Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

PEUGEOT SUV 5008 DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

PEUGEOT SUV 5008 DLA BIZNESU
PEUGEOT SUV 5008 DLA BIZNESU

SUV 5008 DLA BIZNESU

od 119 500 PLN

od 97 154 PLN

Poznaj nowy SUV PEUGEOT 5008, który sprawdzi się podczas każdej podróży. Mocny SUV wyposażony w nowe technologie i modularne wnętrze, który spełnia wymagania klientów biznesowych. 

SUV O IDEALNYCH PROPORCJACH

SUV 5008 DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

7-miejscowy SUV Peugeot 5008 przykuwa wzrok swoją stylistyką. Eleganckie linie, otwierany panoramiczny dach i i chromowany grill podkreślają dyskretnie duże gabaryty samochodu. Modularne wnętrze można łatwo i szybko przearanżować w zależności od potrzeb: w drugim rzędzie siedzeń znajdują się trzy identyczne, pojedyncze, w pełni regulowane fotele, które gwarantują najwyższy komfort jazdy.

Elastyczność aranżacji wnętrza dodatkowo zwiększa możliwość wykorzystania trzeciego rzędu foteli z dwoma składanymi, wyjmowanymi siedzeniami.

GOTOWY, ŻEBY RUSZYĆ W DROGĘ

/image/25/8/peugeot-5008-0709styp-317.544258.jpg

SUV PEUGEOT 5008 ma bardzo niski próg bagażnika, co ułatwia załadunek. Maksymalna pojemność bagażnika wynosi 780 dm3i , a po złożeniu przedniego fotela pasażera i pozwala na  przewożenie przedmiotów o długości do 3,20 metra. Dzięki funkcji składania foteli, po złożeniu siedzeń można utworzyć idealnie płaską podłogę na wysokości progu załadunkowego.

/image/25/4/peugeot-5008-2016-166-fr.544254.jpg

SUV PEUGEOT 5008 został wyposażony w szereg opcji, które odpowiadają na  potrzeby klientów biznesowych. Bezdotykową klapę bagażnikai można w prosty sposób zamknąć i otworzyć przesuwając nogą pod tylnym zderzakiem.

PRZYJEMNOŚĆ Z JAZDY NA MIARĘ SEGMENTU GT

/image/25/5/peugeot-5008-0709styp-112.544255.jpg
/image/25/7/peugeot-5008-2016-358-fr.544257.jpg

Zwrotny i lekki w prowadzeniu SUV PEUGEOT 5008 zapewnia dynamikę jazdy i komfort akustycznyi godne aut Grand Tourer.

PEUGEOT i-Cockpit® to zaawansowane technologicznie, cyfrowe, inteligentne i personalizowane środowisko, które jest niezwykle przydatne podczas podróży. Jednostki napędowe, które zapewniają doskonałe osiągi, najnowszej generacji automatyczna skrzynia biegów EAT8, wspomaganie kierownicy i znacznie niższa masa własna zapewniają doskonałe właściwości jezdne.

PROWADZENIE I BEZPIECZEŃSTWO

i

Aktywny hamulec bezpieczeństwa

System ostrzegania przed kolizją - Distance Alert ostrzega kierowcę o ryzyku zderzenia z samochodem jadącym z przodu lub pieszym na drodze.

Aktywny hamulec bezpieczeństwa wykrywa ruchome i nieruchome przeszkody. Pomaga uniknąć kolizji lub zmniejsza siłę uderzenia automatycznie redukując prędkość, bez ingerencji kierowcy.

i

System aktywnego monitorowania pasa ruchu

System aktywnego monitorowania pasa ruchu wykrywa za pomocą kamery linie ciągłe lub przerywane i reaguje w przypadku niezamierzonej zmiany pasa ruchu.

Układ ostrzega kierowcę o zjechaniu z wybranego pasa ruchu i koryguje tor pojazdui, jeśli wykryje ryzyko.

