SUV 3008 GT

showroom

Nowy SUV Peugeot 3008 GT

od 158 700 PLN

od 128 211 PLN

SUV PEUGEOT 3008 GT łączy siłę, charakter i styl. Spektakularna, najnowsza generacja PEUGEOT i-Cockpit® zapewni kierowcy bogactwo nowych doświadczeń.

SUV Peugeot 3008 - "Car of the Year 2017"

COTY

 6 marca 2017 roku SUV PEUGEOT 3008 został wybrany w Genewie Samochodem Roku 2017 przez jury składające się z 58 europejskich dziennikarzy. Członkowie jury nagrodzili stylistykę nadwozia i wnętrza kabiny oraz zalety użytkowe nowego modelu. Ten prestiżowy tytuł wzbogaci imponującą listę około dwudziestu nagród, które PEUGEOT 3008 zebrał do tej pory. To pierwszy SUV, który zdobył nagrodę COTY w ciągu jej historii, a jednocześnie piąty model PEUGEOT, który został nią wyróżniony.

3 POWODY, ABY WYBRAĆ SUV PEUGEOT 3008 GT

INSPIRUJĄCY DESIGN

SUV Peugeot 3008 GT robi piorunujące wrażenie. Pełen siły przód zrobi chromowany grill z motywem szachownicy oraz przykuwające uwagę reflektory przednie Peugeot Full LED Technology.

Odkryj zgrabne i opływowe linie nadwozia, podkreślone przez chromowane detale oraz dach Black Diamond, który jest standardowym wyróżnikiem wersji GT. Tył nadwozia ma wyjątkowy styl dzięki czarnemu pasowi wykończonemu fortepianową czernią, który łączy opalizujące czerwienią światła LED z motywem trzech pazurów charakterystycznym dla wszystkich nowych modeli Peugeot.

WYJĄTKOWE WRAŻENIA Z JAZDY

Witaj w nowym, spektakularnym Peugeot i-Cockpit® drugiej generacji. Usiądź i zrelaksuj się w całkowicie cyfrowym świecie z 8” centralnym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości, którego funkcje takie jak nawigacja satelitarna mogą być wyświetlane również na 12,3” panelu wirtualnych zegarów, który zastępuje klasyczne analogowe wskaźniki. Ekran ten może być również personalizowany w zależności od potrzeb kierowcy poprzez użycie pokrętła umieszczonego na ramieniu kierownicy. Dopełnieniem koncepcji wnętrza jest kompaktowa spłaszczona z góry i z dołu wielofunkcyjna kierownica, za którą kryją się łopatki do zmiany biegów.

NOWOCZESNA KONSTRUKCJA

/image/25/0/peugeot_3008gt_layout1-1.81250.jpg

Połączenie lekkiej konstrukcji dzięki platformie EMP2, która pozwoliła zaoszczędzić ok. 100 kg w stosunku do poprzednika oraz silnika 2,0 BlueHDi 180 KM S&S sparowanego z nowoczesną skrzynią automatyczną EAT6 czyni Nowego Peugeot 3008 jednym z najbardziej oszczędnych aut w segmencie SUV.

ZNAJDŹ DEALERA

Wystąpił problem z załadowaniem strony. Spróbuj później. Jeżeli problem nie ustąpi, skontaktuj się z nami.