INNOWACJE I TECHNOLOGIE MARKI PEUGEOT

/image/69/4/peugeot-3008-1605pc-200.331694.jpg

Innowacje i technologie

Prowadzenie samochodów Peugeot jest intuicyjne i naturalne. Ty i Twój samochód stanowicie jedność.  

Zajmij miejsce za kierownicą i ciesz się wyjątkowym Peugeot i-Cockpit®, rozwiązaniem z najwyższej technologicznej półki. Połóż dłonie na kompaktowej kierownicy, poczuj drogę w opuszkach palców. Informacje, których potrzebujesz, znajdują się w zasięgu wzroku dzięki wyświetlaczowi w polu widzenia drogi. Skoncentruj się na niej.  

Duży ekran dotykowy i pozostałe elementy wyposażenia są w zasięgu ręki, ich obsługa jest intuicyjna i prosta. Wszystko po to, aby zapewnić maksymalny poziom bezpieczeństwa.

Silniki PureTech i BlueHDi zapewniają doskonałe osiągi w połączeniu z umiarkowanym zużyciem paliwa.

Każdy detal Twojego Peugeot został zaprojektowany, by idealnie współgrać z Twoimi zmysłami. 

PEUGEOT i-Cockpit®

/image/69/5/peugeot-3008-1605styp-206.331695.jpg

Rozwiązanie PEUGEOT i-Cockpit® to nowa jakość w motoryzacji, która przenosi wrażenia z jazdy na niespotykany dotąd poziom. Ergonomiczny i stylowy kokpit jest wyposażony w kompaktową kierownicę, zegary w polu widzenia drogi i duży ekran dotykowy. Obsługa elementów wyposażenia jest intuicyjna i dostarcza kierowcy niepowtarzalnych doznań zmysłowych. 

/image/69/7/peugeot-3008-2016-885-fr.img.331697.jpg

Wrażenia z jazdy

Zajmij miejsce za kierownicą Twojego Peugeot i korzystaj z technologii z najwyższej półki, które zmieniają każdą podróż w przyjemne, wyjątkowe przeżycie.

Ciesz się wyjątkową przyczepnością, zwrotnością oraz imponującymi osiągami. Podróżuj bezpiecznie i bezstresowo ruszaj po górę. Zobacz, jak przyjemne i łatwe może być manewrowanie na parkingu. Peugeot opracował wiele nowoczesnych technologii, które zapewniają wyjątkowe wrażenia z jazdy.  

/image/69/6/peugeot-308sw-2014-155-fr.img.331696.jpg

Wydajność

Peugeot wyposaża swoje samochody w silniki PureTech i BlueHDi, które łączą doskonałe osiągi z niskim zużyciem paliwa i ograniczoną emisją zanieczyszczeń.

Poznaj nowoczesne, automatyczne skrzynie biegów EAT6 i EAT8, które optymalizują zużycie paliwa i zapewniają płynną, komfortową jazdę.

/image/69/8/peugeot-308gti-2015-205-de.img.331698.jpg

Osiągi

Peugeot ściśle współpracuje ze specjalistami PEUGEOT SPORT. Owocem tej kooperacji jest nowa gama sportowych modeli. Dynamiczny design to odpowiedź na potrzeby klientów, szukających sportowego charakteru. Modele GTi oraz GT łączą doskonałe osiągi z niepowtarzalną stylistyką. To prawdziwa uczta dla zmysłów. 

/image/69/9/visuel5.331699.jpg

Usługi mobilne

Poznaj najnowsze usługi online i aplikacje, zaprojektowane przez Peugeot aby przenieść wrażenia z jazdy na nowy poziom. Korzystaj z dodatkowej informacji i rozrywki, ciesz się jeszcze bezpieczniejszą jazdą. Podróżuj w takim otoczeniu, które Ci najbardziej odpowiada.

WLTP

Peugeot

Protokół WLTP (Worldwide Harmonized Vehicle Test Procedure) jest wykorzystywany w Unii Europejskiej w celu homologacji zgodnie z typem samochodu.   Określa nowy cykl badań i nową procedurę do pomiaru zużycia paliwa, emisji CO2 i zanieczyszczeń przez lekkie samochody dostawczei w znormalizowanych warunkach laboratoryjnych.