SKIP TO CONTENT
Expert

PEUGEOT e-Expert & Expert : KOMPAKTOWY UŻYTKOWY SAMOCHÓD ELEKTRYCZNY

Samochód użytkowy PEUGEOT Expert oferuje bogactwo funkcji wprowadzonych z myślą o wsparciu Twojej firmy i spełnieniu wszystkich Twoich potrzeb. Dostępne są silniki: wysokoprężny lub elektryczny.

ZALETY SILNIKA ELEKTRYCZNEGO

NOWA JAKOŚĆ JAZDY

Nawet do 330 kilometrów zasięgu (WLTP)

 

W pełni elektryczny napęd zapewniający nowe doznania bez żadnych kompromisów.

 • Identyczna pojemność, ładowność i masa ciągniona, 3 warianty długości, wersje dostosowane do Twoich potrzeb.
 • Płynna jazda bez szarpnięć.
 • Dynamiczne przyspieszanie dzięki dostępnemu natychmiast pełnemu momentowi obrotowemu.
 • Cicha praca silnika.
 
OSZCZĘDNOŚCI

Zerowa emisja CO2 podczas jazdy 

 

Znacząco niższe koszty eksploatacji:

 • Niższy koszt zużycia energii w porównaniu z paliwami kopalnymi.
 • Niskie koszty eksploatacji dzięki rzadszej konieczności serwisowania.
 • Rządowe programy dopłat do zakupu samochodów elektrycznych
 • Wykorzystanie trybu ECO w celu optymalizacji zasięgu.
 
PROSTOTA EKSPLOATACJI

80% pojemności po 30 minutach ładowaniaZa pomocą szybkiej ładowarki o mocy 100 kW. Czas ładowania może się różnić w zależności od rodzaju i mocy danej stacji ładowania, temperatury otoczenia oraz temperatury samego akumulatora. 

Szybkie i intuicyjne ładowanie akumulatora ułatwia codzienną eksploatację.

 • Zdalnie zarządzaj ładowaniem akumulatora i innymi funkcjami za pomocą aplikacji MyPeugeot.
 

WYBIERZ ZGODNIE ZE SWOIMI POTRZEBAMI

Aby lepiej sprostać wymaganiom użytkowników biznesowych, model PEUGEOT Expert dostępny jest w nowych wersjach umożliwiających personalizację.

 

 

WYMAGAJĄCY TEREN

Asertywna sylwetka modelu Peugeot Expert w wersji GripDostępne w wariantach długości: Standard, Long oraz.  emanuje trwałością i przemyślaną konstrukcją – w sam raz do jazdy w trudnym terenie. 

 

Standardowe wyposażenie wersji Grip obejmuje: 

 • Pakiet Terenowy z metalową płytą ochronną pod silnikiem.
 • Zwiększony prześwit (+25 mm).
 • System Grip Control
 • 3 siedzenia z przodu.
 • Ładowność do 1400 kg (w zależności od wersji) i 4 m długości ładunkuZ opcją Moduwork. .

DO 6 OSÓB

Przewozisz pasażerów i potrzebujesz przestrzeni ładunkowej. Twoje potrzeby w ramach codziennej działalności obejmują:

 

Zalecana wersja: BRYGADOWA.

MAKSIMUM PRZESTRZENI

W ramach swojej codziennej działalności potrzebujesz dużej przestrzeni ładunkowej. Polecamy model Expert w wersji Long, która oferuje: 

 

Zalecana wersja: EXPERT LONG.

DOSTOSOWANE DO TWOICH POTRZEB

Model PEUGEOT Expert dostępny jest w wielu wersjach, które pomogą Ci w codziennej działalności i spełnią Twoje najbardziej nietypowe potrzeby. Odkryj dostępne opcje i skonfiguruj wersję dostosowaną do swoich potrzeb.
DESIGN

NAPĘD ELEKTRYCZNY

Smukła i nowoczesna sylwetka w pełni elektrycznego nowego modelu PEUGEOT e-Expert dowodzi siły charakteru tego wydajnego pojazdu przeznaczonego do codziennego użytku. Dostępny w trzech wariantach długości oraz w kilku wersjach wyposażenia model PEUGEOT e-Expert powstał z myślą o potrzebach wszystkich profesjonalistów.

ASERTYWNY DESIGN, KTÓRY WSPIERA EFEKTYWNOŚĆ

Solidna konstrukcja modelu PEUGEOT Expert emanuje trwałością i eleganckim designem. Jego zaletą są właściwe proporcje między przodem, położeniem siedzenia kierowcy i przestrzenią ładunkową.Maksymalnie 1,94 m (w zależności od wersji).  
 
 

 

NADWOZIE
Płynnie poprowadzone linie zapewniają smukłej sylwetce nowoczesny wygląd, a natychmiast rozpoznawalna wyżej położona pionowa osłona chłodnicy nadaje atrakcyjność temu samochodowi użytkowemu. Ponadto dzięki pakietowi Look Dostępne w standardzie lub jako opcja wyposażenia (w zależności od wersji).  z charakterystycznymi światłami w technologii LED swoją działalność możesz prowadzić w bardziej elegancki sposób.
 
