Skonfiguruj swojego biznesowego minibusa-Traveller Business

Skonfiguruj swojego biznesowego minibusa-Traveller Business

Jesteś zainteresowany Peugeot Traveller? Przejdź do naszego konfiguratora i wybierz kolor, silnik oraz wyposażenie. Wyobraź sobie, że siedzisz za kierownicą swojego nowego biznesowego minibusa Peugeot!

Wybrałeś Peugeot Traveller Business - 8 miejscowego minibusa, który zmieni Twoje wyobrażenie o dalekich podróżach. Interesujący i nowoczesny design, prowadzenie godne limuzyny, silniki BlueHDi, oraz wykończenie i komfort na najwyższym poziomie. Dostępny w 2  długościach nadwozia: Standard i Long. Zacznij od wyboru długości i wersji: Business Standard, a może Business VIP Long?

Peugeot oferuje najnowszej generacji silniki BlueHDi 1,6 i 2,0 o mocach od 95 do 180 KM, zapewniając odpowiednie osiągi i wydajność. Dla większego komfortu podrożowania możesz wybrać automatyczną skrzynię biegów EAT6 oraz korzystać z szerokiej oferty multimediów.

Jeśli wybrałeś już wersję swojego Peugeot Traveller Business przejdź do następnego etapu, wybierz silnik oraz skrzynię biegów najlepiej dopasowaną do Twoich potrzeb. Następnie spersonalizuj swojego  minibusa dzięki szerokiej palecie kolorów (Czarny Perla Nera czy Czerwony Tourmaline?). W końcu wybierz tapicerkę oraz opcje dodatkowe, aby Twój nowy Peugeot pasował do Twojego temperamentu.