SKIP TO CONTENT
508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED

Już od 4705 zł (i) Oferta leasingowa skierowana do konsumentów. Założenia przyjęte do kalkulacji: cena katalogowa brutto 333800 zł, okres leasingu 36 miesięcy i roczny przebieg 20.000 km, wpłata początkowa 10%, miesięczna rata leasingowa brutto: 4705 zł. Szczegóły znajdą Państwo u Autoryzowanego Dealera Peugeot. Niniejsza informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy.    Podane ceny i specyfikacje dotyczą pojazdów już wyprodukowanych.

Rabat do 3 000 zł

  • elastyczny okres umowy: (24 -60 miesięcy),
  • dostosowana do Twoich potrzeb wpłata początkowa,

NOWY 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED – HYBRYDOWY SEDAN PLUG-IN

 

Wejdź w erę nowych osiągów PEUGEOT.

Wykaż się zmysłem estetyki i duchem innowacji, siadając za kierownicą zelektryfikowanego sedana 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED. Ciesz się wysokimi osiągami i niską emisją nowej linii zelektryfikowanych wydajnych modeli sygnowanych przez PEUGEOT SPORT ENGINEERED.

PEŁNIA SPORTOWYCH DOZNAŃ

Doceń wyrazistą stylistykę, która w dodatku zapewnia doskonale parametry. 

Nowy 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED proponuje nową interpretację sportowych kanonów i wyróżnia się pełną mocy i ekspresji sylwetką.    

 

 

MIEJSCE KIEROWCY

PRZYJEMNOŚĆ SPORTOWEJ JAZDY

 

Za sterami PEUGEOT i-COCKPIT® możesz poczuć, co oznacza przyjemność prowadzenia i podróżowania.

Doceń łatwość sterowania kompaktową kierownicą i prowadź nie spuszczając oczu z drogi dzięki nowemu, wysoko umieszczonemu zespołowi zegarów, który wyświetla wszystkie przydatne informacje w zasięgu wzroku.

PRZYJEMNOŚĆ DLA ZMYSŁÓW

 

Każdy szczegół wnętrza, od deski rozdzielczej poprzez podłokietniki aż po dywaniki podłogowe, nie zapominając o nakładkach na progi przednich drzwi, jest sygnowany eleganckim i sportowym logo nowej serii PEUGEOT SPORT ENGINEERED. 

USŁUGI ŁĄCZNOŚCI

 

Swoje ulubione kompatybilne aplikacje ze smartfona możesz teraz obsługiwać za pomocą pojemnościowego ekranu dotykowego 10” dzięki funkcji Mirror ScreenFunkcja Mirror Screen umożliwia klonowanie ekranu smartfona na ekranie dotykowym samochodu. W zależności od smartfona wykorzystuje protokół Android Auto (smartfony z systemem Android) lub Apple CarPlay™ (smartfony z systemem iOS) pod warunkiem wykupienia abonamentu i dostępu do Internetu. Tylko te dwa certyfikowane protokoły będą działać na postoju i podczas jazdy, w zależności od wybranej aplikacji. Podczas jazdy niektóre funkcje aplikacji zostaną wyłączone. Niektóre treści, do których można uzyskać bezpłatny dostęp na smartfonie, wymagają pobrania odpłatnej aplikacji, gdy korzysta się z nich poprzez Android Auto™ lub Apple CarPlay™. Więcej informacji znajdziesz na stronie internetowej www.peugeot.pl. . Telefon naładujesz bezprzewodowoładowanie indukcyjne dla urządzeń zgodnych ze standardem Qi , odkładając go na środkową konsolę.

Zapewnij sobie komfortową podróż z pakietem nawigacji online i systemem sterowania za pomocą poleceń głosowych oraz usługami TomTomUsługi TomTom umożliwiają wyświetlanie w czasie rzeczywistym wszystkich istotnych informacji dotyczących jazdy (informacji o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym, cenach paliw, parkingach, pogodzie, niebezpiecznych strefach i wyszukiwanie punktów POI).  łącznie z informacją drogową w czasie rzeczywistym i niebezpiecznymi strefami.

NOWE INTERFEJSY

 

Możesz obsługiwać instrumenty pokładowe i rozmawiać, a jednocześnie być cały czas skoncentrowany na drodze dzięki interfejsom precyzyjnie rozmieszczonymi w zasięgu oczu i ręki. 

Wysoko umieszczony 12,3-calowy zespół zegarów z oryginalnym interfejsem graficznym PEUGEOT SPORT ENGINEERED i pojemnościowy 10-calowy ekran dotykowy HD można spersonalizować i wyświetlić na nim obrotomierz lub przepływy energii, które pozwalają lepiej śledzić pracę napędu. 

SYSTEM AUDIO KLASY PREMIUM FOCAL® HI-FI

 

Rozkoszuj się doskonałą akustyką i precyzją w odwzorowaniu dźwięków systemu Hi-Fi Premium FOCAL®Francuska marka Focal® jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości rozwiązań i urządzeń Hi-Fi.  .

