SKIP TO CONTENT
INNOVATIONS ET TECHNOLOGIES

INNOWACJE I TECHNOLOGIE

Toutes les innovations et technologies Peugeot

#Unboring TheFuture

Historia motoryzacji jest dziś pisana na nowo. Już niedługo na drogach pojawią się samochody przyszłości, które, jak się wydaje, pozbawią nas przyjemności z jazdy, ponieważ całkowitą kontrolę nad samochodem przejmie technologia. Tak się jednak nie stanie w przypadku marki PEUGEOT, której przyszłość zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Technologie będziemy wykorzystywać wyłącznie w jednym celu: aby spotęgować wrażenia i przyjemność z jazdy. Poznaj naszą wizję samochodu przyszłości, którą najlepiej ilustruje MODEL KONCEPCYJNY PEUGEOT e-LEGEND oraz gama silników HYBRYDOWYCH PLUG-IN.
#UnboringTheFuture.
TECHNOLOGIA HYBRYDOWA
Technologia hybrydowa łączy dwa rodzaje napędu: elektryczny i spalinowy. Dzięki w 100% elektrycznemu trybowi jazdy samochody z napędem hybrydowym typu plug-in emitują znacznie mniej CO2, oferują nawet cztery tryby jazdy i zapewniają szybkie oraz bezproblemowe doładowywanie akumulatora trakcyjnego.
TECHNOLOGIA HYBRYDOWA PEUGEOT
TECHNOLOGIA NAPĘDU ELEKTRYCZNEGO
Dysponujące maksymalną mocą 100 kW/110 KM silniki elektryczne Peugeot umożliwiają jazdę z zerową emisją CO2.  Wysokonapięciowy akumulator litowo-jonowy (400 V) zapewnia elektrycznym wersjom naszych modeli zasięg nawet 340 km (WLTP).
TECHNOLOGIA ELEKTRYCZNA PEUGEOT
PEUGEOT I-COCKPIT®
Rozwiązanie PEUGEOT i-Cockpit® to nowa jakość w motoryzacji, która przenosi wrażenia z jazdy na niespotykany dotąd poziom. Ergonomiczny i stylowy kokpit jest wyposażony w kompaktową kierownicę, wyświetlacz typu Head-Up oraz duży ekran dotykowy. Obsługa elementów wyposażenia jest intuicyjna i dostarcza kierowcy niepowtarzalnych doznań zmysłowych.
PEUGEOT I-COCKPIT
WRAŻENIA Z JAZDY
Zajmij miejsce za kierownicą Twojego Peugeot i korzystaj z technologii z najwyższej półki, które zmieniają każdą podróż w przyjemne, wyjątkowe przeżycie. Ciesz się wyjątkową przyczepnością, zwrotnością oraz imponującymi osiągami. Podróżuj bezpiecznie i bezstresowo ruszaj pod górę. Zobacz, jak przyjemne i łatwe może być manewrowanie na parkingu. Peugeot opracował wiele nowoczesnych technologii, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z jazdy.
ODKRYJ NOWE WRAŻENIA Z JAZDY 
ŁĄCZNOŚĆ
Poznaj najnowsze funkcje i aplikacje, zaprojektowane przez Peugeot, aby przenieść wrażenia z jazdy na nowy poziom. Korzystaj z dodatkowej informacji i rozrywki, ciesz się jeszcze bezpieczniejszą jazdą. Podróżuj w takim otoczeniu, które Ci najbardziej odpowiada.
SKORZYSTAJ Z NAJNOWSZYCH ROZWIĄZAŃ PEUGEOT 
WYDAJNOŚĆ
Peugeot wyposaża swoje samochody w silniki HYBRID, HYBRID4, PureTech oraz BlueHDi, które łączą doskonałe osiągi z niskim zużyciem paliwa i ograniczoną emisją zanieczyszczeń. Poznaj nowoczesne, automatyczne skrzynie biegów EAT6Efficient Automatic Transmission 6 , EAT8Efficient Automatic Transmission 8  i e-EAT8Electric Efficient Automatic Transmission 8 , które optymalizują zużycie paliwa i zapewniają płynną, komfortową jazdę.
ODKRYJ SKRZYNIE BIEGÓW
TECHNOLOGIE W SŁUŻBIE KOMFORTU
Przekonaj się, jak wygląda komfort według Peugeot, korzystając z systemów wspomagania, które pomagają bezpiecznie i pewnie prowadzić samochód.
ODKRYJ SYSTEMY WSPOMAGANIA PEUGEOT 
WSPOMAGANIE BEZPIECZEŃSTWA
Poznaj technologie wspomagające bezpieczeństwo opracowane przez Peugeot.
BĄDŹ BEZPIECZNY Z PEUGEOT