308 SW

PEUGEOT 308 SW Perfect Drive

PEUGEOT 308 SW

od 73 000 PLN

od 59 350 PLN

308 SW

Rodzinne kombi PEUGEOT 308 SW uczyni każdą podróż wyjątkową, zmieni rutynowe przejażdżki w niezapomniane eskapady. Bez stresu i problemów. Poznaj nową jakość podróżowania.

PEUGEOT 308 SW, DYNAMICZNY I SPORTOWY CHARAKTER

/image/15/5/peugeot-308sw-2017-202-fr.291155.jpg

DOMINUJĄCY STYL

Smukłe linie i piękne krzywizny nadwozia sprawiają, że PEUGEOT 308 SW cieszy oko wyjątkowo udanym designem. Pełen ekspresji przód robi wrażenie, podobnie jak oryginalna identyfikacja świetlna, widoczna w dzień i w nocy oraz eleganckie, 16’’ obręcze aluminiowe Zyrconi.

/image/16/6/peugeot-308-2017-442-fr.291166.jpg

PROWADZONY ZMYSŁAMI

We wnętrzu uwagę zwraca rozwiązanie PEUGEOT i-Cockpit®, które wraz z licznymi udogodnieniami sprawia, że prowadzenie staje się wyjątkowym doświadczeniem. Zapewnij sobie jeszcze więcej wrażeń dzięki Pakietowi Hi-Fi Denoni i Pakietowi Sporti.

PEUGEOT 308 SW GT, JESZCZE BARDZIEJ WYRAZISTY CHARAKTER

/image/15/9/peugeot-308sw-0905js-201.291159.jpg

WYJĄTKOWY, SPORTOWY DESIGN

Każdy detal wersji GT podkreśla jej moc i energię. Zobacz, jak wyglądają nowe, płynne linie nadwozia, sprawdź, jak nisko osadzono fotel kierowcy, by zapewnić maksimum wrażeń za kierownicą. Pakiet Sport, wyposażenie standardowe tej wersji, pozwala poczuć się jak w prawdziwym samochodzie sportowym. 

ZDJĘCIA I MATERIAŁY VIDEO

ILE WYNOSI ŚREDNIE ZUŻYCIE PALIWA TWOJEGO 308 SW?

W trosce o rzetelną informację, Grupa PSA oferuje swoim klientom dostęp do niezależnych, opatrzonych certyfikatem testów badających rzeczywiste zużycie paliwa. 

Średnie zużycie paliwa oszacowane w odniesieniu do pojazdu poruszającego się w rzeczywistych warunkach drogowych, oparte na danych pochodzących z protokołu pomiarowego lub obliczone na podstawie tych danych. Wartość ta jest podawana orientacyjnie i może ulegać zmianom w zależności od rzeczywistych warunków eksploatacji. Nie należy należy utożsamiać jej z wartościami wskazywanymi w świadectwach homologacji UE (jedynych uznanych za oficjalne), pamiętając również, że wynik zależy od założeń i warunków protokołu. Nie ma więc charakteru ogólnie obowiązującego. Protokół pomiarowy jest dostępny na stronie internetowej Grupy PSA, www.groupe-psa.com.

ZNAJDŹ SWÓJ PUNKT SPRZEDAŻY

Wystąpił problem z załadowaniem strony. Spróbuj później. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z nami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