Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

Certyfikat Długodystansowego Testu Flotowego dla Peugeot

aktualności

W czasie trwania ogólnopolskich targów motoryzacyjno-biznesowych FLEET MARKET 2017, które odbyły się 22 listopada br. w Centrum EXPO XXI w Warszawie, przedstawiciele redakcji magazynu Fleet wręczyli wyróżnienia FLEET LEADER 2017 i certyfikaty Długodystansowego Testu Flotowego.

W tym roku redakcja przyznała dwa certyfikaty DTF z czego jeden trafił w ręce dyrektora sprzedaży do firm marek: Peugeot, Citroën, DS, należących do PSA GROUPE – Tomasza Chodkiewicza za testowany w Długodystansowym Teście Flotowym samochód Peugeot 308.

Długodystansowy Test Flotowy (DTF) to autorski projekt magazynu Fleet, którego celem jest fachowy test samochodów firmowych w warunkach, w jakich pracują na co dzień. Osobami testującymi samochody są managerowie z firm posiadających duże floty samochodowe, praktycy i eksperci rynku motoryzacyjnego.

Fleet Market to jedyne w Polsce i w Europie Środkowo – Wschodniej targi motoryzacyjne i biznesowe, które corocznie skupiają przedstawicieli firm z całej Polski, reprezentujących zarówno sektor MŚP, jak i duże międzynarodowe korporacje. Targi są niepowtarzalną okazją aby w jednym miejscu zobaczyć najnowsze biznesowe auta, także te debiutujące na naszym rynku. Fleet Market to także indywidualne porady z zakresu leasingu, wynajmu i podatków oraz aktualne oferty firm świadczących usługi okołoflotowe.