 • Aplikacja MyPeugeot pozwoli Ci zdalnie sterować niektórymi funkcjami samochodu, takimi jak uruchamianie ładowania lub wstępnego ogrzewania czy chłodzenia kabiny.

 

SYGNATURA STYLU

Elegancki, mocny i zwinny – PEUGEOT Rifter to definicja wszechstronności. Krótka, wysoka maska i zwiększony prześwit potwierdzają, że ten samochód odnajdzie się w  każdych warunkach drogowych.
STACJA ŁADOWANIA

ZAPROSZENIE DO JAZDY

Dzięki funkcjonalności PEUGEOT i-Cockpit® odkryjesz, jak płynna i intuicyjna może być jazda. Do swojej dyspozycji masz kompaktową kierownicę, zegary wskaźników w polu widzenia drogi oraz duży 8-calowy ekran dotykowydostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji).

SILNIKI NAJNOWSZEJ GENERACJI

SilnikiWartości WLTP(1): zużycie paliwa w cyklu mieszanym od 5,1 do 7,8, od 6,0 do 9,9 przy małej prędkości, od 4,9 do 7,5 przy średniej prędkości, od 4,4 do 6,7 przy dużej prędkości oraz od 5,6 do 8,2 przy bardzo dużej prędkości zgodnie ze standardem WLTP (I/100 km). Emisja CO2 (WLTP, cykl mieszany): od 135 do 177 (g/km). (1)Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zgodne z WLTP, który od dnia 1 września 2018 roku stał się standardem dla nowych pojazdów. Standard WLTP zastąpił stosowaną wcześniej normę NEDC (New European Driving Cycle). Dzięki wiarygodniejszym testom, zużycie paliwa i wartość emisji CO2 mogą się różnić w zależności od warunków użytkowania oraz wielu innych czynników, w tym: specyficznego wyposażenia, opcjonalnych dodatków i rodzaju ogumienia. Skontaktuj się ze swoim dealerem, by uzyskać więcej informacji. Dowiedz się więcej na: https://ct-ndp.peugeot.com/fr/marque-et-technologie/wltp.htmldostępne w modelu PEUGEOT Rifter są wydajne i oszczędne. PEUGEOT RIFTER może być wyposażony w silnik BlueHDi 100Wersje o bardzo niskim zużyciu paliwa (silniki PureTech 110 S&S oraz Blue HDi 100) są wyposażone w spoiler na dachu, specjalne opony o bardzo niskim oporze toczenia oraz system Stop&Start (dotyczy to tylko Blue HDi 100).KM z manualną, 6-przełożeniową skrzynią biegów lub BlueHDi 130Wartości NEDC(2): cykl miejski: 6,2 (l/100 km); cykl pozamiejski: 4,8 (l/100 km); cykl mieszany: 5,3 (l/100 km). Emisja CO2 w cyklu mieszanym: 121 (g/km). (2) Wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są określone zgodnie z nowym standardem WLTP i zostały przeliczone na wartości NEDC jedynie w celach porównawczych z innymi pojazdami. Skontaktuj się ze swoim dealerem, by uzyskać szczegółowe informacje. Wartości te należy traktować szacunkowo, ponieważ nie uwzględniają różnic dotyczących np. warunków drogowych, stylu jazdy, opcji wyposażenia czy rodzaju ogumienia. Szczegółowe informacje na temat zużycia paliwa i emisji CO2 można znaleźć w praktycznym przewodniku: „Zużycie paliwa i emisja CO2 w nowych samochodach osobowych”, który jest dostępny bezpłatnie w autoryzowanych punktach sprzedaży oraz w ADEME (Agence de l'Environnement et de la Maitrise de l'Energie – Agency for Ecological Transition) at Editions, 2 square Lafayette, BP 406, F-49004 Angers Cedex 01 lub online na: at http://www.carlabelling.ademe.fr/KM z manualną, 6-przełożeniową skrzynią biegów. Benzynowe silniki PureTech występują w dwóch wariantach: 110 KM z manualną, 6-przełożeniową skrzynią biegówWersje o bardzo niskim zużyciu paliwa (silniki PureTech 110 S&S oraz Blue HDi 100) są wyposażone w spoiler na dachu, specjalne opony o bardzo niskim oporze toczenia oraz system Stop&Start (dotyczy to tylko Blue HDi 100).130 KM z automatyczną, 8-stopniową skrzynią biegów EAT8.

AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW EAT8

Dzięki 8-biegowej, automatycznej przekładni EAT8EAT8: wydajna 8-biegowa, automatyczna przekładnia dostępna jedynie z silnikiem PureTech 130 KM S&S, zmiana biegów odbywa się liniowo i płynnie, a Ty masz pewność, że jesteś zawsze na optymalnie dobranym biegu. Manetki na kolumnie kierownicy umożliwiają również ręczną zmianę biegów (bez utraty funkcjonalności trybu automatycznego).

TECHNOLOGIA

WYMIERNA POMOC W MANEWRACH

Dzięki różnorodnym rozwiązaniom wspomagającym manewrowanie, PEUGEOT Rifter zapewnia jeszcze większą swobodę i przyjemność jazdy. Kamera cofania Visiopark 1dostępna w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępna (w zależności od wersji), technologia Park AssistTechnologia Active Park Assist dostępna jako opcja wyposażenia lub niedostępna (w zależności od wersji)najnowszej generacji oraz system kontroli martwego poladostępne jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).– oto samochód świetnie przygotowany na każdą ewentualność.

WSPOMAGANIE JAZDY

Systemy wspomagania prowadzenia PEUGEOT RIFTER ułatwią ci każdą podróżdostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji)zapewnią. System rozpoznawania znaków ograniczenia prędkości poszerzony o nowe funkcjonalności, adaptacyjny tempomat z funkcją Stopdostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji), system aktywnego monitorowania pasa ruchuFunkcja Stop w tempomacie adaptacyjnym jest dostępna jedynie z automatyczną skrzynią biegów EAT8, system bezkluczkowego dostępu i uruchamiania pojazdudostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji) *****dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji), elektryczny hamulec postojowy...dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji)dzięki nim pokonasz każdą trasę z niespotykaną swobodą.

GRIP CONTROL

PEUGEOT Rifter ma udoskonaloną przyczepność dzięki Advanced Grip Controldostępna jako opcja wyposażenia lub niedostępna (w zależności od wersji).. Warto o tym pamiętać, gdy poczujesz zew włóczęgi. Pokrętłem umieszczonym na konsoli środkowej możesz wybrać któryś z pięciu trybów jazdy (Standard, Śnieg, Off-Road, Piasek, ESP OFF). Dla najbardziej wymagających kierowców mamy również wersję z napędem 4x4dostępna jako opcja – wersja z napędem 4x4 została opracowana we współpracy z firmą DANGEL.

HILL ASSIST DESCENT CONTROL

Dzięki funkcji HADCHill Assist Descent Controlw technologii Advanced Grip Controldostępna jako opcja wyposażenia lub niedostępna (w zależności od wersji), PEUGEOT Rifter jest w stanie utrzymać niską prędkość na stromych zboczach. Dzięki temu możesz się skupić na celu podróży, ciesząc się zwiększonym poziomem bezpieczeństwa, komfortu i kontroli.

DODATKOWE USŁUGI

Lista usług jest długa, a korzyści – nieograniczone. Sprawdź, jak PEUGEOT dba o Twoją łączność ze światem.

BĄDŹ W KONTAKCIE Z WŁASNYM SAMOCHODEM

Dzięki bezpłatnej aplikacji MyPeugeot*, możesz korzystać, w czasie rzeczywistym, ze zindywidualizowanych usług, które są zsynchronizowane z Twoim kontem:

 • Monitoruj stan swojego pojazdu (dane dotyczące jazdy, lokalizacji, itp).
 • Szybko i łatwo uzyskaj pomoc.
 • Kontroluj utrzymanie i serwisowanie swojego samochodu.

 

PEUGEOT Rifter ma charyzmę i silną osobowość. Nowoczesne i modułowe wnętrze kabiny zapewnia wymagającym użytkownikom biznesowym wysoki poziom komfortu oraz wyjątkowe doznania.