Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

EXALT: IDENTYFIKACJA MARKI

/image/41/9/exalt.17023.329419.jpg
/image/41/9/exalt.17023.329419.jpg

EXALT: IDENTYFIKACJA MARKI

Konstrukcja i wybrane materiały potwierdzają, że Peugeot EXALT jest rezultatem wizjonerskiej koncepcji wzmacniającej charakter marki.

KNOW-HOW PEUGEOT

/image/43/6/exalt_savoir-faire.17040.329436.jpg
„Wyznacznikami kolejnych etapów 125-letniej tradycji Marki PEUGEOT są modele, stanowiące znak swoich czasów. Koncepcyjny PEUGEOT EXALT potwierdza niekwestionowaną pozycję Marki w świecie motoryzacji, dodatkowo zapisując nowe karty historii. Idziemy dalej z determinacją i wiarą w nasze możliwości” – Maxime Picat, Prezes marki PEUGEOT

„Ten innowacyjny concept-car to wizja wyjątkowo atrakcyjnie wystylizowanego i wszechstronnego samochodu. Szczególnie ciekawe jest rozwiązanie tylnej klapy z wyjątkowym mechanizmem otwierającym, dającym dostęp do przestrzeni bagażnika” − Pierre Paul Mattei, Szef stylistów PEUGEOT EXALT

„Dzięki modelowi EXALT, Marka PEUGEOT przedstawia odważną wizję samochodu, który łączy w sobie elegancki design i wszechstronność zastosowania. Dzięki temu radykalnemu podejściu i licznym walorom EXALT jest przedmiotem pożądania”
− Gilles Vidal, Dyrektor ds. Stylu Marki PEUGEOT

 

UNIKALNY STYL

/image/43/7/exalt_materiaux.17041.329437.jpg

PEUGEOT EXALT to samochód, któremu ciężko się oprzeć. Fascynuje pasjonatów motoryzacji bez względu na ich pochodzenie dzięki umiejętnemu połączeniu zachodniej elegancji z wyrafinowaniem, charakterystycznym dla kultury Wschodu. 

 

i