SKIP TO CONTENT
PEUGEOT 508 SW
-/5 0 Opinie
Ocena 0/5 na 0 opinii

Już od 2887 zł brutto/mies (i) Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 219000 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 2887 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.     Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.

Rabat: 3000 zł

 • elastyczny okres umowy: (24 -60 miesięcy),
 • możliwość zakupu online,

 

-/5 0 Opinie
Ocena 0/5 na 0 opinii

Już od 2469 zł brutto/mies.(i) Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 184400 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 2469 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.   (i) Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych. 

 

 • elastyczny okres umowy: (24 -60 miesięcy),
 • dostosowana do Twoich potrzeb wpłata początkowa,

 

PEUGEOT 508 SW & 508 SW PLUG-IN HYBRID: kombi z silnikiem hybrydowym typu plug-in

Poznaj model PEUGEOT 508 SW – luksusowe kombi o wyrazistym designie. Oferuje on komfort klasy grand tourer, przestronność samochodu kombi, sportowy charakter coupé oraz bezkompromisową jakość i technologiczne atuty silników DIESLA, BENZYNOWEGO i HYBRYDOWEGO TYPU PLUG-IN.
 
 
KUP PEUGEOT 508 HYBRID ONLINE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Znajdź atrakcyjne oferty online dla PEUGEOT 508 HYBRID  - i wypełnij wniosek o finansowanie online w kilka minut! 


Zastanawiasz się nad zakupem samochodu online? Kliknij przycisk „Kup online”, wybierz model Peugeot i skorzystaj z dostępnych filtrów, aby dopasować go do swoich preferencji. Następnie określ wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów. Skorzystaj z finansowania online i kup Peugeot bez wychodzenia z domu!
 

 

KUP PEUGEOT 508 ONLINE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Znajdź atrakcyjne oferty online dla PEUGEOT 508  - i wypełnij wniosek o finansowanie online w kilka minut!

Zastanawiasz się nad zakupem samochodu online? Kliknij przycisk „Kup online”, wybierz model Peugeot i skorzystaj z dostępnych filtrów, aby dopasować go do swoich preferencji. Następnie określ wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów. Skorzystaj z finansowania online i kup Peugeot bez wychodzenia z domu!
 

ZALETY SILNIKA HYBRYDOWEGO TYPU PLUG-IN

RADOŚĆ Z JAZDY

Wszechstronność zastosowań i nowe wrażenia z jazdy w trybie całkowicie elektrycznym:

 
OSZCZĘDNOŚCI

Wymierne oszczędności:

 

BEZKOMPROMISOWE KOMBI

Ostre i odważnie poprowadzone linie, smukła sylwetka oraz wyrazista osłona chłodnicy (tzw. grill) w modelu PEUGEOT 508 SW stanowią dopełnienie nowoczesnej elegancji, przestronności i atletycznego wyglądu. Podwójne chromowane rury wydechoweW zależności od wersji i silnika. z tyłu stanowią potwierdzenie sportowego charakteru, a czarna błyszcząca listwa łącząca eksponuje charakterystyczne lampy w technologii LED W zależności od wersji. z efektem 3D.
 

CHARAKTERYSTYCZNE ŚWIATŁA

Komfort widzenia oraz bezpieczeństwo zapewnia charakterystyczny układ lamp przednichDostępne w standardzie lub jako opcja wyposażenia (w zależności od wersji)  w technologii PEUGEOT Full LED z  funkcją automatycznego poziomowaniaFunkcja automatycznie koryguje kąt nachylenia świateł w zależności od obciążenia pojazdu, tak by nie oślepiać innych kierowców.  , kierunkowskazami w technologii LED oraz funkcją statycznego doświetlania zakrętów.

ŚWIATŁA TYLNE

Intensywne tylne światła w technologii LED z efektem 3DDostępne w standardzie lub jako opcja wyposażenia (w zależności od wersji). , tworzące charakterystyczny dla marki Peugeot wzór trzech pazurów oraz dostosowujące się automatycznie do warunków oświetlenia zewnętrznego.

OTWIERANY DACH

Otwierany panoramiczny szklany dach zapewnia wszystkim pasażerom, w tym także podróżującym z tyłu, wspaniałe widoki oraz dużą ilość światła. Roleta zaciemniająca pasuje do wykończenia panelu dachowego i chroni pasażerów przed światłem słonecznym, gdy jest ono zbyt intensywne lub gdy istnieje potrzeba stworzenia bardziej stonowanej przestrzeni.Dostępne jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).

