NOWY PEUGEOT e-2008 SUV

PEUGEOT e-2008 i 2008: elektryczny i wszechstronny SUV

Odkryj nowego PEUGEOT e-2008 –w pełni elektrycznego, kompaktowego SUV-a.  
Ciesz się przyjemnymi doznaniami z jazdy samochodem elektrycznym, siedząc w nieoczekiwanie cichym i komfortowym wnętrzu.

 

LEASING Z OPCJĄ WYKUPU: RATA SKROJONA NA MIARĘ, Z WPŁATĄ WŁASNĄ LUB BEZ NIEJ
Dlaczego warto wybrać leasing konsumencki Peugeot?
 • Atrakcyjna, niska rata
 • Dostosowana do Twoich potrzeb wpłata początkowa
 • Elastyczny okres umowy: (24 -60 miesięcy)
 • Możliwość wyboru jednej z trzech opcji zwrotu : zwracasz samochód lub spłacasz pozostałą cześć w całości czy też w miesięcznych ratach
 • Wszystkie formalności możesz załatwić u dealera, w tym rejestracja, ubezpieczenie samochodu
 • Szybka ścieżka  i uproszczona procedura przyznawania finansowania
LEASING Z OPCJĄ WYKUPU: RATA SKROJONA NA MIARĘ, Z WPŁATĄ WŁASNĄ LUB BEZ NIEJ
Dlaczego warto wybrać leasing konsumencki Peugeot?
 • Atrakcyjna, niska rata
 • Dostosowana do Twoich potrzeb wpłata początkowa
 • Elastyczny okres umowy: (24 -60 miesięcy)
 • Możliwość wyboru jednej z trzech opcji zwrotu : zwracasz samochód lub spłacasz pozostałą cześć w całości czy też w miesięcznych ratach
 • Wszystkie formalności możesz załatwić u dealera, w tym rejestracja, ubezpieczenie samochodu
 • Szybka ścieżka  i uproszczona procedura przyznawania finansowania
Program „Mój elektryk” 

 

Program „Mój elektryk” Narodowego NFOŚIGWNarodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej  jest dostępny dla osób fizycznychnieprowadzących działalności gospodarczej  przy zakupie elektrycznego samochodu osobowegoBEV M1  od 12 lipca 2021 roku.

 

Dla osób fizycznych dofinansowanie do zakupu pojazdu o maksymalnej cenie 225 000 zł bruttobez wymogów dotyczących minimalnego przebiegu rocznego  wynosi 18 750 zł. W przypadku osób posiadających Kartę Dużej Rodziny dotacja wynosi 27 000 zł, bez ograniczeń kosztu zakupu pojazdu.

 

Dostępność dofinansowania uzależniona jest od poziomu wykorzystania budżetu programu. W najbliższym czasie zapowiadany jest też program dla przedsiębiorców, samorządów i innych instytucji

 

Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Przedmiotowe wsparcie nie jest promocją handlową sprzedawcy pojazdu.

 

ZALETY WERSJI ELEKTRYCZNEJ

OSZCZĘDNOŚCI

Obniż swoje koszty użytkowania:

 • Niższe koszty energii w porównaniu z kosztami paliw kopalnych dla samochodu z silnikiem spalinowym.
 • Zmniejszone koszty utrzymania
 • Tryb ECO umożliwia optymalizację zasięgu akumulatora
 
DESIGN

PORYWAJĄCY e-SUV

Mocarny, kształtny i opływowy SUV PEUGEOT e-2008 odznacza się sportową sylwetką, którą podkreślają jeszcze aerodynamiczne detale. Wyrazisty przód, wyróżniający się design świateł, pozioma linia maski oraz  dach Black Diamonddostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji)  podkreślają jego sportowy i zdecydowany charakter. 

PORYWAJĄCY SUV

Aerodynamiczna i atletyczna sylwetka SUV-a PEUGEOT 2008 ze zwiększonym prześwitem skrywa w sobie mistrzowską moc i imponującą przestrzeń. Mocno zarysowany profil oraz wyraziste przetłoczenia boczne sprawiają, że stylistyka nadwozia cechuje się ostrą dynamiką. 

IMPONUJĄCY WYGLĄD

Wyrazisty przód SUV-a PEUGEOT 2008 ma wyprofilowaną szybę przednią, co jeszcze mocniej podkreśla opływowy i atletyczny wygląd nadwozia.
Pozioma linia maski, duży chromowany grill oraz światła FULL LEDFull Light Emitting Diode: zastosowanie diod LED zmniejsza zużycie energii i zwiększa moc świateł. dostępne w zależności od wersji z charakterystycznym motywem trzech pazurów – oto połączenie nowoczesnego wzornictwa i zwierzęcego charakteru.

