SAMOCHODY Z NAPĘDEM ELEKTRYCZNYM Z GAMY PEUGEOT

PEUGEOT PARTNER 2015 GAMA

Peugeot oferuje funkcjonalny model dostawczy z napędem elektrycznym. W modelach z napędem w 100% elektrycznym warto docenić innowacyjny design i nowoczesne, przyjazne dla środowiska technologie.

INNOVATIVE DESIGN

Nowoczesny design nadaje naszym modelom z napędem elektrycznym wyrazisty, mocny charakter. Opływowe linie sylwetki budzą sympatię od pierwszego wejrzenia, zapewniając jednocześnie pasażerom wysoki poziom komfortu. Wersje przeznaczone dla profesjonalistów zaskakują wyjątkowo przestronnym wnętrzem.

NAPĘD W 100% ELEKTRYCZNY

Samochody z napędem elektrycznym z gamy Peugeot zapewniają wyjątkową przyjemność podróżowania, za sprawą cichego funkcjonowania i wyjątkowo ekologicznego charakteru (zerowa emisja spalin i zerowe zużycie paliwa). Wybór samochodu z napędem elektrycznym Peugeot oznacza oszczędności w codziennej eksploatacji i czynny udział w ochronie środowiska.

INTELIGENTNE TECHNOLOGIE

Samochody elektryczne z gamy Peugeot ułatwiają poruszanie się po mieście dzięki akumulatorom litowo-jonowym, mającym krótki okres ładowania. Ich zasięg pozwala spokojnie planować dalsze wyjazdy, wyposażono je także w technologie mobilne podnoszące komfort jazdy (ekran dotykowy, Bluetooth®, gniazdo USB...).