SKIP TO CONTENT

UCZTA DLA ZMYSŁÓW

WZORNICTWO
Wzornictwo jest dla Peugeot jedną z priorytetowych kwestii. Nadwozie każdego modelu dopracowano w najdrobniejszych detalach. Z kolei wszelkie aspekty wnętrza koncentrują się na wszystkich pasażerach i każdej podróży. 
PEUGEOT i-COCKPIT®
Peugeot i-Cockpit® to koncepcja innowacyjnej pozycji za kierownicą, zapewniająca kierowcy pełniejsze i bezpieczniejsze pole widzenia niż kiedykolwiek wcześniej. Rozwiązanie to obejmuje kompaktową kierownicę, umiejscowiony po środku ekran dotykowy oraz wyświetlacz na wysokości oczu kierowcy i jest dostępne w modelach PEUGEOT 208, 2008, 308, 508, 3008 oraz 5008. 
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
WYSOKA JAKOŚĆ
Wysoką jakość widać  w precyzji wykonania, dokładności spasowania elementów oraz idealnej harmonii powłok zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz pojazdu. 
MATERIAŁY

Wyselekcjonowane materiały i ich jakość zapewniają samochodom Peugeot wysoki poziom jakości postrzeganej i atrakcyjności.

 

W zależności od modelu i wersji wykończenia oferowana jest skóra licowa, alcantara®, satynowy chrom, wzorzyste tkaniny, imitacja włókna węglowego, a nawet prawdziwe drewno.

PRZEŁĄCZNIKI
Przełączniki w modelach Peugeot 3008 i 5008 SUV zapewniają bezpośredni i elegancki dostęp do głównych funkcji podnoszących komfort jazdy: radia, klimatyzacji, systemu nawigacji, ustawień pojazdu, telefonu oraz aplikacji mobilnych.
PEUGEOT FRACTAL
System marki Fractal oraz PEUGEOT i-Cockpit® to elementy stymulujące zmysł słuchu w sposób niespotykany dotąd w samochodach. Całości dopełniają rozwiązania od StelLabi, Focal i SubPac, potęgujące wrażenia z jazdy dzięki dźwiękowej prezentacji informacji. 
Dowiedz się więcej 
i-COCKPIT AMPLIFY

Dostępny jako opcjonalna wersja rozwiązania PEUGEOT i-Cockpit®, i-Cockpit Amplify oddziałuje na wszystkie zmysły: wzrokPoprzez grę intensywnością oświetlenia i możliwością zmiany podświetlenia ekranów. ,  słuchZa sprawą ustawień odtwarzania muzyki i dźwięków  , dotykDzięki funkcji masażu wielopunktowego, wbudowanej w siedzenia  i... zapach, za sprawą dyfuzora zapachowego3 poziomy intensywności .

Pasażerowie mają do wyboru dwa tryby: „Boost”, zapewniający energetyzujące wrażenia a jazdy, oraz „Relax”, pozwalający odprężyć się podczas podróży.

Trzy dostępne kompozycje zapachowe zostały opracowane we współpracy ze Scentys i Antoine Lie, pracownię perfum o międzynarodowej renomie, specjalnie z myślą o zapewnieniu najlepszych wrażeń zapachowych:

  • „Cosmic Cuir”: pełen energii, zmysłowy zapach, flagowa kompozycja marki
  • „Aerodrive”: żywiołowa, stymulująca kompozycja, domyślnie kojarzona z trybem „Boost”
  • „Harmony Wood”: oryginalny, odprężający zapach domyślnie przypisany do trybu „Relax”