 
CECHY CHARAKTERYSTYCZNE

Na osłonie chłodnicy kompaktowego pojazdu użytkowego e-Expert umieszczono dichroiczny znak z lwemDostępne z pakietem Look Pack. , wspólny dla wszystkich modeli elektrycznych marki PEUGEOT. Dla wygody użytkownika gniazdo ładowania znajduje się z przodu po stronie kierowcy.


Z tyłu znajduje się dichroiczny znak lwa*, który mieni się niebiesko-zielonymi refleksami, a także unikalny monogram „e-Expert”.

 
BEZKOMPROMISOWE WNĘTRZE


W przypadku modeli PEUGEOT Expert i PEUGEOT e-Expert pojemność ładunkowa do 6,6 m3 Z opcją Moduwork.  i ładowność do 1275 kg nie oznacza rezygnacji z wolnego miejsca wewnątrz – a wszystko to przy wysokości poniżej 1,9 mW zależności od wersji: maks. 1,9 m przy standardowej MWP, powyżej 1,9 m przy wyższej MWP. .


Elektryczny pojazd użytkowy o długości zaledwie 4,6 m w wersji Compact zapewnia łatwe prowadzenie i parkowanie w mieście, a silnik elektryczny umożliwia wjazd do stref ograniczonej emisji spalin. 
 
 
 

POSTE DE CONDUITE

KOMFORT WEWNĄTRZ

Wewnątrz samochód dostawczy PEUGEOT Expert zapewnia najwyższy komfort podróżowania. Specjalny stopień ułatwia zajęcie podwyższonego fotela, który zapewnia doskonałą widoczność. Oprócz funkcjonalnej i ergonomicznej pozycji za kierownicą jak w pojeździe typu hatchback kierowca może również liczyć na liczne kieszenie i schowki.
SPECJALNA TABLICA WSKAŹNIKÓW

Specjalna tablica wskaźników z wyświetlaczem o przekątnej 3,5 cala z kolorową matrycą w modelu PEUGEOT e-Expert dostarcza w czasie rzeczywistym przydatnych informacji dotyczących jazdy, takich jak szacunkowy zasięg czy pomiar mocy (Charge/Eco/Power*CHARGE: rekuperacja/częściowe ładowanie akumulatora; ECO: optymalizacja zużycia energii; POWER: maksymalna moc ). 

 

EKRAN DOTYKOWY 3D

Za pomocą skrótu na dużym kolorowym ekranie dotykowym można z łatwością uzyskać dostęp do menu napędu elektrycznego oraz do wyraźnej wizualizacji przepływu energii elektrycznej. 

HAMULEC ELEKTRYCZNY

Przycisk „e-Toggle” umożliwia natychmiastowy dostęp do elektrycznego sterowania automatyczną skrzynią biegów. Można także wybrać jeden z trzech trybów jazdy: ECO, NORMAL, i POWERECO: optymalizacja zasięgu; NORMAL: optymalizacja komfortu; POWER: optymalne osiągi podczas transportu ciężkich ładunków . Ponieważ dostępny w standardzie elektryczny hamulec postojowy działa automatycznie, jest wyjątkowo łatwy w użyciu.

 

MOBILNE BIURO

Na pokładzie modelu PEUGEOT Expert znajduje się obrotowy stolik Moduwork Dostępne jako opcja wyposażenia.  z podłokietnikiem, który zmienia Twoją kabinę w prawdziwe mobilne biuro – równie ergonomiczne, co praktyczne.

UCHWYTY NA SMARTFON I TABLET

 

 

 

BARDZIEJ MODUŁOWA ARCHITEKTURA Z MYŚLĄ O WIĘKSZEJ WYDAJNOŚCI

Dzięki kanapie Moduwork®, przesuwnym drzwiom bocznym i izolowanej przegrodzie samochody dostawcze PEUGEOT Expert i e-Expert oferują najróżniejsze konfiguracje z myślą o potrzebach wszystkich użytkowników biznesowych.

EXPERT KOMBI ORAZ e-EXPERT KOMBI

Modele PEUGEOT Expert Kombi i e-Expert Kombi oferują wszystko, czego potrzeba, aby pasażerowie mogli liczyć na bezpieczną i wygodną podróż. Dzięki silnikom: elektrycznemu i wysokoprężnemu możesz łączyć przyjemność z jazdy z osiągami w ramach codziennej eksploatacji.

BEZKOMPROMISOWE OSIĄGI

Modele PEUGEOT Expert i PEUGEOT e-Expert są zbudowane na wielonapędowej, modułowej platformie EMP2EMP2: Efficient Modular Platform. Platforma nowej generacji od koncernu PSA Peugeot Citroën. , która zapewnia pełną swobodę wyboru pomiędzy silnikiem wysokoprężnym a elektrycznym. Dzięki zoptymalizowanej architekturze nowy PEUGEOT e-Expert zapewnia niemal identycznie przestronną przestrzeń ładunkową i taką samą pozycję za kierownicą co wersja z silnikiem spalinowym.

