INNOWACJE I TECHNOLOGIE MARKI PEUGEOT

i

#UnboringTheFuture

Historia motoryzacji jest dziś pisana na nowo. Już niedługo na drogach pojawią się samochody przyszłości, które, jak się wydaje, pozbawią nas przyjemności z jazdy, bo całkowitą kontrolę nad samochodem przejmie technologia. Tak się jednak nie stanie w przypadku Marki PEUGEOT, której przyszłość zapowiada się wyjątkowo ciekawie. Technologie będziemy wykorzystywać wyłącznie w jednym celu: aby spotęgować wrażenia i przyjemność z jazdy. Poznaj naszą wizję samochodu przyszłości, którą najlepiej ilustruje MODEL KONCEPCYJNY PEUGEOT e-LEGEND oraz gama silników HYBRYDOWYCH PLUG-IN. #UnboringTheFuture. 

GAMA NAPĘDÓW HYBRYDOWYCH PLUG-IN MARKI PEUGEOT

Marka PEUGEOT przedstawiła model koncepcyjny PEUGEOT e-LEGEND, który ilustruje jej wizję samochodów autonomicznych, a teraz prezentuje nową gamę silników HYBBRYDOWYCH PLUG-IN PEUGEOT.

To najnowsza odsłona programu #UnboringTheFuture, który gwarantuje, że przyszłość na pewno nie będzie nudna, ponieważ Marka skupia się coraz bardziej na kierowcy, aby spotęgować jego wrażenia z jazdy - zapewnić większe emocje i więcej wolności w wyborze własnego trybu jazdy.

PEUGEOT 3008 i-Cockpit

PEUGEOT i-Cockpit®

Rozwiązanie PEUGEOT i-Cockpit® to nowa jakość w motoryzacji, która przenosi wrażenia z jazdy na niespotykany dotąd poziom. Ergonomiczny i stylowy kokpit jest wyposażony w kompaktową kierownicę, zegary w polu widzenia drogi i duży ekran dotykowy. Obsługa elementów wyposażenia jest intuicyjna i dostarcza kierowcy niepowtarzalnych doznań zmysłowych. 

SUV 3008 i-cockpit

Wrażenia z jazdy

Zajmij miejsce za kierownicą Twojego Peugeot i korzystaj z technologii z najwyższej półki, które zmieniają każdą podróż w przyjemne, wyjątkowe przeżycie. Ciesz się wyjątkową przyczepnością, zwrotnością oraz imponującymi osiągami. Podróżuj bezpiecznie i bezstresowo ruszaj po górę. Zobacz, jak przyjemne i łatwe może być manewrowanie na parkingu. Peugeot opracował wiele nowoczesnych technologii, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z jazdy.

uslugi mobilne peugeot 508

Usługi mobilne

Poznaj najnowsze usługi online i aplikacje, zaprojektowane przez Peugeot aby przenieść wrażenia z jazdy na nowy poziom. Korzystaj z dodatkowej informacji i rozrywki, ciesz się jeszcze bezpieczniejszą jazdą. Podróżuj w takim otoczeniu, które Ci najbardziej odpowiada.

/image/69/6/peugeot-308sw-2014-155-fr.img.331696.jpg

Wydajność

Peugeot wyposaża swoje samochody w silniki PureTech i BlueHDi, które łączą doskonałe osiągi z niskim zużyciem paliwa i ograniczoną emisją zanieczyszczeń. Poznaj nowoczesne, automatyczne skrzynie biegów EAT6 i EAT8, które optymalizują zużycie paliwa i zapewniają płynną, komfortową jazdę.

WLTP

Peugeot

Protokół WLTP (Worldwide Harmonized Vehicle Test Procedure) jest wykorzystywany w Unii Europejskiej w celu homologacji zgodnie z typem samochodu.   Określa nowy cykl badań i nową procedurę do pomiaru zużycia paliwa, emisji CO2 i zanieczyszczeń przez lekkie samochody dostawczei w znormalizowanych warunkach laboratoryjnych.

Zużycie paliwa i emisja spalin w warunkach rzeczywistych

consousage

Aby zapewnić klientom pełną informację, Grupa PSA udostępnia wyniki niezależnych, certyfikowanych pomiarów rzeczywistego zużycia paliwa.

Peugeot Amplified Experience

Peugeot Amplified Experience - poznaj modele Peugeot dzięki systemowi wirtualnej rzeczywistości

Poznaj lepiej nasze modele: nowy 208, nowy 508, nowy RIFTER, 308, SUV 3008, SUV 5008, dzięki systemowi wirtualnej rzeczywistości Peugeot Amplified Experience.