PEUGEOT 308

PEUGEOT 308: 5-drzwiowy kompaktowy hatchback

Odkryj na nowo kompaktowy hatchback PEUGEOT 308 o jeszcze bardziej asertywnej osobowości, aby odmłodnieć za kierownicą pojazdu z cyfrowym PEUGEOT i-Cockpit®.
OFERTA MIESIĄCA
308
Dodatkowy rok ochrony gwarancyjnej 
Tylko przy zakupie online

Już od
719 zł brutto/mies.

PROSTY DESIGN

Jeszcze piękniejszy w najnowszym kolorze niebieskim Vertigo Blue model PEUGEOT 308 ujawnia swoją śmiałość, elastyczność i pełen pikanterii styl. Wyrazisty przód z wyeksponowanym znakiem lwa ujawnia całą moc drzemiącą pod maską z pionowym grillem Dostępne w standardzie (w wersji/pakiecie GT).  oraz dynamicznym zderzakiem Dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). .

REFLEKTORY PRZEDNIE

ŚMIAŁA SYLWETKA

 

Charakter modelu PEUGEOT 308 podkreśla rozpoznawalna linia reflektorów przednich w technologii  LED Dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).   – widoczna zarówno w dzień, jak i w nocy. Dowodem na wysublimowanie technologiczne są także sekwencyjne kierunkowskazy Dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).  i światła przeciwmgielne Dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).  w technologii LED.

ŚWIATŁA TYLNE

WZÓR DO NAŚLADOWANIA

 

Od samego początku uwagę przykuwają natychmiast rozpoznawalne nowoczesne światła tylne tworzące ślad trzech pazurów, będące znakiem rozpoznawczym modelu PEUGEOT 308.

WNĘTRZE

WYSUBLIMOWANE WNĘTRZE

 

Zakochaj się w wysublimowanym i uporządkowanym wnętrzu modelu PEUGEOT 308 z najwyższej klasy tapicerką i wysokiej jakości wykończeniami.

KOMFORT

KOMFORT PONAD WSZYSTKO

 

Podróż w starannie zaprojektowanych i ergonomicznych kubełkowych fotelach przednich oraz na tylnej kanapie modelu PEUGEOT 308 upływa jeszcze przyjemniej niż kiedykolwiek wcześniej.

PANORAMICZNY DACH

SPOKÓJ W ZASIĘGU WZROKU

 

W modelu PEUGEOT 308 pasażerowie zarówno z przodu, jak i z tyłu podróżują w całkowitym spokoju pod dużym panoramicznym stałym szklanym dachem Dostępne jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).  z roletą zaciemniającą.

CZYSTA RADOŚĆ Z JAZDY

Usiądź we wnętrzu modelu PEUGEOT 308 – w świecie zaprojektowanym w całości po to, aby pozwolić Ci odmłodnieć za kierownicą.
Dzięki cyfrowemu PEUGEOT i-Cockpit® doświadczysz bardziej sprawnego i intuicyjnego prowadzenia dzięki obszytej skórą kompaktowej kierownicy, cyfrowemu wyświetlaczowi Head-Up Display oraz siedmiocalowemu ekranowi dotykowemu z błyszczącym wykończeniem.

 

CZYSTA WYDAJNOŚĆ


Gwarancją najwyższych osiągów i czystej radości z jazdy w modelu PEUGEOT 308 są silniki: benzynowy PureTech lub wysokoprężny BlueHDi najnowszej generacji.
W zależności od silnika kompaktowy hatchback może być wyposażony w 6-biegową manualną skrzynię biegów lub 8-biegową automatyczną skrzynię biegów EAT8 EAT8 (Efficient Automatic Transmission 8) – 8-biegowa automatyczna skrzynia biegów , która zapewnia szybką i płynną zmianę przełożeń.

Wyrusz w trasę z pełnym spokojem modelem PEUGEOT 308 dzięki zaawansowanym funkcjom wspomagania prowadzenia  Dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). , takim jak: tempomat adaptacyjny, aktywne hamowanie awaryjne Freinage d’urgence automatique. , ostrzeżenie o odległości oraz system aktywnego monitorowania martwego pola. 

Podczas długich podróży do dyspozycji kierowcy jest najnowocześniejsze wyposażenie Dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). , w tym systemy rozpoznawania i zalecania ograniczeń prędkości, inteligentnego przełączania świateł oraz aktywnego monitorowania pasa ruchu.

Parkowanie kompaktowym hatchbackiem jest teraz jeszcze łatwiejsze dzięki systemom VisioPark1 Dostępne jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).  lub Park Assist Freinage d’urgence automatique.  .

 

=>Obejrzyj poniższe filmy 3D przedstawiające główne systemy wspomagania prowadzenia, które mogą być dostępne w modelu PEUGEOT 308 Dostępne jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).  