Dziesięć rozmieszczonych w kabinie głośników – głośnik centralny, 4 tweetery, 4 woofery i subwooferTweeter, woofer, subwoofer: Głośniki odtwarzające odpowiednio najwyższe, średnie i najniższe częstotliwości widma dźwięku.   – tworzy bogatą, szczegółową i dynamiczną scenę muzyczną, która wyróżnia się na tle oferty samochodowych systemów Hi-Fi. 

FOTELE „CONFORT FIT”

 

Siedząc wygodnie na regulowanych, podgrzewanych fotelach z funkcją masażu, o zoptymalizowanym podparciu „confort-fit”, daj się uwieść prostocie linii i szlachetnym materiałom wykończeniowym. 

Tapicerka foteli stanowi unikatowe połączenie elementów z Alkantary, tkaniny i skóry Mistral Nappa z subtelnym obramowaniem podwójnymi przeszyciami w kolorach Kryptonite i Tramontane. 

KIEROWNICA Z LOGO

 

Połóż dłonie na obracającej się z lekkością, podwójnie spłaszczonej sportowej kierownicy pokrytej licową, perforowaną skórą z przeszyciami w kolorze Kryptonite, ozdobionej w dolnej części czarną, błyszczącą wstawką z 3 symbolicznymi pazurami – sygnaturą PEUGEOT SPORT ENGINEERED.

Niech przemówią zmysły…

TECHNOLOGIA

TECHNOLOGIE PEUGEOT SPORT 

Aby zapewnić większą szybkość reakcji, płynną pracę i najwyższą przyjemność jazdy, przy projektowaniu nowej linii PEUGEOT SPORT ENGINEERED wykorzystaliśmy cały know-how PEUGEOT SPORT w zakresie technologii napędu hybrydowego. Wyposażyliśmy również samochód w systemy wspomagania prowadzenia najnowszej generacji.

KNOW-HOW PEUGEOT SPORT

 

Zaprojektowana przy wykorzystaniu know-how PEUGEOT SPORT nowa linia PEUGEOT SPORT ENGINEERED perfekcyjne łączy sportową jazdę z technologiami niskoemisyjnymi i proponuje nową koncepcję osiągów określanych jako Neo Performance.

Nowa ładowana hybryda 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED jest wyposażona w atletyczne obręcze kół EXXAR 20”, wyczynowe adaptacyjne zawieszenie, mocne hamulce i zoptymalizowane ustawienia, które zwiększają osiągi silnika spalinowego i silników elektrycznych. Zapewnia spektakularną wydajność i niezwykłe osiągi.

POCZUJ MOC NEO-PERFORMANCE!

 

Ciesz się osiągamiWartości dla samochodu z kierowcą bez pasażerów  za kierownicą nowego zelektryfikowanego 508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED:

  - od 0 do 100 km/h w 5,2 sekundy

  - od 80 do 120 km/h w 3 sekundy

  - 1000 m ze startu zatrzymanego w 24,8 sekundy

  - maksymalna prędkość ograniczona do 250 km/h (na drogach, które na to zezwalają)

- Łączna moc 360 KM i maksymalny moment obrotowy 520 Nm.

NIGHT VISION

 

Wejdź do świata rozszerzonej rzeczywistości.

Kamera na podczerwień systemu NIGHT VISION umożliwia wykrywanie pieszych lub zwierząt podczas jazdy w nocy lub przy ograniczonej widoczności i zapewnia optymalne bezpieczeństwo.

Obraz, któremu towarzyszy sygnał ostrzegawczy, jest wyświetlany w polu widzenia kierowcy na panelu wirtualnych zegarów.

DRIVE ASSIST PLUS

 

Teraz możesz prowadzić w trybie półautonomicznym.

Technologia DRIVE ASSIST PLUS automatycznie dostosowuje prędkość samochodu do prędkości pojazdu jadącego z przodu i utrzymuje stałą odległość.

Pozwala również utrzymać samochód na pasie w położeniu wybranym przez kierowcę.

WYSOKA EFEKTYWNOŚĆ

 

Ciesz się wydajnym i wszechstronnym napędem hybrydowym z zasięgiem wynoszącym do 45 km (WLTPWartości WLTP: Średni zasięg: 45 km; emisja CO2 w cyklu mieszanym: 42 g/km; zużycie paliwa w cyklu mieszanym: 2,03 l/100 km Podane zużycie paliwa, emisja CO₂ i zasięg są zgodne z protokołem WLTP stosowanym przy homologacji nowych samochodów od 1 września 2018 roku. Standard WLTP zastąpił stosowaną wcześniej normę NEDC (New European Driving Cycle). Ze względu na rygorystyczne warunki badania, wartości zużycia paliwa i emisji CO2 zarejestrowane zgodnie z obowiązującym protokołem WLTP są zazwyczaj wyższe niż te podawane przy zastosowaniu poprzedniej procedury NEDC. Zużycie paliwa, emisja CO2 oraz szacunkowy zasięg mogą się różnić w zależności od rzeczywistych warunków użytkowania oraz wielu innych czynników, w tym: częstotliwości ładowania, stylu jazdy, osiąganej prędkości, wyposażenia, opcjonalnych dodatków, typu opon, temperatury otoczenia czy włączonej klimatyzacji. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej www.peugeot.pl.  ) w trybie elektrycznym.

