308 SW

showroom

PEUGEOT 308 SW

od 73 000 PLN

od 59 350 PLN

308 SW

Rodzinne kombi PEUGEOT 308 SW uczyni każdą podróż wyjątkową, zmieni rutynowe przejażdżki w niezapomniane eskapady. Bez stresu i problemów. Poznaj nową jakość podróżowania.

PEUGEOT 308 SW, DYNAMICZNY I SPORTOWY CHARAKTER

/image/15/5/peugeot-308sw-2017-202-fr.291155.jpg

DOMINUJĄCY STYL

Smukłe linie i piękne krzywizny nadwozia sprawiają, że PEUGEOT 308 SW cieszy oko wyjątkowo udanym designem. Pełen ekspresji przód robi wrażenie, podobnie jak oryginalna identyfikacja świetlna, widoczna w dzień i w nocy oraz eleganckie, 16’’ obręcze aluminiowe Zyrconi.

/image/16/6/peugeot-308-2017-442-fr.291166.jpg

PROWADZONY ZMYSŁAMI

We wnętrzu uwagę zwraca rozwiązanie PEUGEOT i-Cockpit®, które wraz z licznymi udogodnieniami sprawia, że prowadzenie staje się wyjątkowym doświadczeniem. Zapewnij sobie jeszcze więcej wrażeń dzięki Pakietowi Hi-Fi Denoni i Pakietowi Sporti.

PEUGEOT 308 SW GT, JESZCZE BARDZIEJ WYRAZISTY CHARAKTER

/image/15/9/peugeot-308sw-0905js-201.291159.jpg

WYJĄTKOWY, SPORTOWY DESIGN

Każdy detal wersji GT podkreśla jej moc i energię. Zobacz, jak wyglądają nowe, płynne linie nadwozia, sprawdź, jak nisko osadzono fotel kierowcy, by zapewnić maksimum wrażeń za kierownicą. Pakiet Sport, wyposażenie standardowe tej wersji, pozwala poczuć się jak w prawdziwym samochodzie sportowym. 

ZDJĘCIA I MATERIAŁY VIDEO

ILE WYNOSI ŚREDNIE ZUŻYCIE PALIWA TWOJEGO 308 SW?

W trosce o rzetelną informację, Grupa PSA oferuje swoim klientom dostęp do niezależnych, opatrzonych certyfikatem testów badających rzeczywiste zużycie paliwa. 

Średnie zużycie paliwa oszacowane w odniesieniu do pojazdu poruszającego się w rzeczywistych warunkach drogowych, oparte na danych pochodzących z protokołu pomiarowego lub obliczone na podstawie tych danych. Wartość ta jest podawana orientacyjnie i może ulegać zmianom w zależności od rzeczywistych warunków eksploatacji. Nie należy należy utożsamiać jej z wartościami wskazywanymi w świadectwach homologacji UE (jedynych uznanych za oficjalne), pamiętając również, że wynik zależy od założeń i warunków protokołu. Nie ma więc charakteru ogólnie obowiązującego. Protokół pomiarowy jest dostępny na stronie internetowej Grupy PSA, www.groupe-psa.com.

ZNAJDŹ SWÓJ PUNKT SPRZEDAŻY

Wystąpił problem z załadowaniem strony. Spróbuj później. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z nami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