NOWY PEUGEOT 208 DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

NOWY PEUGEOT 208 – nowy samochód miejski ze sportowym przodem

PEUGEOT Nowy 208

od 53 900 PLN

od 43 821 PLN

Zwracająca uwagę sportowa sylwetka świadczy o młodzieńczym charakterze nowego PEUGEOT 208. We wnętrzu pojawia się nowa edycja PEUGEOT i-Cockpit® 3D. Małe auto miejskie dostępne jest w wersji z silnikiem benzynowym, wysokoprężnym lub elektrycznym.

STYLISTYKA, KTÓREJ NIE SPOSÓB SIĘ OPRZEĆ

NOWY PEUGEOT 208 – Nowy wyrazisty przód

ATLETYCZNY I ZMYSŁOWY DESIGN

Nowy kompaktowy samochód miejski PEUGEOT 208 ma silną osobowość, która rzuca się w oczy od pierwszego spojrzenia. Nisko zawieszone nadwozie z długą maską i zmysłowymi przetłoczeniami ukazuje uwodzicielską sportową stronę tego auta. Żywe i oryginalne kolory lakieru sprawiają, że nowy Peugeot 208 z pewnością nie przejedzie niezauważony!

NOWY PEUGEOT 208 – tylne światła Full LED z motywem 3 pazurów

ŚMIAŁY I WYZYWAJĄCY

Duży chromowany grilli i wyraziste przenikliwe spojrzenie reflektorów halogenowychi lub wykonanych w technologii full LEDi z charakterystycznym dla Peugeot motywem LED-owego kłai, stale włączonych świateł do jazdy dziennej tworzą pełen ekspresji przód nowego miejskiego PEUGEOT 208. Tył pojazdu wyróżnia się efektowną stylistyką, której dominującym akcentem jest wykończony fortepianową czerniąi pas na pokrywie tylnej, w którym zatopione zostały światła LEDi z motywem trzech lwich pazurów, doskonale widoczne w dzień i w nocy.

SILNIKI

WOLNOŚĆ WYBORU

NOWY PEUGEOT 208 – bok samochodu

Nowa, wydajna platforma modułowa

Nowy samochód miejski PEUGEOT 208 powstał na bazie nowej modułowej platformy CMPi/eCMPi przystosowanej do różnych rodzajów napędu, dzięki której masz możliwość wyboru silnika spalinowego (benzynowego, wysokoprężnego) lub elektrycznego, bez jakichkolwiek kompromisów. I to takiego, który spełni twoje potrzeby biznesowe.

Nowa platforma zapewnia również doskonałe osiągi i parametry użytkowe. Wzorcowe trzymanie się drogi, zoptymalizowana masa, zwrotność, komfort akustyczny i termiczny to tylko niektóre z atutów, które dostarczą moc niesamowitych doznań z jazdy.

NOWY PEUGEOT 208 – Nowa automatyczna skrzynia biegów EAT6

Silniki spalinowei

Poczuj jeszcze intensywniejsze wrażenia z jazdy dzięki wydajnym, spełniającym normę Euro 6 silnikom benzynowym i wysokoprężnym nowej generacji o doskonałych osiągach:

  • PureTech
  • BlueHDi

 Silniki te są nie tylko bardziej oszczędne dzięki obniżonemu zużyciu paliwai, ale zostały również wyposażone w system Stop&Start.

NOWY PEUGEOT 208 – panoramiczny dach

Silniki elektryczne

Podczas swoich podróży służbowych ciesz się mocnymi doznaniami z jazdy nowym elektrycznym samochodem miejskimi , które zapewnią Ci:

  • silnik elektryczny o mocy 100 KW (136 KM)
  • natychmiastowa reakcja pojazdu dzięki momentowi obrotowemu wynoszącemu 260 Nm
  • Zasięgi do 340 km w cyklu WLTPi

MIEJSCE KIEROWCY

TECHNOLOGIA NOWEJ GENERACJI

NOWY PEUGEOT 208 – NOWY PEUGEOT i-Cockpit® 3D

Zasiądź wygodnie we wnętrzu i odkryj nową generację PEUGEOT i-Cockpit® 3Di. Ciesz się nowymi doznaniami z jazdy i poczuj, jak bardzo intuicyjnie prowadzi się nowy PEUGEOT 208 dzięki kompaktowej wielofunkcyjnej kierownicyi, panelowi wirtualnych zegarów 3D z możliwością personalizacjii, dużemu ekranowi dotykowemu HD o przekątnej 10 calii i 7 przełącznikom typu „toggle switch”i Nadaj wnętrzu jeszcze bardziej nowoczesny charakter i stwórz w kabinie niepowtarzalny klimat dzięki 8 kolorom diod LEDi.

PODSTAWOWE WYPOSAŻENIE

Nowy PEUGEOT 208 – panel wirtualnych zegarów 3D

WITUALNE ZEGARY

Informacje dotyczące jazdy pojawiają się idealnie na linii wzroku kierowcy. Są one łatwo dostępne na cyfrowym panelu 3D i wyświetlane na wzór hologramu na 10-calowym ekranie. Informacje mają charakter dynamiczny i pokazują się, w zależności od stopnia ich ważności, bliżej lub dalej oczu kierowcy.

