Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

Groupe PSA rośnie w siłę na rynku flotowym

PSA rośnie w siłę na rynku flotowym

Groupe PSA wyraźnie zaznaczy swoją obecność podczas zbliżających się targów Fleet Market 2017. Długo wyczekiwana premiera i prezentacje najnowszych samochodów z gamy modelowej oraz pokaz przykładu nowoczesnej zabudowy do auta dostawczego to tylko niektóre atrakcje. Targi odbędą się w środę 22 listopada br., na terenie EXPO XXI w Warszawie.

W najbliższą środę już po raz dziewiąty będzie można wziąć udział w Ogólnopolskich Targach Motoryzacyjnych i Biznesowych Fleet Market. To największe w środkowo-wschodniej Europie wydarzenie w branży flotowej. Organizatorzy zaprosili ok. 7000 gości – przedstawicieli kadry zarządzającej flotą samochodów służbowych w firmach polskich i międzynarodowych. Swoje produkty i usługi zaprezentuje ponad 200 wystawców. Targi odbędą się na terenie EXPO XXI, przy ul. Prądzyńskiego 12/14 w Warszawie.

Rynek sprzedaży flotowej w Polsce dynamicznie rośnie. W porównaniu z analogicznym okresem w ubiegłym roku sprzedaż nowych samochodów w 2017 r. wzrosła o 18 proc. Jeszcze większy wzrost zanotowały marki Groupe PSA – aż 36 proc. w porównaniu z ubiegłym rokiem. Stoisko Grupy, znajdujące się w hali nr 1, będzie miejscem prezentacji trzech marek: Peugeot, Citroën i DS Automobiles.


Markę spod znaku Lwa będzie reprezentować najbardziej ekscytująca odmiana kompaktowego bestsellera: nowy Peugeot 308 GTi by Peugeot Sport, który zadebiutował we wrześniu br. w wersji po liftingu, z 270-konnym silnikiem 1.6 THP i sportowym zawieszeniem. Oprócz niego Peugeot pokaże także niezwykle ciekawą zabudowę do modelu Boxer. Opracowana przez firmę LAMAR zabudowa ekspozycyjna LAMBox jest przeznaczona dla firm i warsztatów, które chcą wystawiać się na targach i innych tego typu wydarzeniach. Wyposażona m.in. w otwierane boki i wysuwane podesty zapewnia blisko 20 m3 mobilnej przestrzeni wystawowej.