DAJ SIĘ ZAUWAŻYĆ

Tył SUV-a PEUGEOT 2008 przecina czarny, błyszczący pas, który pięknie współgra z dachowym spojlerem i chromowaną, podwójną końcówką wydechudostępne w zależności od wersji silnika . Oprócz tylnych świateł LED masz również do dyspozycji światła do jazdy dziennej z charakterystycznym motywem trzech pazurów. Zyskuje na tym nie tylko sam wygląd samochodu, ale i jego widoczność na drodze.

SZEROKI KĄT WIDZENIA

Panoramiczny szyberdachdostępny jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji) w SUV-ie PEUGEOT 2008 sprawia, że jego wnętrze jest wypełnione naturalnym światłem. Z pewnością docenią to wszyscy podróżujący z Tobą pasażerowie.

PRZESTRONNE WNĘTRZE

Tylna część wnętrza kabiny została zaprojektowana w taki sposób, by zmaksymalizować komfort pasażerów. Charakteryzuje się nie tylko przestronnością, ale i licznymi, sprytnie rozmieszczonymi, schowkami.
Warto również zwrócić uwagę na niski poziom hałasu w kabinie, nawet przy wyższych obrotach. 

POJEMNY, ŁATWO DOSTĘPNY BAGAŻNIK

Niski próg załadunku, szeroki kąt otwarcia klapy
oraz możliwość składania tylnych siedzeń (1/3-2/3) – wszystko to sprawia, że przestrzeń bagażnika oferuje świetną funkcjonalność, którą z łatwością dostosujesz do własnych potrzeb.
Modułowa, dwupoziomowa podłoga bagażnika umożliwia, w wysokiej pozycji, szybki i wygodny załadunek i rozładunek
Natomiast ustawiona w niskiej pozycji, oferuje znacznie większą przestrzeń bagażową.

WYRÓŻNIKI WERSJI ELEKTRYCZNEJ

Do elementów charakterystycznych wersji z napędem elektrycznym należą: opalizujące logo Lwa, które zmienia kolor z zielonego na niebieski, ozdabiając przedni grill z motywem szachownicy w kolorze nadwozia oraz monogram „e”, umieszczony po bokach i na klapie tylnej.

ZWIĘKSZONE DOZNANIA

Wzbogać swoje wrażenia z jazdy, korzystając z PEUGEOT 3D i-Cockpit® nowej generacji. Zajmij wygodną pozycję i ciesz się kompaktową kierownicą, 10-calowym ekranem dotykowym HD dostępny w standardzie lub niedostępny (w zależności od wersji)  oraz konfigurowalnych wyświetlaczem Head-Up dostępny w standardzie lub niedostępny (w zależności od wersji) .. Możesz bezkluczykowo uruchomić silnik, a także otworzyć lub zamknąć drzwi, po prostu zbliżając się do swojego samochodu lub się od niego oddalającruchamianie silnika w trybie Hands-free. dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).

Możesz również dostosowywać każdą podróż do preferowanego trybu jazdy Sport, Normal, Eco

W nowym SUV-ie PEUGEOT e-2008 masz do swojej dyspozycji PEUGEOT 3D i-Cockpit®, który zarządza jazdą samochodem elektrycznym. Dzięki temu możesz zmaksymalizować swój zasięg, używając chociażby hamowania rekuperacyjnego Funkcja „Brake” delikatnie odciąga dźwignię zmiany biegów, umożliwiając hamowanie bez konieczności naciskania na pedał hamulca. Przypomina to hamowanie silnikiem i umożliwia jednoczesne odzyskiwanie energii., czy korzystając ze szczegółowych danych, wyświetlanych w czasie rzeczywistym, dotyczących działania napędu elektrycznego. 

JAZDA ELEKTRYCZNYM SAMOCHODEM

Najważniejsze informacje dotyczące napędu elektrycznego są dostępne na trójwymiarowym panelu wskaźników:
 

ZWIĘKSZONA REAKTYWNOŚĆ

Dzięki wirtualnemu panelowi ze wskaźnikami 3D, które są wyświetlane w polu widzenia kierowcy – wzrasta Twoja szybkość reakcji. Masz również oko na wszystkie przydatne informacje dotyczące samej jazdy  (nawigacja, funkcje i systemy wspomagania, itp.).
Panel udostępnia dwa tryby wyświetlania informacji, które można dostosować do własnych potrzeb i preferencji.
Najważniejsze komunikaty, np. ostrzeżenia o przekroczeniu dozwolonej prędkości czy potencjalnym niebezpieczeństwie, wyświetlane są w formie hologramu, by jeszcze skuteczniej przyciągnąć Twoją uwagę.