Nowy PEUGEOT 208 – Skrzynia biegów EAT8

ZAAWANSOWANA TECHNOLOGICZNIE AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW

Kiedy przekonasz się p płynnej zmianie przełożeń i efektywności nowej skrzyni biegów EAT8i montowanej w nowym miejskim PEUGEOT 208, będziesz mieć tylko jedno pragnienie – doświadczyć tego ponownie! To jedyna 8-stopniowa skrzynia biegów w tym segmencie oferowana w połączeniu z łopatkami zmiany biegów przy kierownicy oraz interfejsem elektrycznego sterowania. Zastosowana technologia Quickshift zapewnia szybką i płynną zmianę przełożeń.

Nowy PEUGEOT 208 – Systemy wspomagania prowadzenia

JAZDA PÓŁAUTONOMICZNA

Podczas podróży służbowych nowym samochodem miejskim PEUGEOT 208 masz do dyspozycji wiele inteligentnych systemów wspierających kierowcę, które podnoszą bezpieczeństwo jazdy. Możesz liczyć na wsparcie ze strony systemów wspomagania prowadzeniai, które pełnią następujące funkcje: monitorowanie toru jazdy z możliwością wyboru położenia na pasie ruchu, rozpoznawanie znaków ograniczenia prędkości, regulacja prędkości i zachowanie bezpiecznej odległości od samochodu jadącego z przodu.

Nowy PEUGEOT 208 -  BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE SMARTFONA

BEZPRZEWODOWE ŁADOWANIE SMARTFONA

Ładowarka indukcyjna została pomysłowo umieszczona w schowku w konsoli centralnej. W kabinie przewidziano do czterech gniazd USBi.

NOWY PEUGEOT 208 – Nawigacja 3D online z 10-calowym ekranem dotykowym HD

ZAWSZE POŁĄCZONY ZE ŚWIATEM!

Funkcja Mirror Screen umożliwia korzystanie z aplikacji kompatybilnych z Apple CarPlayTM, MirrorLink® lub Android Autoi zainstalowanych na smartfonie za pośrednictwem ekranu dotykowego pojazdu. Korzystaj z nawigacji 3D onlinei, obejmującej usługi TomTom® Traffic, aby otrzymywać w czasie rzeczywistym wszelkie niezbędne informacje o ruchu drogowym i niebezpiecznych strefach.

Nowy PEUGEOT 208 – Uruchamianie samochodu bez użycia kluczyka - ADML Proximity

THE ADML PROXIMITY         

Oprócz funkcji uruchamiania samochodu bez użycia kluczyka, ADML PROXIMITYi umożliwia automatyczne odblokowanie drzwi w momencie, gdy kierowca zbliża się do nowego PEUGEOT 208 oraz automatyczne zablokowanie zamków w momencie, gdy się od niego oddala. Blokowanie i odblokowywanie drzwi dodatkowo potwierdzane jest sygnałem dźwiękowym. Wystarczy, że masz kluczyk przy sobie – nie musisz już dotykać klamek drzwi, aby twój PEUGEOT 208 sam je zablokował!

CAŁKOWITY KOSZT UŻYTKOWANIA

NOWY PEUGEOT 208  - widok z tyłu

Samochód miejski dla klientów biznesowych

Nowy samochód miejski PEUGEOT 208 został zaprojektowany z myślą o potrzebach klientów biznesowych, zwłaszcza w zakresie optymalizacji całkowitego kosztu użytkowania samochodu (TCO). Marka Peugeot wykorzystała swoją wiedzę i doświadczenie, aby nowy model PEUGEOT 208 wyróżniał się przykuwającą wzrok stylistyką,  jakością materiałów wykończeniowych i ich ponadprzeciętną trwałością. To wszystko przekłada się na wyższą cenę samochodu w momencie odsprzedaży.

Wszystkie elementy wyposażenia, materiały wykończeniowe i jednostki napędowe zostały starannie dobrane. Spełniają najwyższe standardy i tym samym minimalizują koszty przeglądów i zużycie paliwa.

W nowym PEUGEOT 208 zastosowano wszystkie najnowsze osiągnięcia technologiczne marki w zakresie systemów wspierających kierowcę.

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO2

Pomiary zgodne z procedurą WLTP(1): Zużycie paliwa od 4,1 do 5,9 w cyklu mieszanym, od 4,6 do 7,5 w cyklu niskim, od 3,9 do 6,0 w cyklu średnim, od 3,5 do 5,1 w cyklu wysokim i od 4,5 do 6,0 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) zgodnie z WLTP: od 107 do 134 (g/km)

(1) Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zmierzone na podstawie procedury WLTP  (Zalecenie Komisji (UE) 2017/948). Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania pojazdów lekkich (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO2. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów, wartości zużycia paliwa i emisji CO2 uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 mogą się różnić w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji oraz typu opon. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży oraz na stronie PEUGEOT w Twoim kraju.

USŁUGI DLA BIZNESU

NOWY PEUGEOT 208 – Nowy wyrazisty przód

FINANSOWANIE, USŁUGI I PRZEGLĄDY

Odkryj naszą usługę wynajmu długoterminowego Free2Move Lease oraz usługi powiązane, w tym zarządzanie flotą. Skorzystaj z przygotowanych przez nas propozycji finansowania, oferty ubezpieczenia, gwarancji oraz usługi Assistance 24/7, a także usług posprzedażnych dla samochodów firmowych.

Niezależnie od branży, w jakiej działasz, wielkości firmy czy liczebność floty, którą dysponujesz, dla nas najważniejsze jest twoje zadowolenie. Do twojej dyspozycji są wszyscy nasi eksperci, dla których twoje potrzeby będą priorytetowe. W każdej sytuacji pomogą ci znaleźć rozwiązanie w zakresie mobilności.

 

POZNAJ INNE NASZE MODELE