NAWIGACJA ONLINE 3D PEUGEOT

uslugi mobilne

POZWÓL SIĘ POPROWADZIĆ

Poznaj nową jakość podróżowania dzięki nowym rozwiązaniom PEUGEOT. Nawigacja 3D wraz z systemem rozpoznawania głosu i usługami online w czasie rzeczywistym przenoszą kierowcę w nowy wymiar prowadzenia. 

Aby podróże były łatwiejsze i przyjemniejsze, PEUGEOT w ramach systemu nawigacji 3D online proponuje zintegrowane usługi TomTom.

uslugi mobilne
  • Śledź dokładną trasę przejazdu na wyświetlaczu, pokazującym mapę. Usługa jest dostępna w zależności od kraju (jest aktywna w ponad 40 krajach europejskich), Mapy mogą być aktualizowane za pośrednictwem portu USB cztery razy w roku, przez cały okres użytkowania samochodu, dzięki czemu zawsze jesteś na właściwej drodze.  
  • Aby zoptymalizować czas podróży, ustawiona trasa jest przez cały czas aktualizowana dzięki informacjom o bieżącym ruchu, przekazywanym przez system w czasie rzeczywistym. Przewidywany czas dotarcia do celu jest więc urealniany na bieżąco, ułatwiając Ci planowanie i zapewniając spokój. 
  • Podróżowanie nigdy nie było tak łatwe! Nawigacja 3D online pokieruje Cię do stacji benzynowej z najniższymi cenami, znajdzie najbliższy parking i sprawdzi pogodę. Pomoże znaleźć restaurację i sklep, którego szukasz, pokaże POI dostępne w okolicy. Skorzystaj z systemu rozpoznawania głosu i zapytaj o miejsce, którego szukasz. Nie musisz odrywać rąk od kierownicy. Operuj swoim językiem, nawet za granicą!

Subskrypcja wymienionych usług jest nieodpłatna przez pierwsze trzy lata użytkowania samochodu. Może być odpłatnie przedłużona. System działa w sposób autonomiczny i bezpłatny dzięki wbudowanej karcie SIM, z której korzysta usługa PEUGEOT Connect SOS oraz Assistance (dostępna w zależności od wersji; jeżeli samochód nie jest wyposażony w ten system, połączenie może odbyć się za pośrednictwem smartfona podłączonego do internetu. Koszty połączenia ponosi użytkownik.

OPCJONALNE STREFY NIEBEZPIECZNE: SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO

uslugi mobilne

Aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa i zapewnić pasażerom spokojną podróż, PEUGEOT proponuje opcję Stref Niebezpiecznych (subskrypcja jest możliwa poprzez kontakt z punktem sprzedaży lub online, za pośrednictwem aplikacji MyPEUGEOT, dostępnej od połowy 2017 r.).

W związku z regulacjami prawnymi we Francji, dźwiękowe i wizualne ostrzeżenia pojawiają się około 400 metrów przed wjechaniem w strefę niebezpieczną, na przykład miejsca, w których często dochodzi do wypadków.

W innych krajach europejskich, jeżeli pozwala na to prawo, nawigacja 3D online wskazuje lokalizację stałych i przenośnych radarów, odcinkowych pomiarów prędkości oraz kamer monitorujących przejazd na czerwonym świetle. 

FUNKCJA MIRROR SCREEN: LUSTRO TWOJEGO SMARTFONA

Dzięki funkcji Mirror Screen możesz używać ulubionych aplikacji, kompatybilnych z systemem. Tylko certyfikowane aplikacje Android Auto, Apple CarPlay™ lub MirrorLink® będą działały prawidłowo. Niektóre z nich są dostępne w czasie jazdy, inne - tylko na postoju. Gdy samochód jest w ruchu, niektóre funkcje aplikacji mogą nie być dostępne. Niektóre treści, dostępne za darmo w smartfonie, mogą wymagać opłaty przy korzystaniu z Mirror Screen. Funkcja Mirror Screen jest dostępna za pośrednictwem protokołów Android Auto (smartfony z systemem Android), Apple CarPlay™ (smartfony z systemem iOS) lub technologii MirrorLink® (telefony z systemem Android, kompatybilne z MirrorLink®), niezbędny jest dostęp do internetu w telefonie. System wyświetla dane z telefonu na ekranie dotykowym we wnętrzu Twojego PEUGEOT.

ODKRYJ WSZYSTKIE USŁUGI MOBILNE