Jesteś zainteresowany(a) nowym modelem Peugeot 308? Spersonalizuj wybrany model za pomocą konfiguratora Peugeot – wybierz poziom wykończenia, silnik, kolor lakieru, wyposażenie i wyobraź sobie, że już siedzisz za kierownicą swojego przyszłego samochodu! 

W zależności od wybranej wersji możesz następnie wybrać silnik, który wolisz. Możesz wybrać silnik Puretech i BlueHDi., dostępny dla wybranego poziomu wyposażenia Peugeot 308. 

Skonfiguruj swojego własnego Peugeot 308 ! Spersonalizuj swojego kompaktowego hatchbacka za pomocą Konfiguratora: wybierz wersję, silnik, skrzynię biegów, kolor i funkcje.

 

 

W zależności od wybranej wersji, różne opcje są dostępne dla Ciebie, jak również, w zakresie projektowania w szczególności, ale także w zakresie technologii.

Pod względem designu, istnieją znaczące różnice w kołach, kierownicy, reflektorach i wykończeniach, które są obecne w kokpicie.

Jeśli chodzi o technologie, w zależności od wersji, którą wybierzesz, niektóre podstawowe technologie będą zawarte w cenie, takie jak Peugeot Active Safety Break, system VisioPark, Peugeot Park Assist i inne.