SUV 3008 | WYJĄTKOWY W SWOJEJ KLASIE

Niezawodny Peugeot SUV 3008 to idealny kompan na krótkie i długie podróże. Zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy.
Niezawodny Peugeot SUV 3008 to idealny kompan na krótkie i długie podróże. Zapewnia bezpieczeństwo i komfort jazdy.

SUV 3008

od 105 000 PLN

od 85 366 PLN

Opinie klientów, którzy kupili ten model

Zobacz opinie: 3

SUV PEUGEOT 3008 emanuje siłą i charakterem. Wejdź do świata nowych technologii i poczuj elektryzujące doznania z jazdy dzięki wydajnym jednostkom WYSOKOPRĘŻNYM  i BENZYNOWYM oraz SILNIKOM HYBRYDOWYM TYPU PLUG-IN.

STYLISTYKA

STYL PEŁEN INSPIRACJI

Daj się uwieść niepowtarzalnemu stylowi SUV 3008 - dynamiczne linie, unikalny grill, drapieżne reflektory i moc czekająca, aby ją zbudzić

Daj się uwieść modelowi SUV PEUGEOT 3008. Poczuj, jak mocniej bije serce na widok przodu, który emanuje siłą i ma charakterystyczny chromowany grill z motywem szachownicyi  oraz stylowe reflektory w technologii Full LED. Nadają nadwoziu bardziej drapieżny, koci wygląd. Odkryj płynne i dynamiczne linie, które podkreślają chromowane listwy nad przednimi błotnikami.

REFLEKTORY FULL LED

suv 3008 reflektory przednie nadają wygląd drapieżnego kota

OTWIERANY PANORAMICZNY DACH

suv 3008 otwierany panoramiczny dach

TYLNE ŚWIATŁA LED

suv 3008 tylne reflektory LED

DBAŁOŚĆ O KAŻDY SZCZEGÓŁ

suv 3008 dbałość o szczegóły wykończenia

DACH BLACK DIAMOND

peugeot 3008 wyjątkowa sylwetka i silny charakter

Wyjątkową i silną osobowość SUV-a PEUGEOT 3008 podkreśla dach Black Diamondi oraz wykończony fortepianową czernią pas na tylnej pokrywie, w którym są zatopione  światła LED z motywem trzech lwich pazurów. Tworzą charakterystyczną sygnaturę świetlną, doskonale widoczną zarówno w dzień, jak i w nocy.

Kolejnym znakiem rozpoznawczym PEUGEOT 3008 są smukłe reflektory z czarnymi i chromowanymi przysłonami wykonane w technologii Full LEDi. Dzięki charakterystycznej linii świateł LED do jazdy dziennej oraz zderzakowi głęboko wcinającemu się w zespół świateł, niczym kieł, kocie spojrzenie PEUGEOT 3008 jest bardziej drapieżne.

Tylne światła z trójwymiarowym efektem trzech pazurów natychmiast przyciągają wzrok. Doskonale wyrażają ekspresyjną osobowość modelu 3008 i sprawiają, że jest doskonale widoczny w dzień i w nocy.

Najwyższy poziom doznań z jazdy zapewnia bogato wyposażone, nowoczesne wnętrze PEUGEOT 3008 ze starannie dobranymi, nowoczesnymi materiałami z chromowanymi i skórzanymi akcentamii oraz dużymi tapicerowanymi powierzchniami.

Szklany panoramiczny dachi składa się z części przesuwnej i stałej, i imponuje rozmiarami. Doskonale doświetla kabinę, wypełniając ją naturalnym światłem i daje poczucie przestrzeni we wnętrzu.

FOTEL KIEROWCY

SPEKTAKULARNY PEUGEOT I-COCKPIT®

suv 3008 i-cockpit - wyjątkowa przestrzeń kierowcy suv 3008 PHEV hybrid4 - wyjątkowe miejsce kierowcy - i-cockpit

Wnętrze SUV-a PEUGEOT 3008 zaprasza do świata cyfrowych wrażeń. 8-calowy pojemnościowy ekran dotykowyi, cyfrowy wyświetlacz zegarów w polu widzenia drogi z możliwością konfiguracji i personalizacji, kompaktowa kierownica z wbudowanymi przełącznikami oraz dźwignia elektrycznie sterowanej automatycznej skrzyni biegówi potęgują doznania kierowcy i wprowadzają w nowy wymiar podróżowania.