 

TEMPOMAT ADAPTACYJNY

 

System Dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).  automatycznie dostosowuje prędkość pojazdu do prędkości samochodu jadącego przed nim, wykorzystując hamowanie silnikiem i układem hamulcowym, w celu utrzymania bezpiecznej odległości aż do zatrzymania (w samochodach z automatyczną skrzynią biegów) lub do prędkości 30 km/godz. (w samochodach z manualną skrzynią biegów).

AKTYWNE HAMOWANIE AWARYJNE

 

System aktywnego hamowania awaryjnego gwarantuje skuteczne wyhamowanie pojazdu.
Funkcja ostrzegania o odległości informuje kierowcę, że jego pojazd jest zagrożony kolizją z poprzedzającym go samochodem lub z pieszym znajdującym się na drodze.
Jeśli po wystąpieniu ostrzeżenia kierowca nie zareaguje wystarczająco szybko i nie użyje hamulca, zadziała system aktywnego hamowania awaryjnego.
Zmniejszenie prędkości pojazdu bez udziału kierowcy pomaga uniknąć kolizji lub ograniczyć jej skutki.Automatyczne hamowanie awaryjne z ostrzeżeniem o ryzyku kolizji. Dostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji).

SYSTEM MONITOROWANIA PASA RUCHU

 

System monitorowania pasa ruchu Dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).  wykorzystuje kamerę do śledzenia linii ciągłych lub przerywanych widniejących na drodze oraz wykrywania sytuacji, w których kierowca je przekracza w niezamierzony sposób. System skoryguje następnie tor jazdy pojazdu poprzez zmianę położenia kierownicy.

ROZPOZNAWANIE ZNAKÓW DROGOWYCH

 

System Dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).  automatycznie wykrywa i odczytuje znaki ograniczenia prędkości za pomocą kamery zamontowanej w górnej części przedniej szyby.
Podczas korzystania z tempomatu lub ogranicznika prędkości, niezależnie od tego, czy system jest aktywny, czy nie, kierowca otrzyma zapytanie, czy chce automatycznie zapisywać zalecaną prędkość odczytaną przez kamerę.

MONITOROWANIE MARTWEGO POLA

 

W oparciu o czujniki ultradźwiękowe umieszczone w przednich i tylnych zderzakach  system monitorowania martwego pola Dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). informuje kierowcę o obecności pojazdu w martwym polu na sąsiednim pasie ruchu po lewej lub prawej stronie.

VISIOPARK 1

 

W ramach systemu Visiopark 1 Dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). w modelu PEUGEOT 308 dostępna jest kamera wideo o zakresie widzenia do 180º. Jest ona umieszczona w klapie bagażnika i wyświetla obraz najbliższego otoczenia na ekranie dotykowym. Czujniki parkowania uzupełniają informacje uzyskiwane z widoku pojazdu z góry. 

AUTOMATYCZNE PRZEŁĄCZANIE ŚWIATEŁ

 

Model PEUGEOT 308 jest wyposażony w górnej części przedniej szyby w kamerę, która analizuje źródła światła. System Dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).  automatycznie przełącza między światłami drogowymi i mijania w zależności od warunków oświetlenia i obecności innych samochodów na drodze. Daje to możliwość zoptymalizowania czasu korzystania ze świateł drogowych w celu zwiększenia bezpieczeństwa.

USŁUGI ŁĄCZNOŚCI

CZERP WIĘKSZĄ RADOŚĆ Z UŻYTKOWANIA SAMOCHODU MARKI PEUGEOT

 

Lista usług jest długa, a korzyści – nieograniczone.
Sprawdź, jak PEUGEOT dba o Twoją łączność ze światem.

APLIKACJA MYPEUGEOT®

 

Modyfikuj ustawienia swojego modelu PEUGEOT 308 zdalnie, korzystając z bezpłatnej aplikacji MyPeugeot®*, i korzystaj w czasie rzeczywistym ze spersonalizowanych usług  zsynchronizowanych z Twoim kontem:
 
  • Monitoruj stan swojego pojazdu (dane zdarzenia, lokalizacji, itp).
  • Szybki i łatwy dostęp do pomocy.
  • Zarządzaj utrzymaniem i serwisowaniem swojego samochodu.

 

*W zależności od dostępu do sieci komórkowej i dostępności w danej lokalizacji.

DLA BIZNESU

PEUGEOT 308

Poznaj model PEUGEOT 308 – kompaktowy hatchback o prostym designie z cyfrowym PEUGEOT i-Cockpit®. Pojazd oferuje wyjątkowe wrażenia z jazdy oraz niezwykłą wydajność, jakiej potrzebują klienci biznesowi.