SKIP TO CONTENT

Katalog Promocji Serwisowych – WIOSNA


Skorzystaj z wiosennych promocji serwisowych i bezpiecznie ruszaj w drogę swoim Peugeot.

W ofercie znajdziesz rabaty między innymi na: klocki i tarcze hamulcowe, żarówki, filtry, pióra wycieraczek, akumulatory, opony letnie i wiele innych.

Zapoznaj się z pełną ofertą w KATALOGU PROMOCJI SERWISOWYCH i zaplanuj wizytę w serwisie już dziś.

 

  • Zrób wiosenny bilans auta za jedyne 119 zł brutto, aby wiosną bezpiecznie ruszyć w drogę. W ramach jego zakresu Autoryzowany Serwis Peugeot sprawdzi w Twoim aucie między innymi: ogumienie, układ oświetlenia, układ zawieszenia, układ hamulcowy, płyny eksploatacyjne, stan naładowania akumulatora.
  • Skorzystaj z usługi dezynfekcja  układ klimatyzacji za jedyne 89 zł brutto, i odetchnij świeżym powietrzem we wnętrzu swojego auta. Usługa obejmuje czyszczenie przewodów wentylacyjnych układu klimatyzacji i ogrzewania z grzybów, drobnoustrojów i mikroorganizmów za pomocą oryginalnego preparatu zalecanego przez markę Peugeot.
  • Wymień filtr przeciwpyłkowy, filtr powietrza, filtr oleju z 15% rabatem.

  •  Wiosną zdecyduj się na części fabrycznie regenerowane do Twojego Peugeot – części sprawdzone, testowane i wysokiej jakości dzięki którym ochronisz środowisko naturalne oraz zmniejszysz koszty obsługi i naprawy samochodu. Teraz przy ich zakupie możesz skorzystać z 15% rabatu.

     

Potrzebujesz więcej wyjątkowych ofert? Zapraszamy do Autoryzowanych Serwisów Peugeot. Umów wizytę online.
 

Promocja trwa od 28 marca do 27 maja 2022 r.