W wersji z silnikiem HYBRYDOWYM PLUG-IN wnętrze PEUGEOT i-Cockpit® z panelem  wirtualnych zegarów i ekranem  dotykowym ułatwia kierowcy odnalezienie się w hybrydowej rzeczywistości dzięki wyświetlanym na bieżąco danym dotyczącym zużycia energii (energii elektrycznej i paliwa).

ŁĄCZNOŚĆ

SUV 3008 ergonomiczne i komfortowe prowadzenie z peugeot i-cockpit

KOMFORTOWE WNĘTRZE

peugeot suv 3008 czekają na ciebie niezapomniane podróże

NAGŁOŚNIENIE PREMIUM HI-FI OD FOCAL

suv 3008 i system nagłośnienia premium hi-fi od focal

W STAŁEJ ŁĄCZNOŚCI ZE ŚWIATEM

Funkcja Mirror Screen umożliwia korzystanie z aplikacji kompatybilnych z Apple CarPlayTM, MirrorLink® lub Android Autoi zainstalowanych na smartfonie za pośrednictwem ekranu dotykowego. Istnieje również możliwość bezprzewodowego ładowania smartfonai.

Korzystaj z nawigacji 3D online, aby otrzymywać w czasie rzeczywistym wszelkie niezbędne informacje podczas jazdy.

WYJĄTKOWY KOMFORT PODRÓŻOWANIA

Fotele w PEUGEOT 3008 zapewniają wysoki komfort i optymalne podparcie. Atest AGRi fotelu kierowcy oznacza, że spełnia surowe wymogi ergonomii i dostępnych regulacjii.

Dla optymalnego komfortu kierowcy i pasażera siedzącego z przodu PEUGEOT 3008 oferuje podgrzewane fotele z funkcją wielopunktowego masażu z ośmioma poduszkami pneumatycznymi.

FRANCUSKA JAKOŚĆ NAGŁOŚNIENIA

PEUGEOT 3008 jest wyposażony w wysokiej klasy system nagłośnienia Hi-Fi firmy FOCAL®, który zapewnia doskonałą jakość dźwięku. System obejmuje dziesięć głośników w unikatowej technologii FOCAL® , które umożliwiają delektować się krystalicznie czystym dźwiękiem  w kabinie.  SUV PEUGEOT 3008 jest pierwszym seryjnie produkowanym samochodem na świecie, który oferuje system nagłośnienia FOCAL®!

SILNIKI

OSIĄGI I WYDAJNOŚĆ

suv 3008 silnik hybrid4

HYBRID4 - SILNIK DLA WERSJI Z NAPĘDEM 4X4

SUV PEUGEOT 3008 HYBRID jest dostępny w wersji z układem napędowym HYBRID4 (napęd na cztery  koła, 300 KM), który składa się z:

 • silnika benzynowego PureTech o mocy 147 kW/200 KM
 • dwóch silników elektrycznych o mocy 80 kW/110 KM


Akumulator o pojemności 13,2 kWh zapewnia zasięg w trybie elektrycznym na poziomie 50 km w cyklu WLTPi.

suv 3008 silnik hybrydowy

HYBRID PLUG-IN - NOWY WYMIAR DOŚWIADCZEŃ KIEROWCY

SUV PEUGEOT 3008 HYBRID jest dostępny w wersji z układem napędowym HYBRID (napęd na przednią oś, 225 KM), który składa się z:

 • silnika benzynowego PureTech o mocy 132 kW/180 KM
 • silnika elektrycznego o mocy 80 kW/110 KM


Akumulator o pojemności 13,2 kWh zapewnia zasięg w trybie elektrycznym na poziomie 40 km w cyklu WLTPi.

suv 3008 silnik puretech benzynowy

PURETECH - WYDAJNOŚĆ DLA WYMAGAJĄCYCH

Silnik PureTech montowany w SUV-ie PEUGEOT 3008 to gwarancja wysokich osiągów i przyjemności z jazdy.

