NOWE 508 & 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED

508 & 508 SW PEUGEOT SPORT ENGINEERED : SEDAN i KOMBI OD PEUGEOT

 

Nadciąga nowa era osiągów PEUGEOT.

Wykaż się zmysłem estetyki i duchem innowacji, siadając za kierownicą nowego PEUGEOT 508 SPORT ENGINEERED (w wersji sedan lub kombi). 


Ciesz się wysoką wydajnością i niską emisją spalin tych zelektryfikowanych samochodów klasy premium.

PEŁNIA SPORTOWYCH DOZNAŃ*

Wzornictwo wynikające z wydajności

Nowy sedan PEUGEOT 508 oraz nowe kombi PEUGEOT 508 SW SPORT ENGINEERED mają nowatorską stylistykę, która podkreśla ich sportowe możliwości. Przyciągają uwagę zdecydowaną linią nadwozia, uwydatnionym zderzakiem, bocznymi spojlerami oraz poszerzonymi nadkolami, w które idealnie wpasowują się 20-calowe felgi.

Nowy design grilla z czarnymi kratkami i aerodynamicznymi wstawkami odzwierciedla dynamiczny i rasowy charakter tych wydajnych samochodów.

Harmonijne linie nadwozia podkreśla nowy kolor lakieru szary Selenium z dyskretnie perłowym pigmentem oraz kontrastowe logo w energetyzującym kolorze Kryptonite.

 

KULTOWY GRILL

 

Finezyjny kontur logo Lwa w kolorze ciemnego Chrome

widnieje na czarnym grillu z pionowymi, ostro zaakcentowanymi kratkami wlotu powietrza.

Lśniący czernią emblemat „508” oraz trzy, charakterystyczne dla marki, pazury w kolorze Kryptonite.

Oto nowy grill symbolizujący wydajność i żwawość.

ŚWIATŁA PRZEDNIE

 

Za optymalną widoczność za dnia i w nocy odpowiada charakterystyczny układ świateł złożony z reflektorów FULL LED (z automatyczną korekcją kąta nachylenia i funkcją statycznego doświetlania zakrętów) oraz kierunkowskazów LED.


Miej całkowitą jasność sytuacji na drodze i daj się zauważyć, by Twoja jazda była zawsze bezpieczna.

 

WLOTY POWIETRZA

 

Graficzne i aerodynamiczne elementy nadwozia

oraz masywne wloty powietrza z akcentami w kolorze Kryptonite, które zapewniają lepsze chłodzenie silnika, podkreślając sportowy potencjał i temperament nowych modeli PEUGEOT 508 i 508 SW SPORT ENGINEERED.

EMBLEMAT KRYPTONITE

 

Symbolizuje precyzję, nowoczesność i dynamiczną wydajność nowych modeli PEUGEOT SPORT ENGINEERED.

Sygnaturę z charakterystycznymi trzema pazurami w kolorze Kryptonite zobaczymy na tylnych słupkach sedana i przednich błotnikach kombi.

Przypomina ona o doskonałym konstrukcyjnym know-how, którego świadectwem jest linia samochodów PEUGEOT SPORT ENGINEERED

NOWE 20-CALOWE FELGI EXXAR

 

Nowe ekskluzywne felgi EXXAR o średnicy 20 cali wykonane są z kutego aluminium i wykończone lakierem w czarnym kolorze Black Mist. Wyposażone są w wysoce wydajne opony Michelin Pilot Sport 4S.


Przez felgi dostrzec można 4-tłoczkowe zaciski hamulcowe w kolorze Kryptonite zamontowane na dużych wentylowanych tarczach, zapewniające optymalną i trwałą siłę hamowania.

TYŁ

 

Z tyłu uwagę zwraca połyskujący czarny pas, tworzący oprawę świateł 3D Full LED, eksponującPoziom natężenia światła jest automatycznie dostosowywany do warunków pogodowych, by zapewnić optymalną widoczność.  potrójny pazur PEUGEOTPoziom natężenia światła jest automatycznie dostosowywany do warunków pogodowych, by zapewnić optymalną widoczność. ,

który ożywa na zupełnie nowy sposób podczas otwierania i zamykania drzwi.

Z obu stron perfekcyjnie wbudowanego dyfuzora widać czarne końcówki wydechu zabezpieczone w procesie elektrolizyObróbka powierzchniowa zapewniająca optymalną jakość pod względem trwałości i odporności na odpryski oraz warunki atmosferyczne. , typowe dla linii PEUGEOT SPORT ENGINEERED. Dyskretnie przypominają, że pod maską drzemie moc 360  KM.

PRZYJEMNOŚĆ I WRAŻENIA Z JAZDY

Za sterami PEUGEOT i-COCKPIT® możesz poczuć pewność prowadzenia i prawdziwą przyjemność podróżowania.

Doceń łatwość sterowania kompaktową kierownicą i prowadź nie spuszczając oczu z drogi dzięki nowemu, wysoko umieszczonemu zespołowi zegarów, który wyświetla wszystkie przydatne informacje w zasięgu wzroku.


