Nowy Rifter

NOWY PEUGEOT RIFTER – solidność i elegancki styl

Nowy PEUGEOT Rifter to solidny samochód o wyrazistym charakterze. Nowoczesne wnętrze high-tech o niespotykanym poziomie komfortu i nieograniczonej modułowości zaprasza do świata nowych wrażeń z jazdy. 

CAŁKOWICIE NOWA, STYLOWA SYLWETKA

NOWY PEUGEOT RIFTER – wersja GT Line

UNIWERSALNY STYL, PASUJĄCY DO MIASTA I BEZDROŻY

W designie nie ma miejsca na kompromis. Styl nowego PEUGEOT Rifter jest jednocześnie elegancki, zwarty, solidny i pełen mocy. To kombivan, którego definiuje jedno słowo: wszechstronność. Krótka, wysoka maska i zwiększony prześwit to kody stylistyczne typowe dla świata samochodów terenowychi. Charakterystyczna identyfikacja świetlna i pionowa osłona chłodnicy podkreślają zbalansowaną, kompaktową i dynamiczną sylwetkę.

NOWY PEUGEOT RIFTER – charakterystyczny design przodu

CHARAKTERYSTYCZNY STYL PEUGEOT

Nowy PEUGEOT Rifter to wyraz dumy z bogatego dziedzictwa Marki. Przód nawiązuje do najnowszych modeli PEUGEOT, tył zdobią charakterystyczne lampy. PEUGEOT Rifter z pewnością stanie się nową ikoną Marki. Ten nowoczesny kombivan jest dostępny w wersji GT Line, łączącej sportowy styl z elegancją – PEUGEOT nie przestaje zaskakiwać!

GOTOWY DO AKCJI

NOWY PEUGEOT RIFTER – PEUGEOT i-Cockpit®
NOWY PEUGEOT RIFTER – ośmioprzełożeniowa, automatyczna skrzynia biegów EAT8

PEUGEOT i-COCKPIT®. ŚWIAT WYJĄTKOWYCH DOZNAŃ

Dzięki rozwiązaniu PEUGEOT i-Cockpit® prowadzenie jest prostsze, a obsługa – bardziej intuicyjna. Zwróć uwagę na kompaktową kierownicę, zegary w  polu widzenia drogi i duży, 8’’ ekran dotykowyi. Zachowaj pełną kontrolę dzięki systemowi Advanced Grip Controli, optymalizującemu trakcję.

SILNIKI – „NIE” DLA OGRANICZEŃ

Zobacz, jak wiele radości może dostarczyć prowadzenie nowego PEUGEOT Rifter. Innowacyjne silniki diesla i benzynowe oraz nowa, ośmioprzełożeniowa, automatyczna skrzynia biegów EAT8 to gwarancja doskonałych osiągów przy zachowaniu umiarkowanego zużycia paliwa w codziennej eksploatacji.

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA, KTÓRE UŁATWIAJĄ ŻYCIE

PRZEMYŚLANA MODUŁOWOŚĆ – WIĘCEJ SCHOWKÓW I PRZESTRZENI

Ten kombivan dostosuje się do Twoich potrzeb. Otwierana tylna szyba, 5 lub 7 miejsc, 3 niezależne, składane siedzenia z tyłui z funkcją Magic Flati, przestrzeń bagażowa o pojemności od 775 do 3500 litrówi, dach Zenith® z wieloma schowkami…  Dzięki przemyślanym rozwiązaniom nowy PEUGEOT Rifter to samochód, w którym nigdy nie zabraknie miejsca. Dostęp do przestrzeni bagażowej jest przy tym szybki i łatwy.

NOWY PEUGEOT RIFTER – 8’’ ekran dotykowy

SWOBODNE I ŁATWE PROWADZENIE

Wnętrze jest pełne innowacyjnych rozwiązań. Dzięki nawigacji 3D online, funkcji Mirror Screeni, usługom online PEUGEOT Connect czy indukcyjnej ładowarce do smartfona, nowy PEUGEOT Rifter oferuje łączność ze światem na niespotykanym poziomie. Systemy wspomagające prowadzenie najnowszej generacji znacznie zwiększają bezpieczeństwo jazdy.

GALERIA ZDJĘĆ

ZNAJDŹ PUNKT SPRZEDAŻY

Wystąpił problem z załadowaniem strony. Spróbuj później. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z nami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