suv 2008 oferta pakiet ubezpieczeń i premia za odkup

SUV 2008

od 71 000 PLN

od 57 724 PLN

PEUGEOT i-Cockpit®

Peugeot suv 2008 wnętrze icockpit

PEUGEOT i-Cockpit® to wyjątkowe doświadczenie dla kierowcy: jego przejrzystość tworzy idealne warunki, sprzyjające koncentracji i skupieniu uwagi na drodze.
PEUGEOT i-Cockpit® pozwala zamienić każdy wyjazd w prawdziwą przyjemność. Dzięki kompaktowej kierownicy ramiona kierowcy są bardziej zwarte, a dłonie spoczywają niżej niż w samochodach z kierownicą konwencjonalną. Dzięki temu prowadzenie staje się zwinniejsze, bardziej swobodne i zrelaksowane.

Już nigdy nie będziesz musiał odrywać wzroku od drogi! Zegary otoczone niebieskimi wiązkami LED, umieszczone w polu widzenia drogi, dostarczają kierowcy wszystkich niezbędnych informacji, by zwiększyć bezpieczeństwo i pozwolić na relaks w czasie jazdy. Wszystkimi funkcjami samochodu możesz sterować za pomocą 7-calowego ekranu dotykowegoi.

Technologicznie wyrafinowany

Peugeot Suv 2008 interior night
Peugeot suv 2008 wnętrze noc i-cockpit

Kabina SUV'a PEUGEOT 2008 zapewnia wyjątkowej jakości materiały i wykończenie, dopracowane do najdrobniejszych szczegółów, co jest unikalne w tym segmencie samochodów. Dotknij luksusu!

Nastrojowe oświetlenie wnętrza zostało zaprojektowane i wykonane ze szczególną starannością.
Wnętrze SUV'a PEUGEOT 2008 i jego PEUGEOT i-Cockpit® zapewnia doskonałe doświetlenie dzięki dużym powierzchniom przeszklonym. Zegary umieszczone nad kierownicą są otoczone niebieskimi wiązkami LED, tworzącymi klimat obcowania z zaawansowanymi technologiami. Dach jest dostępny w dwóch wariantach: panoramiczny z wiązkami świetlnymii oraz wytrawiony laserowo, szklany z podświetleniemi.

Sztuka detalu

/image/51/3/peugeot_suv2008_layout7-3.52513.jpg
/image/51/4/peugeot_suv2008_layout7-2.52514.jpg
/image/51/5/peugeot_suv2008_layout7-1.52515.jpg

Wnętrze SUV'a PEUGEOT 2008 jest przejrzyste i nowoczesne, doskonale komponuje się ze stylem nadwozia. Deska rozdzielcza jest grą jednocześnie ulotnych i technicznych linii. Zamykają ją z obu stron nawiewy systemu wentylacji stylizowane na kocie oczy. Elementy wykończenia wnętrza odzwierciedlają dbałość projektantów samochodu o najdrobniejsze szczegóły.

Modułowość

Przestronny i praktyczny bagażnik o łatwym dostępiei może być w mgnieniu oka powiększony z 410 litrów do 1400 litrówi dzięki kanapie składanej w proporcji 1/3 - 2/3. Po naciśnięciu przycisku umieszczonego na oparciu tylnej kanapy i pochyleniu go do przodu, siedzisko automatycznie się opuści. Przestrzeń bagażowa jest wyposażona w haki zabezpieczające bagaże oraz dwa schowki po bokach - jeden z paskiem, drugi z siatką zabezpieczającą. Wygospodarowano również dodatkową przestrzeń pod podłogą bagażnika o pojemności 22 litrów i.