Zapewnij sobie komfortową podróż z nawigacją Online 3D online z systemem sterowania za pomocą poleceń głosowych. Usługi TomTom®Usługi TomTom® wyświetlają w czasie rzeczywistym informacje o wszystkich ważnych zdarzeniach: ruchu drogowym, cenach paliw, parkingach, pogodzie, wyszukiwaniu lokalnym i strefach niebezpiecznych (w zależności od krajowego ustawodawstwa). Abonament na te wszystkie usługi jest opłacony na 3 lata. Po upływie tego okresu, może być on przedłużony lub odnowiony (według obowiązujących stawek). , dostarczą w czasie rzeczywistym informacje o ruchu na drodze i strefach niebezpiecznych. Smartfon naładujeszŁadowanie indukcyjne dla urządzeń zgodnych ze standardem Qi. , umieszczając go pod środkową konsolą.

NOWY ZESPÓŁ ZEGARÓW I POJEMNOŚCIOWY EKRAN DOTYKOWY

 

Możesz obsługiwać instrumenty pokładowe i rozmawiać, zachowując przy tym pełną koncentrację na drodze, dzięki interfejsom rozmieszczonym ergonomicznie w zasięgu wzroku i ręki. 

Wysoko umieszczony, 12,3-calowy zespół zegarów z oryginalnym interfejsem graficznym PEUGEOT SPORT ENGINEERED i 10-calowy pojemnościowy ekran dotykowy HD można spersonalizować tak, by wyświetlały obrotomierz lub przepływy energii pozwalające lepiej śledzić pracę napędu. 

System audio klasy premium: FOCAL® HI-FI

 

Rozkoszuj się doskonałą akustyką i precyzją w odwzorowaniu dźwięków systemu Hi-Fi Premium FOCAL®Francuska marka FOCAL® jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości rozwiązań i urządzeń Hi-Fi.  .

Dziesięć rozmieszczonych w kabinie głośników – głośnik centralny, 4 tweetery, 4 woofery i subwooferTweeter, woofer, subwoofer: głośniki odtwarzające odpowiednio najwyższe, średnie i najniższe częstotliwości widma dźwięku.   – współtworzą bogatą, szczegółową i dynamiczną scenę muzyczną oraz pozwalają uwolnić się od ograniczeń związanych z pokładowymi systemami Hi-Fi. 

FOTELE „COMFORT FIT”

 

Siedząc wygodnie na regulowanych, podgrzewanych fotelach z masażem o zoptymalizowanym podparciu „comfort fit”, daj się uwieźć prostocie linii i szlachetnym materiałom wykończeniowym. 

Tapicerka foteli stanowi unikatowe połączenie elementów z Alcantary, tkaniny i skóry Mistral Nappa z subtelnym obramowaniem subtelnymi przeszyciami w kolorach Kryptonitu i Tramontane. 

KIEROWNICA Z LOGO

 

Połóż dłonie na zwinnej, podwójnie spłaszczonej sportowej kierownicy obszytej licową, perforowaną skórą z przeszyciami w kolorze Kryptonite, ozdobionej w dolnej części czarną, błyszczącą wstawką z logo pazurów PEUGEOT SPORT ENGINEERED.

Niech przemówią zmysły...

PEUGEOT SPORT – WNĘTRZE*

Aby zapewnić większą szybkość reakcji, płynną pracę i najwyższą przyjemność jazdy, przy projektowaniu nowej linii PEUGEOT SPORT ENGINEERED wykorzystaliśmy cały know-how PEUGEOT SPORTOd ponad 10 lat Peugeot Sport doskonali know-how w zakresie technologii napędów elektrycznych i hybrydowych na torach i na drodze. Po projektach bolidów 908 HY, 908 HYbrid4 czy modeli 308 RHybrid i 208 FE, nowe osiągi są teraz dostępne dla wszystkich wraz z nowym PEUGEOT 508 SPORT ENGINEERED. W 2022 roku zostanie również wprowadzony nowy program marki w wyścigach długodystansowych WEC.   w zakresie technologii napędu hybrydowego.

*Zaprojektowano z wykorzystaniem know-how PEUGEOT SPORT

BEZKONKURENCYJNA NIEZALEŻNOŚĆ

 

Usługi oferowane przez MyPeugeot i Free2Move

dają pełną niezależność w zarządzaniu samochodem wyposażonym w silnik hybrydowy typu Plug-in.

ZDALNE ZARZĄDZANIE

 

Planuj i kontroluj ładowanie akumulatora bezpośrednio z poziomu swojego smartfona. Możesz również zarządzać ustawieniami temperatury w kabinie.

APLIKACJA MYPEUGEOT®

 

Korzystaj, w czasie rzeczywistym, ze spersonalizowanych usług zsynchronizowanych z Twoim kontem w bezpłatnej aplikacji MyPeugeot®Pod warunkiem, że masz dostęp do sieci komórkowej (jej płynność działania może zależeć od Twojej lokalizacji).  :

• Monitoruj stan swojego pojazdu (dane dotyczące jazdy, lokalizacji, itp).

• Szybko i łatwo uzyskaj pomoc.

• Kontroluj utrzymanie i serwisowanie swojego samochodu.

• Proste zarządzanie ładowaniem akumulatora trakcyjnego i temperaturą w kabinie nowego PEUGEOT 508 i 508 SW SPORT ENGINEERED.

•Doładuj swój akumulator z poziomu swojego smartfona, korzystając z tańszej taryfy  poza godzinami szczytu.

DLA BIZNESU

508 PEUGEOT SPORT ENGINEERED 

Wprowadź swoją firmę w erę Neo-Performance dzięki PEUGEOT.

Poznaj wysokowydajny, niskoemisyjny napęd nowej zelektryfikowanej linii PEUGEOT SPORT ENGINEERED.