 TECHNOLOGIA I BEZPIECZEŃSTWO

SYSTEM ROZPOZNAWANIA ZNAKÓW OGRANICZEŃ PRĘDKOŚCI Z REKOMENDACJĄ PRĘDKOŚCI

Wielofunkcyjna kameraDostępne jako opcja wyposażenia.  rozpoznaje znaki ograniczeń prędkości i ostrzega o nich kierowcę. Stosowny komunikat pojawia się na tablicy wskaźników lub na wyświetlaczu Head-Up Display. Lokalne ograniczenie prędkości jest sugerowane jako wartość zadana dla ogranicznika prędkości lub tempomatu, jeśli systemy te są włączone.


VISIOPARK 1

Kamera cofaniaDostępne w standardzie lub jako opcja wyposażenia z siedmiocalowym ekranem dotykowym (w zależności od wersji).  włącza się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego. Zapewnia ona widok z góry na pojazd i jego otoczenie w zakresie widzenia 180°. W widoku do tyłu dostępne są linie pomocnicze, które obracają się wraz z kierownicą. W razie pojawienia się przeszkody system przybliża obraz z możliwością wybrania innych widoków.

 

AUTOMATYCZNE HAMOWANIE AWARYJNE

System automatycznego hamowania awaryjnego włącza się, gdy zaistnieje ryzyko kolizji. Kamera z czujnikiem wykrywa ruchome lub nieruchome przeszkody znajdujące się przed samochodem. Jeżeli kierowca nie zdąży odpowiednio zareagować lub zareaguje nieadekwatnie, system automatycznie uruchomi hamowanie awaryjne. System pozwala uniknąć kolizji przy prędkości poniżej 30 km/godz. lub ograniczyć ich skutki powyżej tej prędkości.

REFLEKTORY Z TECHNOLOGIĄ SMARTBEAM

SystemDostępne w standardzie lub jako opcja wyposażenia (w zależności od wersji).  aktywuje się nocą. Odpowiada on za automatyczne przełączanie świateł mijania na drogowe (i odwrotnie) z uwzględnieniem innych pojazdów wykrytych przez kamerę.

 

 

 

 

OBLICZ ZASIĘG SWOJEGO MODELU PEUGEOT e-EXPERT

230 kilometrów z akumulatorem o pojemności 50 kWh; 330 kilometrów z akumulatorem o pojemności 75 kWh

USŁUGI DLA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH

Dzięki usługom MyPeugeot i Free2Move zyskujesz pełną niezależność w zarządzaniu swoim pojazdem elektrycznym.

ZDALNE POLECENIA

Zdalnie zarządzaj samochodem za pomocą aplikacji MyPeugeotbezpłatna usługa dostępna jedynie w ramach RCC + BTA lub NAC + BTA (bez BTA, funkcję doładowania aktywuje się naciśnięciem specjalnego przycisku na klapce)  (programuj optymalną porę ładowania, ustawiaj temperaturę w kabinie itp.).

 

APLIKACJA MYPEUGEOT®

Dzięki bezpłatnej aplikacji MyPeugeot Pod warunkiem, że masz dostęp do sieci komórkowej (jej płynność działania może zależeć od Twojej lokalizacji).   możesz korzystać w czasie rzeczywistym z usług, które są zsynchronizowane z Twoim kontem:

 • Monitoruj stan swojego pojazdu (dane dotyczące jazdy, lokalizacji, itp).
 • Szybko uzyskaj pomoc.
 • Kontroluj utrzymanie i serwisowanie swojego samochodu.
 • Z łatwością zarządzaj ładowaniem akumulatora i ustawieniami temperatury w kabinie.

ADAPTACJE SAMOCHODÓW UŻYTKOWYCH

 

OFERTA, KTÓRA ZASPOKOI WSZYSTKIE TWOJE POTRZEBY

Każdy biznes wymaga indywidualnych rozwiązań – samochodów dostosowanych do zróżnicowanych potrzeb. Oferta Peugeot  obejmuje zarówno proste jak i zaawansowane technologicznie modyfikacje pojazdów osobowych i dostawczych. Peugeot gwarantuje nowoczesne rozwiązania i najwyższą jakość obsługi.

Na bazie gamy LCV Peugeot możliwe jest wykonanie wielu rodzajów specjalistycznych zabudów. Adaptacje wykonywane są w firmach autoryzowanych przez Peugeot Polska. W celu uzyskania więcej informacji prosimy o kontakt z Peugeot Professional Center.

CAŁKOWITY KOSZT POSIADANIA

Samochód użytkowy PEUGEOT Expert został zaprojektowany z myślą o potrzebach firm, zwłaszcza w zakresie zmniejszenia całkowitego kosztu posiadania. Dzięki doświadczeniu firmy PEUGEOT powstała nowoczesna konstrukcja o wysokiej jakości wykończenia i trwałości, która zapewnia maksymalną wartość modelu PEUGEOT Expert przy odsprzedaży.

 

Starannie dobrano także wersje wyposażenia i silniki, tak aby zminimalizować koszty utrzymania i eksploatacji.