SKIP TO CONTENT
Peugeot 508
-/5 0 Opinie
Ocena 0/5 na 0 opinii


Już od 2887
 zł brutto/mies (i) Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 219000 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 2887 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy   

Rabat do 3 000 zł

 • elastyczny okres umowy: (24 -60 miesięcy),
 • możliwość zakupu online


-/5 0 Opinie
Ocena 0/5 na 0 opinii

Już od 2398 zł brutto/mies (i) Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 179900 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 2398 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.   (i) Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych. 

 • elastyczny okres umowy: (24 -60 miesięcy),
 • dostosowana do Twoich potrzeb wpłata początkowa,
 • dodatkowy rok ochrony gwarancyjnej przy zakupie online


PEUGEOT 508: sedan klasy premium z silnikiem hybrydowym typu Plug-in

Odkryj PEUGEOT 508 – sedana klasy premium o wyrafinowanym wzornictwie. Wyposażony w zaawansowane innowacje technologiczne i wydajne silniki benzynowe, wysokoprężne lub hybrydowe typu Plug-in – gwarantuje wyjątkowe doznania z jazdy.
KUP PEUGEOT 508 HYBRID ONLINE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Znajdź atrakcyjne oferty online dla PEUGEOT 508 HYBRID  - i wypełnij wniosek o finansowanie online w kilka minut! 


Zastanawiasz się nad zakupem samochodu online? Kliknij przycisk „Kup online”, wybierz model Peugeot i skorzystaj z dostępnych filtrów, aby dopasować go do swoich preferencji. Następnie określ wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów. Skorzystaj z finansowania online i kup Peugeot bez wychodzenia z domu!
 

 

KUP PEUGEOT 508 ONLINE BEZ WYCHODZENIA Z DOMU!
Znajdź atrakcyjne oferty online dla PEUGEOT 508  - i wypełnij wniosek o finansowanie online w kilka minut!

Zastanawiasz się nad zakupem samochodu online? Kliknij przycisk „Kup online”, wybierz model Peugeot i skorzystaj z dostępnych filtrów, aby dopasować go do swoich preferencji. Następnie określ wysokość raty miesięcznej i opłaty wstępnej, a także czas trwania umowy oraz roczny limit kilometrów. Skorzystaj z finansowania online i kup Peugeot bez wychodzenia z domu!
 

ZALETY SILNIKA HYBRYDOWEGO TYPU PLUG-IN

ELASTYCZNOŚĆ I PRZYGODA

Wszechstronność zastosowań i nowe wrażenia z jazdy w trybie całkowicie elektrycznym:

 
OSZCZĘDNOŚCI

Wymierne oszczędności 
PROSTA SPRAWA

Ułatw sobie życie:

 
ELASTYCZNOŚĆ I PRZYGODA

Wszechstronność zastosowań i nowe wrażenia z jazdy w trybie całkowicie elektrycznym:

 
OSZCZĘDNOŚCI

Wymierne oszczędności 
PROSTA SPRAWA

Ułatw sobie życie:

 

WYRAFINOWANA ELEGANCJA NADWOZIA

Nisko osadzona sylwetka, dynamiczne kształty i zdecydowany charakter – PEUGEOT 508 zwiastuje nową erę sportowej elegancji.
Wyraziste linie nadwozia, dopracowany grill i nowa sygnatura świetlna podkreślają wyrafinowany wygląd tego innowacyjnego modelu.
W wersji z napędem hybrydowym typu Plug-in hybrid,  PEUGEOT 508 HYBRID ma wyróżniające się detale: plakietkę HYBRID oraz diodę LED, w górnej części przedniej szyby, która jest widoczna z zewnątrz i świeci się, gdy jazda odbywa się w trybie elektrycznym.

REFLEKTORY: I WSZYSTKO JASNE

O Twój komfort widzenia - zarówno za dnia, jak i w nocy – zadba charakterystyczny układ świateł z reflektorami Full LED i automatyczną korekcją, przednimi kierunkowskazami LED oraz funkcją statycznego doświetlania zakrętów.dostępne w standardzie lub jako opcja wyposażenia (w zależności od wersji) Funkcja automatycznie koryguje kąt nachylenia świateł w zależności od obciążenia pojazdu, tak by nie oślepiać innych kierowców. 

ŚWIATŁA TYLNE: WYRÓŻNIJ SIĘ Z TŁUMU

Z tyłu, uwagę przyciągają charakterystyczne światła FULL LED dostępne w standardzie lub jako opcja wyposażenia (w zależności od wersji). charakterystycznym motywem trzech pazurów. Podczas zamykania i otwierania centralnego zamka, rozjaśniają się na krótką chwilę. Natężenie światła jest automatycznie dostosowywane do warunków pogodowych, zapewniając optymalną widoczność.

