Nowy 508

Odkryj nowego PEUGEOT 508: radykalny sedan o śmiałym wyglądzie, który nie uznaje kompromisów i oferuje najwyższej klasy rozwiązania technologiczne zapewniając przy tym intensywne doznania podczas jazdy.

RADYKALNY SEDAN

Nowy PEUGEOT 508

Rzuć wyzwanie przyszłości.

Dynamiczna linia nadwozia, agresywny przód i ostre muskularne linie na pierwszy rzut oka wyróżniają nowego PEUGEOT 508 i wprowadzają go w nową erę elegancji i sportowych doznań. Wyrzeźbione linie, nowa sygnatura świetlna i dbałość o detale podkreślają jakość i charakter tego rasowego pojazdu.

CELUJ W DOSKONAŁOŚĆ

Nowy PEUGEOT 508

Nowy poziom perfekcji

Nowy PEUGEOT  508 to pojazd o bezkompromisowym wyglądzie i jakości stworzonej poprzez najwyższe umiejętności designerów. Dokładnie przemyślane proporcje, bezramkowe drzwi, wykończenia nadwozia i chromy zostały wykorzystane, aby podkreślić pozytywne konotacje z elegancją.

WSIĄDŹ ZA STERY PEUGEOT I-COCKPIT®

PEUGEOT 508 INSIDE

Bezkonkurencyjny PEUGEOT i-Cockpit®

Doświadcz wizjonerskiej koncepcji wnętrza, z kompaktową kierownicą, zestawem wirtualnych zegarów oraz 10” pojemnościowym ekranem dotykowym w HD*. Rozkoszuj się wygodnymi fotelami z wielopunktowym masażem** oraz najwyższą jakością dźwięku emitowaną przez system Hi-Fi renomowanej marki FOCAL*, które dostarczą niezwykłych doznań podczas każdej podróży.

* W standardzie, opcjonalny lub niedostępny, w zależności od wersji.
** Opcjonalny lub niedostępny, w zależności od wersji.

WYMAGAJ SKUTECZNOŚCI

PEUGEOT 508 INSIDE

Wydajność to nie wybór. Tego się trzymaj.

Z najnowszej generacji silnikami benzynowymi PureTech i diesla BlueHDi spełniającymi rygorystyczne normy spalin €6.2, które są połączone z nową automatyczną skrzynią biegów EAT8*, nowy PEUGEOT 508 to auto dynamiczne, z zapasem mocy, które jednocześnie utrzymuje poziom emisji CO2 na niskim poziomie.

* W zależności od wersji pojazdu i silnika.

WYKRYJ NIEWYKRYWALNE

PEUGEOT 508 INSIDE

Przenieś się w przyszłość.

Używając kamery podczerwonej* umieszczonej z przodu samochodu, technologia Night Vision* pomaga wykryć pieszych lub zwierzęta na drodze podczas podróży nocą. Nowy PEUGEOT 508 jest również wyposażony w najnowsze systemy bezpieczeństwa i wspomagania kierowcy*, które wyniosą Twoje doznania z jazdy na nowy poziom.

* Opcjonalny lub niedostępny, w zależności od wersji.

RUSZAJ W DROGĘ PO NIEZAPOMNIANE WRAŻENIA

PEUGEOT 508

Pozwól się zainspirować.

Dzięki precyzyjnemu układowi kierowniczemu i wzorcowemu trzymaniu się drogi podkreślonemu przez adaptacyjne zawieszenie*, nowy PEUGEOT  508 dostarcza wyjątkowej przyjemności z jazdy i pozwala rozkoszować się wolnością.

 * W standardzie, opcjonalny lub niedostępny, w zależności od wersji.

ZNAJDŹ PUNKT SPRZEDAŻY

Wystąpił problem z załadowaniem strony. Spróbuj później. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z nami.