SZYBY BEZRAMKOWE

Szyby bezramkowe nadają modelowi PEUGEOT 508 SW bardziej elegancki wygląd oraz podkreślają jego wydłużoną i obniżoną sylwetkę.

BAGAŻNIK I MODUŁOWY ROZKŁAD

Pojemny bagażnikPojemność bagażnika = 530 litrów pod półką i do 1780 litrów po złożeniu tylnych siedzeń.  jest bardzo praktyczny dzięki szynom i siatce do mocowania ładunkuDostępne w standardzie lub jako opcja wyposażenia (w zależności od wersji). . Niski próg załadunkowy i wyjątkowo szeroki otwór bagażnika zapewniają dużo wolnego miejsca i imponującą dostępność. Inteligentna elektrycznie otwierana klapa tylnaDostępne jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).  w połączeniu z systemem bezkluczykowego wsiadania i uruchamianiaBezkluczykowe wsiadanie i uruchamianie.  umożliwiają otwarcie bagażnika ruchem stopy pod tylnym zderzakiem.

CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Model PEUGEOT 508 SW z napędem hybrydowym typu plug-in wyróżnia się na zewnątrz i wewnątrz ekskluzywnymi detalami, wskazującymi że jest to samochód hybrydowy. W celu ułatwienia wjazdu do stref ograniczenia emisji w górnej części przedniej szyby zapala się widoczna z zewnątrz błękitna dioda LED, gdy samochód znajduje się w trybie elektrycznym.

WIZJONERSKI KOKPIT

Elementy PEUGEOT i-Cockpit®, w tym kompaktowa kierownica, konfigurowalny cyfrowy wyświetlacz Head-Up Display oraz 10-calowy ekran dotykowy HDiDostępne w standardzie lub niedostępne (w zależności od wersji). , sprawiają, że kombi klasy premium PEUGEOT 508 SW zapewnia doskonałą ergonomię oraz przyjemność z jazdy.
W wersji z NAPĘDEM HYBRYDOWYM TYPU PLUG-IN tablica wskaźników i ekran dotykowy PEUGEOT i-Cockpit zostały dopasowane do potrzeb użytkownika hybryd typu plug-in, a więc umożliwiają wyświetlanie określonych informacji, takich jak: przepływ energii, tryb jazdyTryby jazdy: Electric, Sport, Hybrid, Comfort. Tryb Comfort jest dostępny jedynie z elektronicznym systemem zmiennej amortyzacji AMVAR. Dostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). , zasięg z napędem elektrycznym, zasięg na paliwie oraz pomiar mocymiernik mocy pokazuje stan energii w trybach: ECO, SPORT, CHARGE .
 
 
 

ŚWIAT HYBRYD PLUG-IN

10-calowy ekran dotykowy HD umożliwia zaprogramowanie ładowania akumulatora, a także dostęp do konfiguracji ustawień oraz do informacji dotyczących jazdy PEUGEOT 508 SW PLUG-IN HYBRID :

 • przepływ energii obrazujący działanie napędu hybrydowego
 • statystyki dotyczące zużycia energii i paliwa
 • lokalizowanie stacji ładowania i pokazywanie pozostałego zasięgu (w trybie elektrycznym) Poprzez nawigację.
 • ustawianie parametrów akumulatora
 • aktywowanie funkcji e-Save