OTWÓRZ SIĘ NA ŚWIAT

Zanurz się w pięknie mijanych krajobrazów. Otwierany, panoramiczny szklany dach dostępny jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji).  zapewnia wszystkim pasażerom wspaniałe widoki na otaczający świat.

SZYBY BEZ RAMEK : DEFINICJA JAKOŚCI

Elegancka stylistyka szyb bez ramek doskonale wpisuje się w kształtne linie tego wyjątkowego modelu PEUGEOT 508. To definicja bezkompromisowej jakości i świadectwo maestrii naszego zespołu projektantów. Harmonijne proporcje, staranne wykończenie i świetne wyposażenie – każdy, nawet najdrobniejszy detal emanuje tu doskonałością.

BAGAŻNIK: NAD WYRAZ PAKOWNY

Bagażnik o imponującej pojemności 487 litrów ojemność ładunkową można również zwiększyć poprzez częściowe lub całkowite złożenie tylnej kanapy.  jest jeszcze praktyczniejszy dzięki bardzo szerokiemu kątowi otwarcia tylnej klapy.
PEUGEOT 508 oferuje również opcję bezdotykowego dostępu bezkluczykowe wsiadanie i uruchamianie , do bagażnika. Dzięki temu rozwiązaniu, kierowca może zamknąć lub otworzyć swój bagażnik, wykonując jedynie ruch stopą pod tylnym zderzakiem.

PLAKIETKA PLUG-IN HYBRID

Opalizujące plakietki HYBRID umieszczone z tyłu i po bokach samochodu, dumnie prezentują przynależność do hybrydowego świata.
W celu ułatwienia dostępu do stref ograniczonej emisji, zapala się, widoczna z zewnątrz, szarobłękitna dioda LED w górnej części przedniej szyby, gdy samochód znajduje się w trybie elektrycznym.

BEZKONKURENCYJNY PEUGEOT I-COCKPIT®

Odkryj specjalną wersję PEUGEOT i-Cockpit® i ciesz się zwinną jazdą, świetną widocznością, kompaktową kierownicą, konfigurowalnym wyświetlaczem Head-Up oraz 10-calowym ekranem dotykowym HD. dostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).  .
Na wyświetlaczach PEUGEOT 508 PLUG-IN HYBRID i-Cockpit i ekranie dotykowym, znajdziesz wszelkie niezbędne informacje dotyczące napędu hybrydowego: zużycie energii, wybrany tryb jazdy Tryby jazdy: Electric, Sport, Hybrid, Comfort. Tryb Comfort jest dostępny jedynie z elektronicznym systemem zmiennej amortyzacji AMVAR. Dostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji).  , zasięg elektryczny, zasięg spalinowy oraz miernik mocy miernik mocy pokazuje stan energii w trybach: ECO, SPORT, CHARGE .

 

ŁADOWANIE HYBRYDY

10-calowy ekran dotykowy HD umożliwia ładowanie akumulatora, a także dostęp do konfiguracji ustawień oraz do informacji dotyczących jazdy nowym PEUGEOT 508 PLUG-IN HYBRID:

 • przepływ energii obrazujący działanie napędu hybrydowego
 • statystyki dotyczące zużycia energii i paliwa
 • lokalizowanie stacji ładowania i pokazywanie pozostałego zasięgu (w trybie elektrycznym)poprzez nawigację
 • ustawianie parametrów akumulatora
 • aktywowanie funkcji e-Save
 

