W gamie dla biznesu oferujemy modele Peugeot pozwalające ograniczyć koszty eksploatacji, standardowo wyposażone w systemy wspomagania prowadzenia najnowszej generacji. Każdy z poziomów wykończenia zgodny jest z potrzebami klientów w zakresie komfortu, bezpieczeństwa i prestiżowego charakteru.

PPD

PEUGEOT 208 5D

Precyzyjnie nakreślone linie auta, nowoczesna sylwetka i koci wygląd przedniej części auta podkreślają charakter Peugeot 208. W gamie dla Biznesu poziomy wykończenia Active i Allure wzbogacone są wyposażeniem niezbędnym dla aktywności biznesowej.

PPD

PEUGEOT 208 VAN

Idealne rozwiązanie dla prowadzacych biznes. Peugeot 208 VAN to połączenie sportowego wyglądu z profesjonalnym wyposażeniem.  Samochód posiada m.in. przegrodę oddzielającą przestrzeń pasażerską od bagażowej. 

PPD

PEUGEOT 301

PEUGEOT 301 został zaprojektowany zgodnie z nową linią stylistyczną marki. Ten elegancki i wyposażony w najnowsze, mobilne technologie samochód sprawdza się w każdych warunkach drogowych.

Peugeot 308 dla biznesu

PEUGEOT 308

W gamie dla biznesu oferujemy specyficzną wersję Peugeot 308, przeznaczoną na użytek profesjonalistów i flot firmowych. To model zgodny z potrzebami klientów w zakresie komfortu, bezpieczeństwa i prestiżowego charakteru.

Peugeot 508 dla biznesu

PEUGEOT 508

Nowoczesna, bardziej wyrazista koncepcja stylistyczna, duża przyjemność prowadzenia i zaawansowane technologie to cechy Peugeot 508. Samochód dostępny jest z dwoma poziomami wyposażenia, w odpowiedzi na specyficzne potrzeby przedsiębiorstw.

Nowy Peugeot 508 SW dla biznesu

PEUGEOT 508 SW

Odkryj nowego PEUGEOT 508 SW, wysokiej klasy kombi z najnowszymi technologiami o przykuwającym uwagę designie, stworzonego by spełnić oczekiwania klientów biznesowych oraz skorzystać z usług opracowanych specjalnie dla ciebie. 

peugeot pro

SUV 3008

Nowy SUV Peugeot 3008 odznacza się dynamicznym i wyrazistym charakterem. Model ten jest laureatem nagrody  Car of the Year  oraz Best Cars 2017. Proponowane poziomy wykończenia odpowiadają specyficznym potrzebom biznesu.

peugeot pro

SUV 5008

Nowy SUV Peugeot 5008 od pierwszej chwili przykuwa wzrok dzięki wyrazistej, smukłej sylwetce. Model dostępny jest z kilkoma poziomami wykończenia.

NOWY PEUGEOT RIFTER - Wersja GT Line

NOWY PEUGEOT RIFTER

Nowy PEUGEOT Rifter to samochód o silnej osobowości. Jego nowoczesne, technologicznie zaawansowane, wyjątkowo modułowe i przestronne wnętrze zaprasza do przeżycia unikatowych doznań z jazdy i doskonale spełni oczekiwania użytkowników biznesowych.

peugeot pro

TRAVELLER BUSINESS

Elegancki i nowoczesny Peugeot Traveller Business to nowy komfort jazdy. Zapewnia podróż w warunkach pierwszej klasy.