STAŁA ŁĄCZNOŚĆ

Aby możliwe było utrzymanie stałej łączności na pokładzie modelu PEUGEOT 508 SW, dostępne jest bezprzewodowe ładowanie smartfonówDostępne w standardzie lub jako opcja wyposażenia (w zależności od wersji) – możliwość indukcyjnego ładowania urządzeń kompatybilnych ze standardem Qi oraz funkcja Mirror ScreenDostępne w standardzie lub jako opcja wyposażenia (w zależności od wersji). Funkcja Mirror Screen umożliwia odwzorowanie aplikacji ze smartfona na ekranie dotykowym. Funkcja Mirror Screen jest dostępna przez aplikację Android Auto (dla smartfonów z systemem Android), Apple CarPlayTM (dla smartfonów z systemem iOS) lub do maja 2021 r. przy użyciu technologii MirrorLink® (dla smartfonów z systemem Android, które są kompatybilne z technologią MirrorLink®) pod warunkiem, że użytkownik ma stosowny abonament i jest podłączony do Internetu. Jedynie trzy wymienione aplikacje będą działały podczas jazdy lub postoju (zależnie od potrzeby i sytuacji). Podczas jazdy, niektóre funkcje używanych aplikacji zostaną wyłączone. Niektóre treści, do których można uzyskać bezpłatny dostęp za pomocą smartfona, wymagają jednak płatnej subskrypcji, gdy korzysta się z nich przez aplikacje Android Auto, Apple CarPlayTM lub MirrorLink®. Dowiedz się więcej, odwiedzając lokalną witrynę koncernu PEUGEOT.   , która umożliwia odtworzenie kompatybilnych aplikacji na 10-calowym ekranie dotykowymDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). . Podróżuj spokojnie z pakietem nawigacyjnym oferującym funkcję rozpoznawania głosuDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). , oraz dostępne w czasie rzeczywistym informacje o natężeniu ruchu i ostrzeżenia o niebezpiecznych odcinkach (usługi TomTom Services) Usługi TomTom® umożliwiają wyświetlanie w czasie rzeczywistym wszelkich istotnych dla Twojej jazdy czynników, takich jak natężenie ruchu drogowego, stacje benzynowe i parkingi, warunki pogodowe, rekomendowane atrakcje, niebezpieczne odcinki (zależnie od lokalnych przepisów). Abonament na wszystkie wymienione usługi jest opłacony na 3 lata. Po upływie tego okresu może być on przedłużony lub odnowiony online (według obowiązujących stawek). .


SYSTEM AUDIO Hi-Fi MARKI FOCAL®

Model 508 SW wyposażony został w systemem audio Hi-Fi marki FOCAL®Dostępne w standardzie lub jako opcja wyposażenia (w zależności od wersji). , czołowego francuskiego producenta sprzętu, słynącego z opatentowanych technologii oraz charakterystycznego brzmienia.
System obejmuje dziesięć głośników z ekskluzywną technologią marki FOCAL®, która zapewnia wyjątkową stabilność dźwięku niezależnie od tego, czego słuchasz, a także czyste i szczegółowe odwzorowanie dźwięku w samochodzie.

WYKOŃCZENIE WNĘTRZA

Rozsiądź się w nowoczesnym i wysublimowanym wnętrzu modelu PEUGEOT 508 SW. Łącząc stylistykę oraz tapicerkę wykonaną z najwyższej jakości ponadczasowych materiałów, każdy może stworzyć własne wnętrze, tak aby każda podróż była wyjątkowym wydarzeniem.
Wnętrze nowego kombi GT klasy premium z napędem hybrydowym typu plug-in – PEUGEOT 508 SW HYBRID – oferuje ekskluzywne wykończenia w kolorze szarym Gréval Grey Alcantara®.

WSZYSTKO POD RĘKĄ

W kabinie modelu PEUGEOT 508 SW rozmieszczono wiele przemyślanych kieszeni i schowków: z przodu, w panelach drzwi, w podłokietniku i na konsoli środkowej. Łatwy dostęp do swoich przedmiotów mają także pasażerowie podróżujący z tyłu. Przestronne wnętrze modelu PEUGEOT 508 SW z licznymi kieszeniami i schowkami oferuje mnóstwo opcji przechowywania w kabinie.

RADOŚĆ Z DYNAMICZNEJ JAZDY

Kombi klasy premium PEUGEOT 508 SW zapewnia płynną jazdę i wzorową przyczepność ze wsparciem ze strony aktywnego zawieszeniaSystem zmiennej amortyzacji umożliwia kierowcy wybór jednego z trzech trybów tłumienia nierówności: Normal, Comfort oraz Sport. Dostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji)..
Wydajne silniki: hybrydowy, PureTech i BlueHDi Euro 6 oraz automatyczna ośmiostopniowa skrzynia biegów EAT8W zależności od wersji i silnika. oferują nowy poziom dynamiki jazdy, co przekłada się na wspaniałe wrażenia za kierownicą.
TECHNOLOGIA

ROZSZERZONA RZECZYWISTOŚĆ

W nocy lub w warunkach ograniczonej widoczności kamera na podczerwień Night VisionVision de nuit. Dostępny jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji)   wykrywa obecność pieszych lub zwierząt przed pojazdem, ale poza zasięgiem świateł, zapewniając tym samym optymalne bezpieczeństwo jazdy. Obraz jest wyświetlany w polu widzenia użytkownika na cyfrowej tablicy wskaźników wraz z dźwiękiem ostrzegawczym.

