Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej
peugeot pro

Orientujemy się w wyzwaniach, z jakimi spotykają się nasi klienci w procesie zarządzania flotą samochodową. Oparty za zaufaniu kontakt z doradcą, rozumiejącym potrzeby i wymagania Twojej firmy, jest w takim wypadku niezbędny. Zobacz, w jaki sposób możemy Ci pomóc.

 SZEROKA GAMA SAMOCHODÓW

Szeroka gama samochodów Peugeot, obejmująca zarówno samochody miejskie, jak i dostawcze, pozwala nam wyjść naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta. Nasze modele odznaczają się niezawodną jakością, a ograniczone zużycie paliwa i niska emisja CO2 umożliwiają optymalizację kosztów eksploatacji floty.

WSPARCIE DORADCY SERWISOWEGO
Peugeot oferuje klientom flotowym indywidualne wsparcie. Profesjonalizm, dyspozycyjność i kompetencja: to wartości kluczowe dla ekipy każdego Peugeot Professional Center.

POMAGAMY CI W PROCESIE WYBORU SAMOCHODU
Wiemy, że właściwy wybór samochodów do floty wymaga czasu do namysłu. Dlatego oferujemy Ci wsparcie zespołu specjalistów, gotowych zaprezentować całą naszą gamę. Stawiamy na elastyczne i indywidualne podejście do klienta.


 

partner

Zarządzasz dużym parkiem samochodowym, należącym do firmy lub placówki administracyjnej?
Zespół naszych specjalistów z działu obsługi klienta Peugeot Professional Center jest do Twojej dyspozycji. Nasz doradca pomoże Ci usprawnić zarządzanie Twoją flotą. Opracuje także z Tobą protokół, możliwy do wykorzystania na terenie całego kraju.
Doradca Peugeot Professional Center pomoże Ci także ustalić indywidualny plan rozwiązań obsługowych, najlepiej dopasowanych do potrzeb Twojej firmy. Doradzi Ci także w doborze odpowiednich modeli samochodów z naszej gamy:

- Samochody dostawcze
- Samochody ze specjalistyczną zabudową
- Samochody firmowe
- Samochody osobowe

Doradca handlowy udzieli Ci również informacji na temat możliwych form finansowania, leasingu, planu obsługowego i form ubezpieczenia najlepiej odpowiadających Twoim wymaganiom, uwzględniając przy tym Twoje możliwości.