Dysponujący łączną rzeczywistą mocą 360 KM, generowaną przez dwa silniki elektryczne i silnik spalinowy oraz możliwością dowolnego łączenia dwóch źródeł energii z napędem na cztery koła nowy PEUGEOT 508 SPORT ENGINEERED zapewnia optymalną skuteczność napędu i imponujące przyspieszenia dzięki maksymalnemu momentowi obrotowemu 520 Nm.

 

ZASIĘG I ŁADOWANIE

45 KM ZASIĘGU W TRYBIE ELECTRIC (WLTP) 

ZWIĘKSZ SWÓJ ZASIĘG 

Dostosuj tryb jazdy do potrzeb – masz do dyspozycji 5 trybów jazdy, w tym 4 hybrydowe i 1 tryb elektryczny. 

  • Tryb Electric pozwala na swobodny wjazd do tzw. „stref czystego transportu” i centrum miasta  dzięki zoptymalizowanemu akumulatorowi, który zapewnia 45 km zasięgu i umożliwia jazdę z prędkością 140 km/h
  • Tryb 4WDConfort, Hybrid, Sport, 4WD  z napędem na cztery koła gwarantuje lepsze właściwości trakcyjne, zapewniające komfort psychiczny na drogach o słabej przyczepności.
  • W trybie Sport połączona moc silnika spalinowego i silników elektrycznych zapewnia natychmiastową reakcję na naciśnięcie pedału przyspieszenia.
  • W trybie Hybrid naprzemienne korzystanie z trybu elektrycznego i spalinowego pozwala optymalnie wykorzystać oba źródła napędu.
  • W trybie Confort jazda wygląda identycznie jak w trybie hybrydowym. Zmienia się tylko ustawienie amortyzatorów na bardziej miękkie, lepiej dostosowane do różnych potrzeb.

ODZYSKUJ ENERGIĘ PODCZAS HAMOWANIA 

 

Układ hamowania rekuperacyjnego o wysokiej wydajności energetycznej „i-Booster” umożliwia natychmiastowe odzyskiwanie energii podczas hamowania lub zwalniania, i częściowe doładowanie akumulatora wysokonapięciowego.

System „i-Booster”, opracowany dla samochodów hybrydowych, został zoptymalizowany przez PEUGEOT SPORT i zapewnia odczucie mocnego hamowania z wykorzystaniem 4-tłoczkowych zacisków hamulcowych, przystosowanych do dużych obciążeń.

 

ŁADOWANIE W DOMU I W MIEJSCU PRACY

 

Naładuj swój samochód używając standardowego gniazdka (8 A, 230 V) w ciągu 6,5 godziny  lub za pomocą wzmocnionego gniazda Green'up® (14 A, 230 V) w ciągu 3,5 godzinyZ dostępną w standardzie ładowarką 3,7 kW .

Możesz przyspieszyć proces ładowania do 90 minut, korzystając z urządzenia Wall Box 7,4 kWZ dostępną w opcji ładowarką 7,4 kW  .

Peugeot współpracuje z firmą Zeborne, która zaoferuje ci odpowiednie rozwiązanie w zakresie montażu terminala ładowania w twoim domuSprawdź warunki w punkcie sprzedaży 

 

 

USŁUGI ŁĄCZNOŚCI

BEZKONKURENCYJNA NIEZALEŻNOŚĆ

 

Usługi oferowane przez MyPEUGEOT® i Free2Move  dają pełną niezależność w zarządzaniu samochodem wyposażonym w napęd hybrydowy typu plug-in.

ZDALNE ZARZĄDZANIE

 

Planuj i kontroluj ładowanie akumulatora bezpośrednio z poziomu swojego smartfona. Możesz również zarządzać ustawieniami temperatury w kabinie.

APLIKACJA MYPEUGEOT®

 

Korzystaj w czasie rzeczywistym ze spersonalizowanych usług zsynchronizowanych z Twoim kontem w bezpłatnej aplikacji MyPeugeot®Pod warunkiem, że masz dostęp do sieci komórkowej. Aplikacja dostępna w zależności od kraju.  :

• Monitoruj stan swojego samochodu (dane dotyczące jazdy, lokalizacji itp.).

• Szybko i łatwo uzyskaj pomoc.

• Kontroluj utrzymanie i serwisowanie swojego samochodu.

• Zarządzaj w prosty sposób ładowaniem akumulatora trakcyjnego i temperaturą w kabinie nowego PEUGEOT 508 SPORT ENGINEERED.

• Doładuj akumulator z poziomu smartfona, korzystając z tańszej taryfy poza godzinami szczytu.

DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED 

Wprowadź swoją firmę w erę Neo-Performance dzięki PEUGEOT.

Poznaj wysokowydajny, niskoemisyjny napęd nowej zelektryfikowanej linii PEUGEOT SPORT ENGINEERED.