PAKIET DRIVE ASSIST PLUS PACK

Z pakietem Drive Assist Plus Pack Dostępne w standardzie lub jako opcja wyposażenia tylko z automatyczną skrzynią biegów EAT8.  Twój samochód PEUGEOT 508 porusza się półautonomicznie.
Umieszczony pośrodku przedniego zderzaka radar oraz zlokalizowana w górnej części przedniej szyby kamera, a także obecność adaptacyjnego tempomatu z funkcją Stop & Go  Dostępne w standardzie lub jako opcja wyposażenia tylko z automatyczną skrzynią biegów EAT8.  to elementy zapewniające automatyczne dostosowanie prędkości jazdy do prędkości poprzedzającego pojazdu w celu zachowania bezpiecznej odległości.  Rozwiązania te są połączone z systemem aktywnego monitorowania pasa ruchu.

PAKIET BEZPIECZEŃSTWA

Dodatkową pomoc w przewidywaniu sytuacji na drodze zapewnia pakiet Safety PackDostępne w standardzie. , który obejmuje aktywny hamulec awaryjny z ostrzeżeniem o odległości i związanym z tym ryzykiem kolizji, system aktywnego monitorowania pasa ruchu oraz system rozpoznawania i zalecania ograniczeń prędkości.
Pakiet Safety Plus PackDostępne w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). obejmuje bardziej zaawansowane rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa, w tym system monitorowania martwego pola (ABSD) oraz system zaawansowanego wykrywania zmęczenia kierowcy.

FULL PARK ASSIST

System FULL PARK ASSISTAktywne wspomaganie parkowania równoległego lub prostopadłego. Dostępne jako opcja wyposażenia tylko z automatyczną skrzynią biegów EAT8.   oferuje zautomatyzowane wspomaganie parkowania równoległego i prostopadłego. Kierowca aktywuje odpowiednią funkcję na drążku zmiany biegów, a system przejmuje kontrolę nad kierownicą i pedałami, aby płynnie i bezproblemowo zaparkować pojazd. System pomaga również w wyjeżdżaniu z miejsca parkingowego.
SZACUNKOWY ZASIĘG MODELU 508 HYBRID

USŁUGI PRZEZNACZONE DLA HYBRYD TYPU PLUG-IN

Dzięki usługom MyPeugeot i Free2Move zyskujesz pełną niezależność w zarządzaniu swoim samochodem z napędem hybrydowym typu plug-in.
USŁUGI ŁĄCZNOŚCI

ZDALNE POLECENIA

Zarządzaj ładowaniem akumulatora i stosownymi ustawieniami bezpośrednio z poziomu swojego smartfona. Możesz również zarządzać ustawieniami temperatury w kabinie.

APLIKACJA MYPEUGEOT®

Wykorzystaj w pełni potencjał zsynchronizowanych z Twoim kontem indywidualnych usług, dostępnych w czasie rzeczywistym dzięki bezpłatnej aplikacji MyPeugeot®W zależności od dostępu do sieci komórkowej i dostępności w danej lokalizacji.  :

 • Monitoruj stan swojego pojazdu (dane zdarzenia, lokalizacji, itp).
 • Szybki i łatwy dostęp do pomocy drogowej.
 • Kontroluj utrzymanie i serwisowanie swojego samochodu.
 • Z łatwością zarządzaj ładowaniem akumulatora i ustawieniami temperatury w kabinie swojego pojazdu PEUGEOT 508 SW HYBRID.
 • Ustawiaj ładowanie akumulatora poza godzinami szczytu bezpośrednio z poziomu swojego smartfona.
Poznaj model PEUGEOT 508 SW, zaawansowane technicznie kombi klasy premium o efektownej stylistyce – zaprojektowane z myślą o potrzebach użytkowników biznesowych i oferujące dostęp do usług przeznaczonych specjalnie dla profesjonalistów. Model dostępny z silnikiem WYSOKOPRĘŻNYM, BENZYNOWYM oraz HYBRYDOWYM typu PLUG-IN.