Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

Aktualizacja map

AKTUALIZACJA SYSTEMU NAWIGACYJNEGO

Najwyższy komfort podróżowania zapewnią Ci regularne bezpłatne aktualizacje systemu nawigacji.

LISTA NAJNOWSZYCH DOSTęPNYCH AKTUALIZACJI.

Brak dostępnych aktualizacji

Rozpocząłeś pobieranie aktualizacji.
Dostępna jest instrukcja, która w tym pomoże.
Aby zakończyć aktualizację w samochodzie,
użyj następującego kodu aktywacyjnego DRM:

DOWIEDZ SIĘ O MIEJSCACH NIEBEZPIECZNYCH

Aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa i spokojną jazdę, Peugeot oferuje opcję Stref Niebezpiecznych. Usługa pozwala na identyfikację zagrożeń, wymagających zwiększonej uwagi i koncentracji kierowcy. Gdy samochód zbliży się do miejsca o podwyższonym ryzyku wypadku, system ostrzeże kierowcę za pomocą alarmu dźwiękowego komunikatu wyświetlonego na ekranie nawigacji.

serwis

W PRZYPADKU SAMOCHODÓW Z NAWIGACJĄ 3D ONLINE

W krajach europejskich oprócz Francji, o ile prawo na to zezwala, nawigacja 3D online wskaże miejsca lokalizacji stacjonarnych lub mobilnych radarów kontrolujących prędkość, stref pomiaru prędkości lub kamer rejestrujących przejazd na czerwonym świetle.

System nawigacji jest stale podłączony do internetu i przekazuje informacje w czasie rzeczywistym, bez żadnej interwencji ze strony kierowcy. Masz pewność, że zawsze dysponujesz najbardziej aktualnymi danymi, które zapewniają maksymalnie płynną jazdę.

serwis

W PRZYPADKU INNYCH SAMOCHODÓW (W KRAJACH, KTÓRYCH PRAWO DOPUSZCZA TAKIE ROZWIĄZANIE)

W pozostałych krajach europejskich usługa Stref Niebezpiecznych przekazuje dane o stacjonarnych radarach i kamerach monitorujących przejazd na czerwonym świetle.
Baza danych jest aktualizowana co miesiąc. Dostęp do niej jest możliwy za pośrednictwem strony http://peugeot.navigation.com.