Dostępny w dwóch wersjach:

 • 1.2 PureTech 130 S&S M6 
 • 1.2 PureTech 130 S&S EAT8
suv 3008 blue hdi wyjątkowy silnik

BLUEHDI - UNIKATOWA TECHNOLOGIA

Silniki BlueHDi wykorzystują wyjątkowe technologie AdBlue®i i SCRi opracowane przez PEUGEOT, które łączą wysoką wydajność z obniżoną emisją.

Gama jednostek napędowych w modelu PEUGEOT 3008 obejmuje trzy silniki BlueHDi:

 • 1.5 BlueHDi 130 S&S M6 
 • 1.5 BlueHDi 130 S&S EAT8
 • 2.0 BlueHDi 180 S&S EAT8
suv 3008 6-stopniowa automatyczna skrzynia biegów

EAT8 - PRZYJEMNOŚĆ PŁYNNEJ JAZDY

Gamę nowoczesnych silników w modelu SUV PEUGEOT 3008 doskonale uzupełnia automatyczna skrzynia biegów EAT8i, która oferuje zupełnie nową jakość prowadzenia.

Zastosowana w skrzyni biegów technologia Quickshift zapewnia szybką i płynną zmianę przełożeń. Skrzynia jest wyposażona w nowy interfejs elektrycznego sterowania one-touch i łopatki zmiany biegów przy kierownicy (tryb manualny). Wyjątkowe osiągi i dynamikę zapewnia dostępny również tryb Sport.

To rozwiązanie łączy przyjemność z jazdy z najwyższym komfortem prowadzenia.

suv 3008 manualna skrzynia biegów dla koneserów

MANUALNA SKRZYNIA BIEGÓW

Model SUV PEUGEOT 3008 może być również wyposażony w 6-biegową manualną skrzynię biegów, która dostępną z następującymi jednostkami napędowymi:

 • 1.2 PureTech 130 S&S M6
 • 1.5 BlueHDi 130 M6
SILNIK HYBRID4 300
SILNIK HYBRID 225
SILNIK BENZYNOWY
SILNIK WYSOKOPRĘŻNY
AUTOMATYCZNA SKRZYNIA BIEGÓW
MANUALNA SKRZYNIA BIEGÓW

TECHNOLOGIA

BEZPIECZEŃSTWO I SYSTEMY WSPOMAGANIA PROWADZENIA

suv 3008 z bogatym pakietem asyst kierowcy

PEUGEOT 3008 jest wyposażony w wiele systemów wspomagania prowadzenia i manewrowania, aby zwiększyć Twoje bezpieczeństwo oraz pomóc Ci lepiej zrozumieć i przewidzieć sytuację na drodze.

i

System hamowania i ostrzegania przed kolizją

System Distance Alert ostrzega kierowcę o ryzyku zderzenia z innym samochodem, który jedzie z przodu lub pieszym, który znajduje się na pasie ruchu samochodu.

System Active Safety Brake wykrywa ruchome i nieruchome przeszkody. Pomaga uniknąć kolizji lub zmniejszyć jej skutki, redukując automatycznie prędkość, bez konieczności ingerencji kierowcy.

i

Ostrzeganie o niezamierzonej zmianie pasa ruchu

System monitorowania pasa ruchu wykrywa za pomocą kamery linie ciągłe lub przerywane i reaguje w przypadku niezamierzonej zmiany pasa ruchu.

System ostrzega kierowcę o zmianie pasa i koryguje tor natychmiast po wykryciu ryzykai.

suv 3008 system ostrzegania o zmęczeniu kierowcy

System wykrywania zmęczenia kierowcy

System nieustannie analizuje koncentrację kierowcy na podstawie trajektorii samochodu względem oznakowania poziomego na drodzei. Po wysłaniu trzech ostrzeżeń pierwszego stopnia (komunikat wizualny „Zachowaj czujność”, któremu towarzyszy sygnał dźwiękowy), system ponownie ostrzega kierowcę, wyświetlając komunikat: „Zrób przerwę!”, któremu towarzyszy głośniejszy sygnał dźwiękowy.

suv 3008 systemy zmiany świateł drogowych / mijania

System Smartbeam

System automatycznie przełącza światła mijania na światła drogowe i odwrotniei, w zależności od oświetlenia i ruchu na drodze. Ze względu na  bezpieczeństwo podczas jazdy nocą, system wykorzystuje światła drogowe tak długo, jak to możliwe.

suv 3008 system ograniczenia prędkości

Rozpoznawanie znaków ograniczenia prędkości

Układ wykrywa i odczytuje znaki ograniczenia prędkości oraz znaki odwołujące te ograniczenia i wyświetla je na panelu zegarów. Uwzględnia także informacje o ograniczeniach prędkości, które pobiera z map systemu nawigacji.

