4 POWODY,
ABY WYBRAĆ 2008

Wytrzymały jak SUV i kompaktowy jak typowe auto miejskie crossover Peugeot 2008 oferuje najlepsze cechy modeli z obu segmentów i stanowi idealny pojazd do jazdy po mieście. Dzięki modularnej konstrukcji model 2008 sprawdzi się w każdej sytuacji.
1

WYJĄTKOWA ATMOSFERA WNĘTRZA

  • WYJĄTKOWA ATMOSFERA WNĘTRZA 2
  • WYJĄTKOWA ATMOSFERA WNĘTRZA 3
  • WYJĄTKOWA ATMOSFERA WNĘTRZA 4

Niebieskie, diodowe podświetlenie zespołu zegarówiWyposażenie standardowe, opcjonalne lub niedostępne w zależności od wersji modelu., diodowe podświetlenie dachu panoramicznego* emitujące przytłumione niebieskie światło czy laserowo wycięte motywy na podsufitce podświetlone białymi diodamiiW standardzie w wersji Allure. nadają wnętrzu Peugeot 2008 niezwykły klimat. 

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O WNĘTRZU
2

SYSTEM PARK ASSIST

Dzięki zautomatyzowanej technologii parkowanie lub wyjazd z miejsca postoju nie sprawia już większych trudności. Inteligentny system Park AssistiWyposażenie dodatkowe lub niedostępne w zależności od wersji modelu. ocenia wymiary dostępnych miejsc parkingowych i automatycznie wskazuje kierowcy najlepszą opcję. Następnie system wykorzystujący układ czujników ultradźwiękowych przejmuje kontrolę nad pojazdem i parkuje w wybranym miejscu.

Kierowca ma wówczas za zadanie obsługiwać pedał przyspieszenia, hamulca, sprzęgła oraz czuwać nad wyborem właściwego przełożenia w wersjach z manualną skrzynią biegów. Podczas parkowania system informuje kierowcę o bezpiecznym przebiegu manewru przy pomocy sygnałów wizualnych i dźwiękowych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O TECHNOLOGII
3

UKŁAD GRIP CONTROL

UKŁAD GRIP CONTROL
UKŁAD GRIP CONTROL

Dzięki układowi Grip Control®iElement wyposażenia dodtkowego niedostępny dla silnika 1,2 VTi 82 KM Peugeot 2008 może swobodniej poruszać się po trudnej nawierzchni (piach, błoto, śnieg). Przy zastosowaniu opon typu M&S układ Grip Control®* wspomaga jazdę w trudnych warunkach.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O BEZPIECZEŃSTWIE

4

MULTIMEDIALNY EKRAN DOTYKOWY

 MULTIMEDIALNY EKRAN DOTYKOWY
 MULTIMEDIALNY EKRAN DOTYKOWY

Od wersji Active pojazd wyposażony jest w 7-calowy ekran dotykowy, który umieszczono tuż pod ręką kierowcy na desce rozdzielczej. Ekran umożliwia łatwy dostęp do rozmaitych funkcji, takich jak radio, zestaw głośnomówiący Bluetooth®, odtwarzacz muzyczny, komputer pokładowy oraz nawigacjaiElementy systemów audio, komunikacji i nawigacji są dostępne w standardzie, opcji lub niedostępne w zależności od wersji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ O TECHNOLOGII