Leasing PERFECT DRIVE

Przedstawiamy nowy sposób myślenia o finansowaniu samochodu! 

Użytkowanie pojazdu i jego cykliczna wymiana na nowy to wyraźny trend na rynku samochodowym.  Podążając za potrzebami naszych Klientów, stworzyliśmy dla nowych modeli marki Peugeot specjalny program finansowy Perfect Drive z gwarantowanym przez importera odkupem pojazdu.

 Podstawowe cechy produktu:

  • Niska wpłata początkowa, od 0% do 30% wartości samochodu
  • Okres finansowania 36 lub 48 miesięcy
  • Dużo niższe koszty miesięczne niż w przypadku tradycyjnej formy finansowania
  • Odkup pojazdu przez importera, za prognozowaną wartość rynkową, ustalaną przy podpisywaniu umowy*

Możesz regularnie wymieniać swoje auto na nowe. Decyzję, co zrobić ze swoim samochodem, podejmuje się pod koniec umowy o finansowanie, a nie przy jej zawieraniu.

Oferujemy 3 sposoby zakończenia umowy:

  • Zwrot pojazdu do Dealera i zakończenie umowy o finansowanie wartość wykupu spłaca za Klienta importer, jest to gwarantowany odkup pojazdu*
  • Jednorazowa spłata wartości wykupu
  • Rozłożenie wartości wykupu na miesięczne płatności 

Świadczenia ubezpieczeniowe oraz inne usługi pakietowe dostępne w ofercie:

W przypadku modeli, które nie są objęte Leasingiem Perfect Drive z gwarancją odkupu pojazdu przez importera, możesz skorzystać z leasingu Easy Business Rental, w którym odkup pojazdu za prognozowaną wartość rynkową gwarantuje Dealer.

*Nie poniesiesz dodatkowych opłat, pod warunkiem, że samochód będzie w dobrym stanie, a ustalony w umowie przebieg pojazdu nie zostanie przekroczony.

Zapytaj o szczegóły oferty w najbliższym salonie Peugeot.

Zgoda na udzielenie leasingu jest uzależniona od oceny zdolności kredytowej Klienta ustalanej zgodnie z procedurami Leasingodawcy. Leasingodawca ma prawo wymagać dodatkowych dokumentów w trakcie oceny zdolności kredytowej. Niniejsze propozycje nie stanowią oferty w rozumieniu artykułu 66 Kodeksu Cywilnego.