System wyświetla również zalecaną maksymalną prędkość. Kierowca może dostosować prędkość samochodu do odczytanego przez kamerę ograniczenia prędkości, zmieniając odpowiednio ustawienia tempomatu.

i

Adaptacyjny tempomat z funkcją stop

Gdy system za pomocą radaru wykryje samochód jadący z przodu, automatycznie utrzymuje ustawiony wcześniej bezpieczny dystans, odpowiednio sterując układem hamulcowym lub przyśpieszeniem. W razie potrzeby system może całkowicie zatrzymać samochód (w przypadku samochodu z automatyczną skrzynią biegów) lub zredukować prędkość do 30 km/h (w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów).

SYSTEM AWARYJNEGO HAMOWANIA
SYSTEM MONITOROWANIA PASA RUCHU
SYSTEM WYKRYWANIA ZMĘCZENIA KIEROWCY
SYSTEM AUTOMATYCZNEGO PRZEŁĄCZANIA ŚWIATEŁ
SYSTEM MONITOROWANIA OGRANICZEŃ PRĘDKOŚCI
ADAPTACYJNY TEMPOMAT

Innowacyjne technologie

AGC advanced grip control w suv 3008

Advanced Grip Control
Advanced Grip Control to pakiet, który obejmuje zoptymalizowany system kontroli trakcjii oraz system Hill Assist Descent Controli. Umożliwia dostosowanie przyczepności kół przedniej osi do najtrudniejszych warunków terenowych, zapewniając swobodne poruszanie się na śniegu, w błocie lub na piasku. SUV PEUGEOT 3008 jest również dostępny w wersji HYBRID4 z napędem na cztery koła.

suv 3008 pojemny bagażnik z systemem Magic Flat

Wyjątkowe możliwości adaptacji
Stwórz własną przestrzeń we wnętrzu samochodu dzięki systemowi „Magic Flat” z tylną kanapą składaną w układzie 2/3-1/3. Po złożeniu wszystkich oparć uzyskujemy idealnie płaską podłogę.

suv 3008 bezdotykowe otwieranie bagaznika

Bezdotykowy system otwierania bagażnika „hands-free”
Masz zajęte obydwie ręce? Dzięki inteligentnemu, bezdotykowemu systemowi sterowania pokrywą bagażnikai, bagażnik otwiera się i zamyka samoczynnie, ułatwiając załadunek bagaży.

USŁUGI PEUGEOT

ZWIĘKSZ SWOJE DOŚWIADCZENIE PEUGEOT

my peugeot app

Lista połączonych usług jest bogata, korzyści są nieograniczone. Odkryj łączność według PEUGEOT.

Korzystaj w czasie rzeczywistym ze spersonalizowanych usług zsynchronizowanych z twoim kontem za pomocą nieodpłatnej aplikacji MyPeugeot®i:

 • Kontroluj stan samochodu (dane dotyczące jazdy, lokalizację)
 • Łatwy i prosty dostęp do pomocy technicznej i usług assistance.
 • Planowanie przeglądów i obsługi technicznej samochodu.
mypeugeot app

SUV Z NAGRODAMI

64 MIĘDZYNARODOWE NAGRODY

suv 3008 niezawodny w każdych warunkach, nagradzany na każdym polu

Od momentu debiutu rynkowego SUV PEUGEOT 3008 zdobył już ponad 64 międzynarodowych nagród, w tym prestiżową nagrodę European Car of the Year.

PEUGEOT 3008 zachwycił członków jury na całym świecie dynamiką, stylowym nadwoziem, oferowanym wyposażeniem oraz nowoczesnym wnętrzem, którego kwintesencją jest PEUGEOT i-Cockpit®.

SUV PEUGEOT 3008 SUV zdobył również pięć gwiazdek w teście Euro NCAP 2016, co jest najlepszym możliwym do uzyskania wynikiem.