OPTYMALNIE POŁĄCZONY ZE ŚWIATEM SUV

Dostępna w pakiecie nawigacja TomTomUsługi TomTom umożliwiają wyświetlanie, w czasie rzeczywistym, wszelkich istotnych dla Twojej jazdy czynników (natężenie ruchu drogowego, ceny paliwa, parkingi, warunki pogodowe, rekomendowane atrakcje, strefy ryzyka – zależnie od lokalnych przepisów) Abonament na te wszystkie usługi jest opłacony na 3 lata. Po upływie tego okresu, może być on przedłużony lub odnowiony (według obowiązujących stawek). oferuje funkcję rozpoznawania głosu, informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym oraz ostrzeżenia o niebezpiecznych strefach i obszarach zwiększonego ryzyka. Bądź zawsze w kontakcie i odtwarzaj swoje ulubione, smartfonowe aplikacje na ekranie dotykowym, korzystając z funkcji Mirror Screendostępna w standardzie funkcja Mirror Screen umożliwia odwzorowanie aplikacji ze smartfona na ekranie dotykowym. Funkcja MirrorLink® jest dostępna na Android Auto (dla smartfonów z systemem Android), Apple CarPlayTM (dla smartfonów z systemem iOS) lub, do maja 2021 roku, przy użyciu technologii MirrorLink® (dla smartfonów z systemem Android, które są kompatybilne z MirrorLink®), pod warunkiem, że użytkownik ma stosowny abonament i jest podłączony do Internetu. Jedynie te trzy wymienione aplikacje będą działały podczas jazdy lub postoju (zależnie od potrzeby i sytuacji). Podczas jazdy, niektóre funkcje używanych aplikacji zostaną wyłączone. Niektóre treści, do których można uzyskać bezpłatny dostęp za pomocą smartfona, wymagają jednak płatnej subskrypcji, gdy korzysta się z nich poprzez Android Auto, Apple CarPlayTM lub MirrorLink®. Dowiedz się więcej, odwiedzając lokalną stronę internetową PEUGEOT.. Swój smartfon możesz naładować indukcyjnie na płytce znajdującej się na konsoli środkowej, natomiast Twoi pasażerowie mogą skorzystać z gniazd USB umieszczonych zarówno w przedniej, jak i w tylnej części kabiny.

CZYSTOŚĆ DŹWIĘKU SYGNOWANA PRZEZ FOCAL®

Pozwól, by muzyka, którą kochasz, wypełniła przestrzeń  Twojego SUV-a PEUGEOT 2008. Doświadcz perfekcyjnej klarowności dźwięku z wyjątkowym systemem audio klasy premium: Hi-Fi Focal®Focal® jest francuską marką, światowym liderem w produkcji wysokiej jakości rozwiązań i urządzeń Hi-Fi. dostępne w zależności od wersji silnika i wykończenia. W skład zestawu wchodzi dziesięć głośników: głośnik centralny, cztery głośniki wysokotonowe, cztery głośniki niskotonowe oraz subwoofergłośniki i subwoofer. Bogaty i dynamiczny dźwięk rozprowadzany jest po całej kabinie, gwarantując muzyczne doznania Hi-Fi wykraczające poza typowo samochodowy odsłuch.

PODWYŻSZONY KOMFORT

Usiądź wygodnie w swoim SUV-ie PEUGEOT 2008 i zrelaksuj się  w kubełkowych fotelach o dynamicznym wyprofilowaniudostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji wykończenia). Przednie fotele są podgrzewanedostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji wykończenia)  i sterowane elektronicznie, mają także funkcję masażudostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji wykończenia). Funkcje masażu oraz sterowania elektronicznego dotyczą jedynie fotela kierowcy..
We wnętrzu SUV-a PEUGEOT e-2008 znajdziesz szykowną tapicerkędostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji wykończenia) Alcantara© Gréval Grey z zielonymi i niebieskimi przeszyciami.

EKSCYTUJĄCY WYBÓR 

Wybierz silnik, który pasuje do Twoich potrzeb: 
 

 

TECHNOLOGIA

PRZYSZŁOŚCIOWY SUV  

W celu poprawy bezpieczeństwa, ułatwienia manewrów i przewidywania tego wszystkiego, co może się zdarzyć na drodze – wyposażyliśmy nowego PEUGEOT 2008 SUV w mnóstwo najnowocześniejszychdostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji) technologii, by Ci wymiernie pomóc w prowadzeniu pojazdu(.

