SUV 2008

SUV PEUGEOT 2008

SUV 2008

od 64 000 PLN

od 52 033 PLN

Odkryj kompaktowego SUV'a Peugeot 2008. Solidny SUV z wyrazistym designem.

3 POWODY BY WYBRAĆ SUV PEUGEOT 2008

UWODZICIELSKA SIŁA SUV

/image/49/1/peugeot_suv2008_layout17-1.52491.jpg

Pełne wrażeń i dające satysfakcję prowadzenie, elegancki design, bezkompromisowa jakość – PEUGEOT jest zdeterminowany, aby wciąż dostarczać kierowcy nowych doznań.
PEUGEOT 2008 to wyróżniający się samochód w segmencie kompaktowych SUV-ów. Poddaj się urokowi jego wyrazistego designu, czystej sile i osobowości, dzięki której SUV PEUGEOT 2008 jest jednocześnie solidny i wyrafinowany.

SUV, KTÓRY DOSTARCZA NIEPOWTARZALNYCH WRAŻEŃ

/image/49/2/peugeot_suv2008_layout1-1.52492.jpg

Kompaktowy SUV PEUGEOT 2008, doskonale wykończony wyjątkowej jakości materiałami, otwiera drzwi do świata prawdziwie intensywnych doznań. Wypróbuj PEUGEOT i-Cockpit®. Kompaktowa kierownica, zegary w polu widzenia drogi i ekran dotykowy zapewniają dynamiczne, intuicyjne i bezpieczne prowadzenie przy zachowaniu optymalnej przyczepności. SUV PEUGEOT 2008 został wyposażony w szereg nowych technologii - systemy wspomagania kierowcy, usługi towarzyszące i systemy bezpieczeństwa. Wszystko po to, aby zapewnić kierowcy maksimum doznań i radości z jazdy tym wyjątkowym samochodem.

/image/49/3/peugeot_suv2008_layout15.52493.jpg

SUV HIGH-TECH

Dwa kluczowe atuty SUV'a PEUGEOT 2008 to opływowa sylwetka i niewielka masa.i Dzięki gamie wszechstronnych silników PureTech i BlueHDi, kierowca ma pełną kontrolę nad spalaniem i emisją CO2.i
 

Automatyczna, sześciobiegowa skrzynia EAT6i zmienia przełożenia płynnie i bez szarpnięć. Dzięki niej będziesz mógł cieszyć się komfortową i oszczędną jazdą.

FROM DUST TO ROADS

From road to dakar

Powracamy na Rajd Dakar co rok, aby odbyć niezliczone lekcje na najtrudniejszym rajdzie samochodowym na świecie. Każda z tych lekcji i płynące z nich innowacje zostają przeniesione do naszej gamy samochodów Peugeot SUV.

ILE WYNOSI ŚREDNIE ZUŻYCIE PALIWA TWOJEGO 2008?

W trosce o rzetelną informację, Grupa PSA oferuje swoim klientom dostęp do niezależnych, opatrzonych certyfikatem testów badających rzeczywiste zużycie paliwa.

Średnie zużycie paliwa oszacowane w odniesieniu do pojazdu poruszającego się w rzeczywistych warunkach drogowych, oparte na danych pochodzących z protokołu pomiarowego lub obliczone na podstawie tych danych. Wartość ta jest podawana orientacyjnie i może ulegać zmianom w zależności od rzeczywistych warunków eksploatacji. Nie należy należy utożsamiać jej z wartościami wskazywanymi w świadectwach homologacji UE (jedynych uznanych za oficjalne), pamiętając również, że wynik zależy od założeń i warunków protokołu. Nie ma więc charakteru ogólnie obowiązującego. Protokół pomiarowy jest dostępny na stronie internetowej Grupy PSA, www.groupe-psa.com.

ZNAJDŹ DEALERA

Wystąpił problem z załadowaniem strony. Spróbuj później. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z nami.