SERIE SPECJALNE

CROSSWAY, GT LINE, GT

poznaj bliżej suv 3008 crossway

3008 CROSSWAY
Stworzona na bazie wersji Allure, 3008 CROSSWAY wyróżnia się niebanalną osobowością, którą podkreślają unikatowe elementy dekoracyjne: emblematy CROSSWAY, chromowane obudowy lusterek, przyciemniane szyby boczne tylne i w klapie bagażnika, dach Black Diamond, 18-calowe obręcze LOS ANGELES i wiele innych.

poznaj suv 3008 gt line

3008 GT LINE
Na wskroś sportowy charakter SUV-a PEUGEOT 3008 w wersji GT Line podkreślają elementy wykończeniowe, w tym podwójna chromowana końcówka wydechu, 18-calowe diamentowane obręcze kół DETROIT w kolorze szarym Haria Matt, obudowy lusterek w kolorze Perla Nera z wbudowanym powitalnym oświetleniem.

poznaj bliżej model suv 3008 gt

3008 GT
Sportowy temperament SUV-a 3008 w wersji GT od razu rzuca się w oczy dzięki dynamicznej, wznoszącej się linii bocznej nadwozia i 19-calowym felgom WASHINGTON. Wersja GT zawdzięcza swój ekskluzywny charakter charakterystycznym akcentom stylistycznym oraz wykończeniu, do którego użyto najwyższej jakości materiałów. W szczególności dotyczy to w wersji HYBRID4 (z napędem na cztery koła), która nie ma sobie równych pod tym względem.

ZOBACZ WIĘCEJ

POZNAJ INNE MODELE

Zużycie paliwa i emisja spalin (1) w warunkach rzeczywistych

W celu dostarczenia naszym klientom jak najdokładniejszych informacji, Peugeot, marka należąca do Groupe PSA, zapewnia dostęp do wyników niezależnych, certyfikowanych pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w warunkach rzeczywistych. W tym celu marka nawiązała współpracę z organizacją pozarządową Transport & Environment (T&E) (2) i federacją France Nature Environnement (3), które wspólnie opracowały protokół pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w warunkach rzeczywistych, zatwierdzony przez jednostkę certyfikującą Bureau Veritas (4).
Protokół przewiduje przeprowadzanie pomiarów rzeczywistego zużycia paliwa i emisji spalin w ruchu drogowym na trasie o długości 92,3 km, obejmującej odcinki przebiegające w mieście oraz drogi i autostrady. Pomiary dla modeli Peugeot przeprowadzane są na drogach publicznych w normalnych warunkach ruchu drogowego i użytkowania pojazdów, obejmujących transport pasażerów i bagaży jak również wykorzystanie klimatyzacji i ogrzewania. Trasa przebiega przez reprezentatywne dla przeciętnych warunków użytkowania wzniesienia na drodze (5).
W ten sposób Peugeot, marka należąca do Groupe PSA, wpisuje się w działania na rzecz zapewniania pełnej i przejrzystej informacji swoim klientom.

Zobacz więcej

(1) Emisja tlenków azotu (NOx) i wyrażona liczbowo emisja cząstek stałych (PN)
(2) Transport & Environment: europejskie stowarzyszenie na rzecz ochrony środowiska wyspecjalizowane we wdrażaniu polityki zrównoważonego rozwoju transportu.
(3) France Nature Environnement: francuska federacja stowarzyszeń na rzecz ochrony przyrody i środowiska naturalnego.
(4) Bureau Veritas: światowy lider w dziedzinie usług inspekcyjnych, certyfikacji i badań laboratoryjnych.
(5) Publikowane dane liczbowe, które należy odróżnić od zużycia paliwa określonego w unijnej homologacji typu (jedynych danych urzędowych), zależą od tych założeń i warunków oraz od protokołu, który nie jest jednolity na terenie UE. Nie mają one zatem wartości ogólnej i posiadają wyłącznie charakter informacyjny. Protokół z pomiarów jest dostępny na stronie internetowej Groupe PSA: www.groupe-psa.com. W celu porównania zużycia paliwa bądź emisji CO2 nowych samochodów osobowych opartych na zharmonizowanym protokole UE należy stosować oficjalne wielkości zużycia paliwa i emisji CO2. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej https://ec.europa.eu/clima/policies/transport/vehicles/labelling_en .