Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

Weryfikacja auta po dłuższym postoju

Samochód nie eksploatowany przez dłuższy czas wymaga fachowej i odpowiedniej obsługi.

Dlatego, aby zapewnić Ci spokojny powrót do mobilności, w serwisach Peugeot od 20.05 do 30.06 czekają specjalne oferty promocyjne pozwalające na weryfikację Twojego auta po dłuższym postoju:

WYMIANA OLEJU SILNIKOWEGO

Wymiana oleju 2020

  • WYMIANA OLEJU SILNIKOWEGO WRAZ Z FILTREM ZA 299 zł brutto*

* podana cena dotyczy operacji wymiany do 5-ciu litrów syntetycznych olejów silnikowych EUROREPAR Premium C2 5W30 lub  EUROREPAR Best 5W40 wraz z filtrem oleju EUROREPAR, podkładką pod korek spustowy i robocizną. W sprawie doboru odpowiedniego oleju EUROREPAR do danego modelu samochodu prosimy kontaktować się z Doradcą Serwisowym Klienta.

PRZEGLĄD OKRESOWY

Przeglad Peugeot

  • PRZEGLĄD OKRESOWY (DLA SAMOCHODÓW 2 LETNICH LUB STARSZYCH) ZA 649 zł brutto* + PEUGEOT ASSISTANCE 1 ROK GRATIS**

* Podana cena dotyczy modelu peugeot 208 i 1,2 benzyna pure-tech 82 km. Cena dla pozostałych modeli dostępna w aso biorących udział w promocji.

** Jeśli przegląd okresowy wykonywany jest co rok

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

AKUMULATORY CENY SPECJALNE

Akumulatory Peugeot

  • AKUMULATORY W CENACH SPECJALNYCH + WYMIANA GRATIS

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

AKCESORIA WIOSENNE

Akcesoria wiosenne

  • AKCESORIA WIOSENNE DO TWOJEGO PEUGEOT Z RABATEM 15%

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY

A jeśli chcesz szybko, wygodnie i bezpiecznie umówić swoje auto do serwisu zachęcamy do skorzystania z funkcjonalności wizyta w serwisie on-line. 

Pamiętaj! Po każdej przeprowadzonej usłudze Autoryzowane Serwisy Peugeot dbają o bezpieczną dezynfekcję Twojego samochodu z zachowaniem niezbędnych środków ostrożności związanych z ochroną zdrowia przed Covid-19. Zapewniają dezynfekcję zewnętrznych i wewnętrznych elementów auta przy użyciu odpowiednich preparatów z zachowaniem restrykcyjnych procedur sanitarnych.