Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

PEUGEOT SAMOCHODY DLA BIZNESU | Gama
W gamie dla biznesu oferujemy modele Peugeot pozwalające ograniczyć koszty eksploatacji, standardowo wyposażone w systemy wspomagania prowadzenia najnowszej generacji. Każdy z poziomów wykończenia zgodny jest z potrzebami klientów w zakresie komfortu, bezpieczeństwa i prestiżowego charakteru.

208 b2b

Nowy PEUGEOT 208

Poznaj nowy Peugeot 208 oraz nowy Peugeot e-208. Wyjątkowy samochód spełniający oczekiwania najbardziej wymagających klientów biznesowych. Sprawdź jego możliwości i zalety.

f

2008 new

Nowy PEUGEOT SUV 2008

Odkryj Nowy PEUGEOT SUV 2008. Kompaktowy i wszechstronny SUV o porywającej stylistyce nadwozia, który oferuje niezwykłe doznania z jazdy dzięki innowacyjnemu PEUGEOT i-Cockpit® 3D i zaawansowanym technologiom klasy premium.

Dedykowana oferta handlowa dla Peugeot 308

PEUGEOT 308

W gamie dla biznesu oferujemy specyficzną wersję Peugeot 308, przeznaczoną na użytek profesjonalistów i flot firmowych. To model zgodny z potrzebami klientów w zakresie komfortu, bezpieczeństwa i prestiżowego charakteru.

showroom

PEUGEOT 308 SW

Rodzinne kombi PEUGEOT 308 SW uczyni każdą podróż wyjątkową, zmieni rutynowe przejażdżki w niezapomniane eskapady. Bez stresu i problemów. Poznaj nową jakość podróżowania.

Peugeot 508 dla biznesu

Nowy PEUGEOT 508

Nowoczesna, bardziej wyrazista koncepcja stylistyczna, duża przyjemność prowadzenia i zaawansowane technologie to cechy Nowego Peugeot 508. Samochód dostępny jest z dwoma poziomami wyposażenia, w odpowiedzi na specyficzne potrzeby przedsiębiorstw.

Nowy Peugeot 508 SW dla biznesu

Nowy PEUGEOT 508 SW

Odkryj nowego PEUGEOT 508 SW, wysokiej klasy kombi z najnowszymi technologiami o przykuwającym uwagę designie, stworzonego by spełnić oczekiwania klientów biznesowych oraz skorzystać z usług opracowanych specjalnie dla ciebie. 

3008

SUV 3008

SUV 3008 odznacza się dynamicznym i wyrazistym charakterem. Model ten jest laureatem nagrody  Car of the Year  oraz Best Cars 2017. Proponowane poziomy wykończenia odpowiadają specyficznym potrzebom biznesu.

5008

SUV 5008

SUV 5008 od pierwszej chwili przykuwa wzrok dzięki wyrazistej, smukłej sylwetce. Model dostępny jest z kilkoma poziomami wykończenia.

f

NOWY PEUGEOT RIFTER - Wersja GT Line

PEUGEOT RIFTER

PEUGEOT Rifter to samochód o silnej osobowości. Jego nowoczesne, technologicznie zaawansowane, wyjątkowo modułowe i przestronne wnętrze zaprasza do przeżycia unikatowych doznań z jazdy i doskonale spełni oczekiwania użytkowników biznesowych.

peugeot pro

TRAVELLER BUSINESS

Elegancki i nowoczesny Peugeot Traveller Business to nowy komfort jazdy. Zapewnia podróż w warunkach pierwszej klasy.

ff

ff