Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

EXALT: KOMFORT ERGONOMICZNY I AKUSTYCZNY

/image/41/9/exalt.17023.329419.jpg
/image/41/9/exalt.17023.329419.jpg

EXALT: KOMFORT ERGONOMICZNY I AKUSTYCZNY

Na pokładzie PEUGEOT EXALT zarówno kierowca, jak i pasażerowie mogą cieszyć się niezrównanym komfortem jazdy.

PEUGEOT i-COCKPIT®

/image/42/7/exalt_interieur.17031.329427.jpg

PEUGEOT i-Cockpit zapewnia intensywne doznania i radość z jazdy. Niewielkich rozmiarów kierownica, pokryta skórą i naturalną melanżową tkaniną z domieszką wełny, oraz cyfrowa deska rozdzielcza są intuicyjnie rozmieszczone vis-a-vis fotela kierowcy, aby zapewnić mu sprawniejszą obsługę i lepszą czytelność instrumentów. W rozbudowanej konsoli centralnej umieszczono dwa składane ekrany dotykowe. Górny ekran służy do obsługi komputera pokładowego, systemu audio i nawigacji. Drugi wyświetlacz zapewnia stały dostęp do ustawień klimatyzacji i systemu Pure Blue. W desce rozdzielczej umieszczono także dziewięć przełączników typu toggle switch, których stylistyka nawiązuje do wzornictwa instrumentów muzycznych. Kierowca może dowolnie przypisywać im różne funkcje, w zależności od potrzeb. Dzięki temu ma pełną kontrolę nad samochodem i może skoncentrować się na bezpiecznym prowadzeniu

ERGONOMICZNE ROZWIĄZANIA I KOMFORT AKUSTYCZNY

/image/42/8/interior_exalt.17032.329428.jpg

Poza niezrównanym komfortem akustycznym, w kabinie Peugeot Exalt warto docenić zestaw wyjątkowych materiałów wykończenia. To naturalna melanżowa tkanina z domieszką wełny, patynowana skóra, surowa stal i heban.  
Drewniane elementy zdobi motyw zaprojektowany przez studio PINWU Design Trio.


Siedziska i oparcia wykonanych z kompozytów foteli kubełkowych pokryte są naturalną melanżową tkaniną z domieszką wełny, a ich boki są obite patynowaną skórą. Podłokietniki i część foteli, podpierającą ramiona, wykończono drewnem w ciepłych odcieniach. Górna część kabiny jest wyłożona od dolnej krawędzi okien naturalną, melanżową tkaniną z domieszką wełny, którą wykorzystano także do obicia paneli drzwi, deski rozdzielczej i sufitu. Oddzielająca obie materiały listwa z nadrukiem wykonanym w technologii 3D maskuje głośniki systemu Hi-Fi. Jej struktura wzorowana jest na budowie studia nagraniowego, w którym zakłócenia akustyczne tłumione są przez materiały dźwiękoizolacyjne.