Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

SUV 3008 GT | TECHNOLOGIA

OSIĄGI I SPORTOWY CHARAKTER

/image/28/0/peugeot_3008gt_layout4-2.81280.jpg

SUV PEUGEOT 3008 GT ma wyrazisty, pełen stylu temperament oraz wyjątkowy silnik − 2.0 BlueHDi 180 S&S, połączony z sześciobiegową skrzynią automatyczną EAT6. To jeden z najbardziej dynamicznych SUV w segmencie, który zapewnia kierowcy prawdziwie sportowe wrażenia z jazdy.

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIE

/image/28/1/peugeot_3008gt_layout4-4.81281.jpg

Masz zajęte ręce? Dzięki sprytnie rozwiązanej pokrywie tylnej nie musisz odkładać pakunków, aby ją otworzyć lub zamknąć. Wystarczy wykonać ruch stopą pod zderzakiem, a system zrobi to za Ciebie. Wszystko po to, aby żyło się łatwiej. 

NOWA ODSŁONA MOBILNOŚCI

PEUGEOT to od lat pionier w poszukiwaniu innowacyjnych rozwiązań, ułatwiających mobilność w warunkach miejskich. Marka ponownie zadziwiła konkurencję dwoma nowymi, elektrycznymi urządzeniami mobilnymi: skuterem e-Kick, zaprojektowanym we współpracy z Micro, oraz e-Bike. Te nowatorskie pojazdy będą towarzyszyły Ci w codziennym życiu, pomagając pokonać ostatnie odcinki zaplanowanej trasy nie zanieczyszczając środowiska. Oba urządzenia zostały sprytnie wkomponowane w DockStation, dzięki czemu można je bezpiecznie przechowywać i ładować w czasie jazdy. 

OŚWIETLENIE

/image/28/5/peugeot_3008gt_layout5-1.81285.jpg
/image/28/6/peugeot_3008gt_layout5-2.81286.jpg

Światła w SUV Peugeot 3008 GT zostały wykonane z chirurgiczną precyzją, aby zapewnić jak najlepszą widoczność. Peugeot Full LED Technology to gwarancja jasnego, naturalnego światła, które doskonale sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach. W górnej części reflektora znajduje się wiązka LED, która odpowiada za światła do jazdy dziennej. Poniżej znajdują się światła mijania i drogowe ze specjalnymi przesłonami, również wykonane w technologii diodowej. Wnętrze lamp zostało wykończone czarnym lakierem i chromem co nadaje  SUV Peugeot 3008 GT nowoczesny i wyjątkowy wygląd.

Z tyłu rzucają się w oczy niezwykłe, trójwymiarowe lampy LED z charakterystycznym dla Peugeot motywem trzech pazurów, które dodatkowo podkreślają zwierzęcy, drapieżny charakter auta. Światła, dzięki zastosowaniu opalizujących kurtynek o głębokiej barwie, są świetnie widoczna zarówno w dzień jak i w nocy, stanowiąc przy okazji mocny akcent identyfikacji świetlnej auta.

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO2

Pomiary zgodne z procedurą WLTP(1): Zużycie paliwa od 6 do 6,7 w cyklu mieszanym, od 7,1 do 8,1 w cyklu niskim, od 5,8 do 6,5 w cyklu średnim, od 5,2 do 5,8 w cyklu wysokim i od 6,4 do 7 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 157 do 175 (g/km).
 
(1) Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie z Rozporządzeniami (WE) nr 715/2007, nr 2017/1153 oraz nr 2017/1151. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO2. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów wartości zużycia paliwa i emisji CO2 uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO2 zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Peugeot Polska Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Peugeot zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży oraz na stronie: https://www.peugeot.pl/swiat-marki-peugeot/innowacje-i-technologie/wltp.html