NIE TRAĆ ŁĄCZNOŚCI ZE ŚWIATEM

Odtwarzaj swoje aplikacje na 10-calowym ekranie dotykowym ’dostępny w standardzie lub niedostępny (w zależności od wersji) za pomocą funkcji Mirror Screendostępna w standardzie funkcja Mirror Screen umożliwia odwzorowanie aplikacji ze smartfona na ekranie dotykowym. Funkcja MirrorLink® jest dostępna na Android Auto (dla smartfonów z systemem Android), Apple CarPlayTM (dla smartfonów z systemem iOS) lub, do maja 2021 roku,  przy użyciu technologii MirrorLink® (dla smartfonów z systemem Android, które są kompatybilne z MirrorLink®), pod warunkiem, że użytkownik ma stosowny abonament i jest podłączony do Internetu. Jedynie te trzy wymienione aplikacje będą działały podczas jazdy lub postoju (zależnie od potrzeby i sytuacji). Podczas jazdy, niektóre funkcje używanych aplikacji zostaną wyłączone. Niektóre treści, do których można uzyskać bezpłatny dostęp za pomocą smartfona, wymagają jednak płatnej subskrypcji, gdy korzysta się z nich poprzez Android Auto, Apple CarPlayTM lub MirrorLink®. Dowiedz się więcej, odwiedzając lokalną stronę internetową PEUGEOT.   i korzystaj z bezprzewodowego ładowania smartfona dostępne w standardzie lub jako opcja wyposażenia (w zależności od wersji) – ładowanie indukcyjne dla...na konsoli centralnej.  Podróżuj spokojnie dzięki nawigacji wyposażonej w funkcję rozpoznawanie głosu Ddostępna w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępna (w zależności od wersji)  , która pokazuje natężenie ruchu w czasie rzeczywistym, ostrzega przed strefami zwiększonego ryzyka (usługi TomTom® Usługi TomTom umożliwiają wyświetlanie, w czasie rzeczywistym, wszelkich istotnych dla Twojej jazdy czynników (natężenie ruchu drogowego, stacje benzynowe i parkingi, warunki pogodowe, rekomendowane atrakcje, strefy ryzyka – zależnie od lokalnych przepisów). Abonament na te wszystkie usługi jest opłacony na 3 lata. Po upływie tego okresu, może być on przedłużony lub odnowiony online (według obowiązujących stawek).) oraz umożliwia lokalizowanie stacji ładowania kompatybilnych z PEUGEOT 508 PLUG-IN HYBRID.

FOCAL® Hi-Fi – NIEZWYKŁA KLAROWNOŚĆ DŹWIĘKU

Rozkoszuj się najwyższą jakością dźwięku.
 Wyposażony w system Hi-Fi FOCAL® klasy premium dostępny w standardzie lub jako opcja wyposażenia (w zależności od wersji).  z dziesięcioma głośnikami i nowatorskimi rozwiązaniami akustycznymi, PEUGEOT 508 sprawia, że słuchanie muzyki w samochodzie staje się czystą przyjemnością.

WYGODNE FOTELE

Dla zapewnienia optymalnego komfortu, PEUGEOT 508 jest wyposażony w fotele kierowcy i pasażera z homologacją AGRAktion Gesunder Rücken (Akcja Zdrowe Plecy). dostępne w standardzie lub jako opcja wyposażenia (w zależności od wersji). , (dotyczącą ergonomii i zakresu regulacji) regulacja długości i kąta nachylenia siedziska oraz podparcia odcinka lędźwiowego. .
Ustaw elektrycznie optymalną pozycję fotela, dobierz preferowany poziom ogrzewania, korzystaj z systemu wielopunktowego masażu oraz funkcji zapamiętywania ustawień fotela kierowcy dostępne jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). .

WSZYSTKO POD RĘKĄ

Kabina ma mnóstwo sprytnie zaprojektowanych schowków. Z przodu, oprócz kieszeni na drzwiach, możesz korzystać ze schowków umieszczonych na konsoli centralnej oraz wokół niej. Pasażerowie siedzący z tyłu, też mają wszystkie swoje drobiazgi na wyciągnięcie ręki. dostępny w standardzie lub jako opcja wyposażenia (w zależności od wersji)

PONADCZASOWE MATERIAŁY KLASY PREMIUM

Zadbaj o detale i tapicerkę z najwyższej jakości materiałów. Stwórz w swoim PEUGEOT 508 przestrzeń, która będzie do Ciebie dopasowana, zapewniając Ci dobre samopoczucie.
We wnętrzu PEUGEOT 508 GT, standardowo wyposażonym w tapicerkę skórzaną zastosowane materiały: szczegółowe informacje na temat skórzanego wykończenia znajdziesz w specyfikacji technicznej dostępnej w najbliższym salonie lub na lokalnej stronie internetowej PEUGEOT.  i Alcantara®, znajdziesz również kierownicę pokrytą perforowaną skórą oraz wstawki z efektem drewna Zebrano (na desce rozdzielczej, panelach drzwi i konsoli centralnej).
Topowa wersja PEUGEOT 508 HYBRID GT wyróżnia się dodatkowo tapicerką Gréval Grey Alcantara®.

