Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

KOMBI Z GAMY PEUGEOT

Modele kombi z gamy Peugeot to zaproszenie do rodzinnych podróży w samochodach o uniwersalnym, dynamicznym charakterze. Wyraziste, mocne sylwetki o opływowych liniach przyciągają uwagę rasowym designem. Nowoczesne systemy wspomagające prowadzenie pozwalają na bardziej intuicyjne prowadzenie.

SPORTOWE ZACIĘCIE

Dynamiczny charakter samochodów kombi z gamy Peugeot znajdzie uznanie w oczach pasjonatów modeli sportowych. Przyciągają uwagę nowoczesną identyfikacją świetlną i elegancką, pełną energii sylwetką.

MODUŁOWOŚĆ NA WYSOKIM POZIOMIE

Przestronne wnętrze i obszerny bagażnik pozwalają modelom kombi bez trudu sprostać najróżniejszym wymaganiom życia codziennego, jak zajęcia szkolne, sportowe, wyjazdy na wakacje… Niski próg załadunku znacznie ułatwia pakowanie bagażu.

WYDAJNY UKŁAD NAPĘDOWY

Kombi z gamy Peugeot, wyposażone w gamę silników benzynowych PureTech i wysokoprężnych BlueHDi, to samochody niezwykle ekonomiczne i przyjazne dla środowiska. W odpowiedzi na różnorodne potrzeby klientów, oferowane są z manualna skrzynią biegów lub z automatyczną skrzynią biegów EAT6 (nowy PEUGEOT 308 SW dostępny jest także ze skrzynią EAT8).

INTELIGENTNE TECHNOLOGIE I KOMFORT JAZDY

Kombi z gamy Peugeot zapewniają optymalne warunki jazdy i doskonałą widoczność dzięki rozwiązaniom takim jak PEUGEOT i-Cockpit®, ekran dotykowy czy nawigacja online. Systemy wspomagające prowadzenie (ułatwiające parkowanie czy hamowanie) znacząco podnoszą komfort i bezpieczeństwo podróżnych.

POZNAJ KOMBI Z GAMY PEUGEOT