STYLOWA PODRÓŻ BIZNESOWA

Traveller i-lab cover
Traveller i-lab cover

PEUGEOT TRAVELLER

/image/34/6/peugeot_travellerilab_1601styp001_1280x500.45161.329346.jpg

Peugeot Traveller i-Lab z ofertą usług łączności pozwala przestudiować możliwości vanów, przeznaczonych dla klientów biznesowych. W tym celu model koncepcyjny oparty został na nowym minibusie Marki, Peugeot Traveller. Już sama jego nazwa sugeruje funkcjonalność i wysoki poziom bezpieczeństwa, zapraszające do spokojnej, relaksującej podróży.

KOMFORT Z NAJWYŻSZEJ PÓŁKI

/image/34/7/peugeot_travellerilab_1601styp004_1280x500.45162.329347.jpg /image/34/8/peugeot_travellerilab_1601styp003_1280x500.45163.329348.jpg

Nazwa koncepcyjnego modelu: Traveller i-Lab, doskonale współgra ze stylistyką samochodu, zapraszającego do podróży. Jego wygląd nasuwa skojarzenia z rozległymi przestrzeniami, pokonywanymi w najwyższym komforcie. Ma kompaktowe wymiary: 4,96 m długości i 1,90 wysokości. Płynne linie sylwetki doskonale podkreślają aerodynamiczne właściwości samochodu, sugerując komfort jazdy. Minimalistyczne w rysunku boki zyskały wyrazistą, napiętą formę dzięki wyprofilowanym liniom w dolnej części drzwi, przechodzącym płynnie w masywne bryły gładkich nadkoli.

Nadwozie, włącznie z przesuwnymi drzwiami bocznymi, zdobi lakier w odcieniu Dark Copper, o intensywnie lśniących refleksach. Drzwi otwierają dostęp do obszernego wnętrza, którego przestronny charakter zaskakuje zważywszy na kompaktowe wymiary samochodu.

BIZNESOWY MINIBUS MIEJSKI

Dynamiczny minibus Traveller i-Lab pokonuje utrudnienia ruchu miejskiego dzięki skróconym zwisom nadwozia. Z kolei ograniczona wysokość ułatwia wjazd na parkingi podziemne i piętrowe.

Silna konstrukcja przodu sugeruje dynamiczne osiągi Traveller i-Lab. Wrażenie to potęgują liczne wloty powietrza, m.in. rozciągnięta w pionie osłona chłodnicy, obramowana mocną chromowaną listwą. Reflektory ksenonowe o rysunku inspirowanym światem eleganckich sedanów gładko wtapiają się w karoserię. Przednie zderzaki zdobią obudowy świateł dziennych w kształcie bumerangów, z grafiką świetlną opartą na modułach LED. Zderzak przechodzi po bokach w łuki nadkoli, a dalej w wyraziście wymodelowane boki, rozciągnięte na cały rozstaw osi, wynoszący 3,28 m. W partii górnej wysoki pas okienny zapewnia doskonałą widoczność, przydatną do przewidywania sytuacji na drodze.