PŁYNNA I EFEKTYWNA JAZDA

PEUGEOT 508 – dowiedz się, czym jest prawdziwa wszechstronność.
W trybie elektrycznym, delektuj się bezgłośną i pozbawioną szarpnięć jazdą oraz zerową emisją CO2  , dzięki czemu masz również dostęp do stref ograniczonej emisji spalin.
Niezależnie od tego, czy wybierzesz wersję z silnikiem hybrydowym czy spalinowym – sedan klasy premium PEUGEOT 508 zapewni Ci płynną jazdę i wzorcowe prowadzenie (wspomagane przez system zmiennej amortyzacji). System zmiennej amortyzacji umożliwia kierowcy wybór jednego z trzech trybów jazdy: Normal, Comfort oraz Sport. Dostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). 
Połączenie mocy i ograniczonej emisji CO2 jest możliwe dzięki wydajności i innowacyjności silników hybrydowych, benzynowych i wysokoprężnych spełniających normę Euro6.
TECHNOLOGIA

NIGHT VISION

W nocy lub w warunkach słabej widoczności, kamera na podczerwień Night Vision Vision de nuit. Dostępny jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji). wykrywa obecność pieszych lub zwierząt znajdujących się w bezpośredniej bliskości PEUGEOT 508, zapewniając tym samym optymalne bezpieczeństwo jazdy.
Obraz, któremu towarzyszy ostrzegawczy dźwięk, pojawia się na wirtualnym wyświetlaczu w polu Twojego widzenia.

PÓŁAUTOMATYCZNA JAZDA

Z pakietem Drive Assist Plus Pack dostępny w standardzie, jako opcja wyposażenia lub niedostępne (w zależności od wersji). możesz prowadzić PEUGEOT 508 półautonomicznie. Tempomat adaptacyjny z funkcją Stop & Go, w połączeniu z asystentem pasa ruchu, automatycznie dostosowuje prędkość jazdy i odległość PEUGEOT 508 do samochodu jadącego z przodu, a także kontroluje utrzymywanie się pojazdu na wybranym pasie ruchu.

 

ZWIĘKSZONE BEZPIECZEŃSTWO

Pakiety Safety Pack dostępny w standardzie. Safety Pack zawiera Active Safety Brake, system aktywnego monitorowania pasa ruchu oraz rozpoznawanie ograniczeń prędkości. oraz  Safety Plus Pack ułatwiają prowadzenie pojazdu i pomagają przewidywać sytuację na drodze, zapewniając Ci spokojniejszą jazdę.

FULL PARK ASSIST

FULL PARK ASSISTaktywne wspomaganie parkowania równoległego (koperta, zatoczka). Dostępny jako opcja wyposażenia lub niedostępny (w zależności od wersji)      oferuje zautomatyzowane wspomaganie parkowania w kopertę / zatoczkę. Kierowca aktywuje odpowiednią funkcję na drążku zmiany biegów, a system przejmuje kontrolę nad kierownicą i pedałami, by płynnie i bezproblemowo zaparkować pojazd.
OBLICZ SZACUNKOWY ZASIĘG 508 HYBRID

ŁĄCZNOŚĆ

GWARANCJA NIEZALEŻNOŚCI

Usługi oferowane przez MyPeugeot i Free2Move dają pełną niezależność w zarządzaniu samochodem wyposażonym w silnik hybrydowy typu Plug-in.

ZDALNE POLECENIA

Zarządzaj ładowaniem akumulatora i stosownymi ustawieniami bezpośrednio z poziomu swojego smartfona. Możesz również zdalnie kontrolować temperaturę w kabinie.

MYPEUGEOT® 

Dzięki bezpłatnej aplikacji MyPeugeot, możesz korzystać, w czasie rzeczywistym, ze zindywidualizowanych usług, które są zsynchronizowane z Twoim kontem:
 • Monitoruj stan swojego pojazdu (dane dotyczące jazdy, lokalizacji, itp).
 • Szybko i łatwo uzyskaj pomoc.
 • Kontroluj utrzymanie i serwisowanie swojego PEUGEOT 508.
 • Wygodnie zarządzaj ładowaniem akumulatora i ustawieniami temperatury w kabinie swojego nowego PEUGEOT 508 z silnikiem hybrydowym typu Plug-in.
 • Ustawiaj ładowanie akumulatora poza godzinami szczytu, bezpośrednio z poziomu swojego smartfona..
Niezależnie od tego, czy prowadzisz własną działalność gospodarczą, jesteś profesjonalistą w swojej branży, dyrektorem firmy, kierownikiem floty czy też użytkownikiem samochodu służbowego – poznaj nowego PEUGEOT 508 i oferty przeznaczone jedynie dla naszych klientów biznesowych. Dostępny z silnikiem WYSOKOPRĘŻNYM, BENZYNOWYM oraz HYBRYDOWYM typu PLUG-IN.