SUV 3008

SUV PEUGEOT 3008

SUV 3008

od 89 900 PLN

od 73 089 PLN

/image/10/9/peugeot_3008_layout15-1.81109.jpg

WZORCOWE PROWADZENIE

Zwiększony prześwit oraz podwyższona pozycja za kierownicą przekładają się na wyjątkowe prowadzenie i trakcję. Nie będziesz chciał wysiąść z Peugeot 3008, gdy doświadczysz, jak bezpiecznie i komfortowo można się czuć za kierownicą tego samochodu!

SUV Peugeot 3008 otrzymał pięć gwiazdek, najwyższą możliwą notę w testach bezpieczeństwa EuroNCAP.

ZAAWANSOWANY SYSTEM PARK ASSIST

i

Dzięki zaawansowanemu systemowi Park Assist i kamerom możesz obserwować na ekranie dotykowym, co dzieje się wokół samochodu. Widok z lotu ptaka, ukazujący otoczenie SUV PEUGEOT 3008 w czasie rzeczywistym, znacząco ułatwia manewrowanie. Kierowca widzi obraz 360° i wszystkie ewentualne przeszkody, znajdujące się w pobliżu.

ACTIVE SAFETY BRAKE

i

Ta technologia to najnowsza generacja automatycznego systemu awaryjnego hamowania, który interweniuje, gdy pojawia się zagrożenie zderzeniem. Kamera i radar wykrywają zarówno obiekty stałe, jak i ruchome. Gdy kierowca nie zareaguje na czas lub zareaguje w niewystarczający sposób, system włącza hamulce zastępując kierowcę. Active Safety Brake pomaga uniknąć kolizji lub zminimalizować jej konsekwencje, redukując siłę zderzenia.

ADAPTACYJNY TEMPOMAT Z FUNKCJĄ STOP

i

System wykorzystując radar, wykrywa pojazdy poruszające się w tym samym kierunku i automatycznie utrzymuje bezpieczny, wcześniej ustalony odstęp używając w tym celu silnika (przyspieszanie / hamowanie aż do zatrzymania samochodu). Funkcja ta jest aktywna w przedziale prędkości 30 – 180 km/h.

UTRZYMAJ KONTROLĘ

/image/11/4/peugeot_3008_layout6-10.81114.jpg
/image/11/5/peugeot_3008_layout6-13.81115.jpg

SUV PEUGEOT 3008 jest bardzo sprawny w mieście, jednak lubi też pokazać co potrafi w trudniejszym terenie, dzięki systemowi Advanced Grip Control. Pokrętło na konsoli centralnej pozwala wybrać najbardziej odpowiedni spośród 5 trybów jazdy, który poradzi sobie z piaskiem, śniegiem czy też w terenie. Gdy trzeba zjechać ze stromego zbocza, z pomocą przychodzi system Hill Assist Descent Control, który automatycznie dostosowuje prędkość do warunków, umożliwiając bezpieczny, łagodny zjazd bez konieczności użycia pedału przyspieszenia i hamulca.

USŁUGI ONLINE

/image/11/6/peugeot_3008_layout6-14.81116.jpg
/image/11/7/peugeot_3008_layout6-15.81117.jpg

System Mirror Screen pozwala używać kompatybilnych protokołów Apple CarPlayTM, MirrorLink® i Android Auto, dzięki którym możesz korzystać z aplikacji za pośrednictwem ekranu dotykowego. Dodatkowo, samochód jest wyposażony w bezprzewodową ładowarkęi do smartfonów.

SYSTEM HI-FI PREMIUM, ZAPROJEKTOWANY PRZEZ FOCAL®

Focal System

Peugeot podpisał umowę partnerską na wyłączność z firmą FOCAL®, tak aby móc zaproponować najlepsze rozwiązanie w dziedzinie nagłośnienia dostępne w tym segmencie: system Hi-Fi wyposażony w najbardziej zaawansowane technologie FOCAL®.

Marka FOCAL® to producent, który od ponad 35 lat specjalizuje się  w dziedzinie akustyki wnętrz,  cieszący się uznaniem na całym świecie za sprawą opatentowanych innowacji i unikalnej sygnatury akustycznej.

Nowy system Hi-Fi to 10 głośników wyposażonych w unikalne technologie FOCAL® oferujących przyjemność czystego i szczegółowego dźwięku w samochodzie:

  • Wysokiej jakości głośniki niskotonowe/średniotowe Hi-Fi wykonane w technologii Polyglass zapewniają równowagę i precyzję dźwięku,
  • Głośniki wysokotonowe TNF wykonane w technologii odwróconej kopułki wykonanej z aluminium zapewniają optymalne rozpraszanie dźwięku i bardzo szczegółowe tony wysokie,
  • Trójdrożny subwoofer w technologii Power Flower(TM) 200mm zapewnia zdefiniowane i dynamiczne odtwarzanie niskich częstotliwości,
  • Aktywny 12 kanałowy wzmacniacz o mocy 515 W klasy D (wzmacniacz hybrydowy klasy A/B) to bogactwo i finezja dźwięków wysokiej częstotliwości, a także moc basów.