PEUGEOT SUV 5008 DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

PEUGEOT SUV 5008 DLA BIZNESU

SUV 5008 DLA BIZNESU

Poznaj nowy SUV PEUGEOT 5008, który sprawdzi się podczas każdej podróży. Mocny SUV wyposażony w nowe technologie i modularne wnętrze, który spełnia wymagania klientów biznesowych. 

SUV O IDEALNYCH PROPORCJACH

SUV 5008 DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

7-miejscowy SUV Peugeot 5008 przykuwa wzrok swoją stylistyką. Eleganckie linie, otwierany panoramiczny dachi i chromowany grill podkreślają dyskretnie duże gabaryty samochodu. Modularne wnętrze można łatwo i szybko przearanżować w zależności od potrzeb: w tylnym rzędzie znajdują się trzy identyczne, pojedyncze, w pełni regulowane fotele, które gwarantują najwyższy komfort jazdy.

Elastyczność aranżacji wnętrza dodatkowo zwiększa możliwość dodania trzeciego rzędu foteli z dwoma składanymi, wyjmowanymi siedzeniamii.

GOTOWY, ŻEBY RUSZYĆ W DROGĘ

/image/25/8/peugeot-5008-0709styp-317.544258.jpg

SUV PEUGEOT 5008 ma bardzo niski próg, co ułatwia załadunek. Maksymalna pojemność bagażnika wynosi 780 dm3i  po złożeniu przedniego fotela pasażerai, co umożliwia przewożenie przedmiotów o długości do 3,20 metra. Dzięki funkcji składania foteli, po złożeniu siedzeń można utworzyć idealnie płaską podłogę na wysokości progu załadunkowego.

/image/25/4/peugeot-5008-2016-166-fr.544254.jpg

Nowy SUV PEUGEOT 5008 został wyposażony w szereg opcji, które odpowiadają na  potrzeby klientów biznesowych. Bezdotykową klapę bagażnikai można w prosty sposób zamknąć i otworzyć przesuwając nogą pod tylnym zderzakiem.

PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY NA MIARĘ SEGMENTU GT

/image/25/5/peugeot-5008-0709styp-112.544255.jpg
/image/25/7/peugeot-5008-2016-358-fr.544257.jpg

Zwrotny i lekki w prowadzeniu nowy SUV PEUGEOT 5008 zapewnia dynamikę jazdy i komfort akustycznyi godne segmentu GT.

Nowy PEUGEOT i-Cockpit® to zaawansowane technologicznie, cyfrowe, inteligentne i personalizowane środowisko, które jest niezwykle przydatne podczas podróży. Jednostki napędowe, które zapewniają doskonałe osiągi, najnowszej generacji automatyczna skrzynia biegów EAT8i, wspomaganie kierownicy i znacznie niższa masa własna zapewniają doskonałe właściwości jezdne.

PROWADZENIE I BEZPIECZEŃSTWO

i

Aktywny hamulec bezpieczeństwa

System ostrzegania przed kolizją - Distance Alert ostrzega kierowcę o ryzyku zderzenia z samochodem jadącym z przodu lub pieszym na drodze.

Aktywny hamulec bezpieczeństwa wykrywa ruchome i nieruchome przeszkody. Pomaga uniknąć kolizji lub zmniejsza siłę uderzenia automatycznie redukując prędkość, bez ingerencji kierowcy.

i

System aktywnego monitorowania pasa ruchu

System aktywnego monitorowania pasa ruchu wykrywa za pomocą kamery linie ciągłe lub przerywane i reaguje w przypadku niezamierzonej zmiany pasa ruchu.

Układ ostrzega kierowcę o zjechaniu z wybranego pasa ruchu i koryguje tor pojazdui, jeśli wykryje ryzyko.

Jeździj bezpiecznie z SUV 3008

System wykrywania zmęczenia kierowcy

System ocenia poziom koncentracji kierowcy na podstawie analizy odchyleń od toru jazdy względem znaków poziomychi. Po wysłaniu trzech ostrzeżeń pierwszego stopnia (komunikat „Zachowaj czujność” z sygnałem dźwiękowym), system system ponownie ostrzega emitując komunikat: „Zrób sobie przerwę!” z głośniejszym sygnałem dźwiękowym.

SUV 5008 SMARTBEAM

Automatyczne przełączanie świateł Smartbean

System automatycznie włącza światła długie lub mijaniai, w zależności od oświetlenia i warunków drogowych. Układ wydłuża czas jazdy na światłach długich dla większego bezpieczeństwa.

/image/25/9/peugeot-5008-2016-074-fr.544259.jpg

Rozpoznawanie znaków ograniczenia prędkości

Układ wykrywa i odczytuje znaki ograniczenia prędkości lub znaki końca ograniczenia i wyświetla je na panelu zegarów. System analizuje także informacje o ograniczeniach prędkości pobierane z map systemu nawigacji.

System wyświetla również zalecaną maksymalną prędkość:
kierowca może dostosować prędkość pojazdu do odczytanego przez kamerę ograniczenia prędkości, zmieniając odpowiednio ustawienia tempomatu.

i

Aktywny tempomat z funkcją Stop

Układ wykorzystuje radar, żeby wykryć samochód jadący z przodu i automatycznie utrzymuje ustawioną wcześniej bezpieczną odległość, odpowiednio sterując układem hamulcowym lub przyśpieszeniem. W razie potrzeby system może całkowicie zatrzymać samochód (w przypadku samochodu wyposażonego w automatyczną skrzynię biegów lub do prędkości 30 km/h w przypadku samochodów z manualną skrzynią biegów).