CZAS NA PÓŁAUTONOMICZNĄ JAZDĘ

Technologia PEUGEOT DRIVE ASSIST PLUSdostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji) umożliwia półautonomiczną jazdę.
Dzięki asystentowi monitorowania pasa ruchuSystem umożliwia kierowcy utrzymanie wybranej pozycji na pasie ruchu. oraz adaptacyjnemu tempomatowi z funkcją Stop & GoSystem wykorzystuje czujnik zamontowany pośrodku przedniego zderzaka i kamerę w górnej części szyby czołowej. , możesz automatycznie dostosowywać swoją prędkość do samochodu jadącego z przodu i utrzymywać bezpieczny odstęp między obydwoma pojazdami.

POLEPSZ WŁAŚCIWOŚCI TRAKCYJNE

Wykorzystaj w pełni potencjał SUV-a PEUGEOT 2008.
Dostosuj przyczepność do panujących warunków drogowych, wybierając jeden z trzech trybów zaawansowanej technologii Grip ControlSystème de motricité adaptée. dostępne jako opcja (w zależności od wersji silnika i wykończenia): Sand, Mud lub Snow.
Możesz również kontrolować swoją prędkość, zjeżdżając po stromych zboczach za pomocą funkcji Hill Assist Descent ControlHADC: Système d'assistance au contrôle de la vitesse dans les pentes. dostępne jako opcja (w zależności od wersji silnika i wykończenia).

ZWIĘKSZ SWOJE BEZPIECZEŃSTWO

Dostępna technologiadostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji) zwiększa Twoje bezpieczeństwo za kierownicądostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji), aktywnie wykrywając chociażby strefy martwego pola.
Do swojej dyspozycji masz również takie funkcje, jak: Active Safety BrakeW razie wykrycia ryzyka zderzenia, system automatycznie uruchomi hamulce, by go uniknąć lub zminimalizować jego skutki., Distance AlertJeżeli system wykryje, że pojazd z przodu znajduje się zbyt blisko, kierowca otrzyma wizualny i dźwiękowy sygnał alarmowy informujący o konieczności hamowania w celu zapobieżenia kolizji lub ograniczenia jej skutków., Active Lane Keeping Assistance, automatyczne włączanie świateł drogowych, rozpoznawanie znaków drogowych oraz dostosowywanie prędkości.

ROZSIĄDŹ SIĘ WYGODNIE

Ułatw sobie manewrowanie i parkowanie za pomocą systemu Full Park Assistaktywne wspomaganie parkowania równoległego (koperta, zatoczka). Dostępne jako opcja wyposażenia w 2020 roku lub niedostępne (w zależności od wersji).. Co więcej, nie musisz praktycznie wykonywać jakichkolwiek czynności przy kierownicy czy pedałach. Nasz system zadba o znalezienie optymalnego miejsca parkingowego oraz o odpowiednie przyspieszanie i hamowanie, by zapewnić pełną asystę przy parkowaniu równoległym (koperta i zatoczka).

 

 

OBLICZ SZACUNKOWY ZASIĘG SWOJEGO PEUGEOT e-2008 SUV

USŁUGI PRZEZNACZONE DLA WERSJI Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM

Dzięki usługom oferowanym przez MyPeugeot i Free2Move,
zyskujesz pełną niezależność w zarządzaniu swoim elektrycznym samochodem.

 

 

DODATKOWE USŁUGI

ZDALNE POLECENIA

Za pomocą smartfona możesz zdalnie zarządzać rozmaitymi funkcji, np.: ładowaniem akumulatora czy nagrzewaniem wnętrza pojazdu.

APLIKACJA MYPEUGEOT®

Wykorzystaj w pełni potencjał usług zsynchronizowanych z Twoim kontem, w czasie rzeczywistym, dzięki bezpłatnej aplikacji MyPeugeot®Pod warunkiem, że masz dostęp do sieci komórkowej (jej płynność działania może zależeć od Twojej lokalizacji).:

 
 • Monitoruj stan swojego pojazdu (dane dotyczące jazdy, lokalizacji, itp).
 • Szybko i łatwo uzyskaj pomoc.
 • Kontroluj utrzymanie i serwisowanie swojego samochodu.
 • Z łatwością zarządzaj ładowaniem akumulatora i ustawieniami temperatury w kabinie swojego SUV-a PEUGEOT e-2008.

 

Odkryj PEUGEOT 2008. Oto kompaktowy i dynamiczny SUV z silnikiem wysokoprężnym, benzynowym lub elektrycznym – wszystko po to, by sprostać wysokim wymaganiom klientów biznesowych.