Aktywny hamulec bezpieczeństwa
System aktywnego monitorowania pasa ruchu
System wykrywania zmęczenia kierowcy
Automatyczne przełączanie świateł Smartbean
Rozpoznawanie znaków ograniczenia prędkości
Aktywny tempomat z funkcją Stop

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WYPOSAŻENIA

Advanced Grip Control

Nowy model 5008 został wyposażony w funkcję Advanced Grip Control. Pakiet obejmuje zoptymalizowany system kontroli trakcjii, specjalne oponyi oraz system wspomagania zjazdu ze wzniesieniai.

PEUGEOT i-Cockpit®

PEUGEOT i-Cockpit® gwarantuje każdego dnia unikatowe i stymulujące wrażenia z jazdy. PEUGEOT 5008 jest wyposażony w kompaktową kierownicę z podwójnym spłaszczeniem, która sprawia, że kierowca ma wszystkie elementy sterowania w zasięgu ręki. To unikatowe rozwiązanie w tym segmencie.

Personalizowany panel cyfrowych zegarów oraz 8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy, sterowany za pomocą przełączników typu toggle switches to rozwiązania, które sprawiają, że wszystkie przydatne informacje są teraz w zasięgu wzroku kierowcy.

/image/25/2/-dsc2215-allum-bis.544252.jpg

Pakiet Safety Plus

PAKIET SAFETY PLUSi obejmuje wszystkie najnowsze systemy wspomagania jazdy marki PEUGEOT, aby podnieść poziom bezpieczeństwa na drodze: aktywny hamulec bezpieczeństwa i system ostrzegania przed kolizją - Distance Alert, aktywny system monitorowania pasa ruchu, system aktywnego monitorowania martwego pola, system wykrywania zmęczenia kierowcy i system przełączania świateł.

/image/25/1/-01-2x-si-ges-agr.544251.jpg

Wygodne fotele

Dla najwyższego komfortu jazdy w każdej sytuacji na drodze PEUGEOT 5008 został wyposażony w fotele kierowcy i pasażera z przodu z certyfikatem AGRi, który świadczy o ich ergonomii i szerokim zakresie regulacjii.
Aby cieszyć się niezrównanym komfortem podczas podróży służbowych, wybierz podgrzewane fotele z elektryczną regulacją ustawień i funkcją wielopunktowego masażui, z ośmioma poduszkami pneumatycznymi.

Bezprzewodowe ładowanie smartfona

SUV PEUGEOT 5008 jest wyposażony w strefę bezprzewodowego ładowaniai, która umożliwia ciągłe i bezpieczne ładowanie smartfona podczas podróży służbowych.

PEUGEOT Connect

System PEUGEOT Connect jest zintegrowany z nawigacją 3D online z funkcją rozpoznawania głosu i wyświetla w czasie rzeczywistym najważniejsze dla kierowcy informacje dotyczące jazdy. Układ został wyposażony w szereg funkcji m.in. TomTom Traffic, lokalną prognozę pogody, informacje o stacjach benzynowych, wyszukiwanie lokalnych adresów, parkingów itd.

CAŁKOWITY KOSZT POSIADANIA

/image/25/6/peugeot-5008-2016-153-fr.544256.jpg

DUŻY SUV ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O KLIENTACH BIZNESOWYCH

7-miejscowy SUV PEUGEOT 5008 został zaprojektowany, aby zaspokajać potrzeby klientów bisnesowych, zwłaszcza w zakresie optymalizacji całkowitego kosztu posiadania samochodu (TCO). Marka Peugeot wykorzystała swoją wiedzę i doświadczenie, aby nowy model 5008 wyróżniał się przykuwającą wzrok stylistyką,  jakością materiałów wykończeniowych i trwałością.

To wszystko przekłada się na wyższą cenę samochodu w momencie odsprzedaży. Wszystkie elementy wyposażenia, materiały wykończeniowe i jednostki napędowe zostały starannie wybrane, aby spełnić najwyższe standardy i tym samym zminimalizować koszty przeglądów i zużycie paliwa.

USŁUGI DLA BIZNESU

/image/25/3/-b4a6840.544253.jpg

FINANSOWANIE, USŁUGI I PRZEGLĄDY

Poznaj naszą ofertę najmu długoterminowego Free2Move Lease i powiązane z nią usługi, które obejmują zarządzanie flotą. Zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami dotyczącymi finansowania, ofertą umów ubezpieczeniowych, gwarancjami, usługą Assistance 24/7 oraz ofertą obsługi posprzedażnej dla wszystkich samochodów służbowych.

Bez względu na branżę, wielkość firmy lub floty, zadowolenie użytkownika jest zawsze najważniejsze., Dlatego nasi eksperci zapewniają klientom błyskawiczną pomoc i alternatywny środek transportu w każdej sytuacji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

POZNAJ INNE MODELE

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO2

Pomiary zgodne z procedurą WLTP(1): Zużycie paliwa od 5 do 8 w cyklu mieszanym, od 5,7 do 9,3 w cyklu niskim, od 4,7 do 7,7 w cyklu średnim, od 4,3 do 6,5 w cyklu wysokim i od 7,3 do 8,5 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 132 do 175 (g/km).

(1) Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie z Rozporządzeniami (WE) nr 715/2007, nr 2017/1153 oraz nr 2017/1151. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO2. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów wartości zużycia paliwa i emisji CO2 uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO2 zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Peugeot Polska Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Peugeot zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży oraz na stronie: https://www.peugeot.pl/swiat-marki-peugeot/innowacje-i-technologie/wltp.html