Jeździj bezpiecznie z SUV 3008

System wykrywania zmęczenia kierowcy

System ocenia poziom koncentracji kierowcy na podstawie analizy odchyleń od toru jazdy względem znaków poziomychi. Po wysłaniu trzech ostrzeżeń pierwszego stopnia (komunikat „Zachowaj czujność” z sygnałem dźwiękowym), system system ponownie ostrzega emitując komunikat: „Zrób sobie przerwę!” z głośniejszym sygnałem dźwiękowym.

SUV 5008 SMARTBEAM

Automatyczne przełączanie świateł Smartbeam

System automatycznie włącza światła długie lub mijaniai, w zależności od oświetlenia i warunków drogowych. Układ wydłuża czas jazdy na światłach długich dla większego bezpieczeństwa.

/image/25/9/peugeot-5008-2016-074-fr.544259.jpg

Rozpoznawanie znaków ograniczenia prędkości

Układ wykrywa i odczytuje znaki ograniczenia prędkości lub znaki końca ograniczenia i wyświetla je na panelu zegarów. System analizuje także informacje o ograniczeniach prędkości pobierane z map systemu nawigacji.

System wyświetla również zalecaną maksymalną prędkość:
kierowca może dostosować prędkość pojazdu do odczytanego przez kamerę ograniczenia prędkości, zmieniając odpowiednio ustawienia tempomatu.

i

Aktywny tempomat z funkcją Stop

Układ wykorzystuje radar, żeby wykryć samochód jadący z przodu i automatycznie utrzymuje ustawioną wcześniej bezpieczną odległość, odpowiednio sterując układem hamulcowym lub przyśpieszeniem. W razie potrzeby system może całkowicie zatrzymać samochód (w przypadku samochodu wyposażonego w automatyczną skrzynię biegów lub do prędkości 30 km/h w przypadku samochodów z manualną skrzynią biegów).

Aktywny hamulec bezpieczeństwa
System aktywnego monitorowania pasa ruchu
System wykrywania zmęczenia kierowcy
Automatyczne przełączanie świateł Smartbeam
Rozpoznawanie znaków ograniczenia prędkości
Aktywny tempomat z funkcją Stop

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WYPOSAŻENIA

5008 dla biznesu

Advanced Grip Control

Peugeot 5008 został wyposażony w system Advanced Grip Control. Pakiet obejmuje zoptymalizowany układ kontroli trakcjii oraz system wspomagania zjazdu ze wzniesieniai.

suv 3008 i-cockpit - wyjątkowa przestrzeń kierowcy

PEUGEOT i-Cockpit®

PEUGEOT i-Cockpit® gwarantuje każdego dnia unikatowe i stymulujące wrażenia z jazdy. PEUGEOT 5008 jest wyposażony w kompaktową kierownicę z podwójnym spłaszczeniem, która sprawia, że kierowca ma wszystkie elementy sterowania w zasięgu ręki. To unikatowe rozwiązanie w tym segmencie.

Personalizowany panel cyfrowych zegarów oraz 8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy, sterowany za pomocą przełączników typu toggle switch to rozwiązania, które sprawiają, że wszystkie przydatne informacje są teraz w zasięgu wzroku kierowcy.

/image/25/2/-dsc2215-allum-bis.544252.jpg

Pakiet Safety Plus

Pakiet  Safety Plus  i obejmuje wszystkie najnowsze systemy wspomagania jazdy marki PEUGEOT, aby podnieść poziom bezpieczeństwa na drodze: aktywny hamulec bezpieczeństwa i system ostrzegania przed kolizją - Distance Alert, aktywny system monitorowania pasa ruchu, system aktywnego monitorowania martwego pola, system wykrywania zmęczenia kierowcy i system przełączania świateł.

/image/25/1/-01-2x-si-ges-agr.544251.jpg

Wygodne fotele

Dla najwyższego komfortu jazdy w każdej sytuacji na drodze PEUGEOT 5008 został wyposażony w fotele kierowcy i pasażera z przodu z certyfikatem AGRi, który świadczy o ich ergonomii i szerokim zakresie regulacjii.
Aby cieszyć się niezrównanym komfortem podczas podróży służbowych, wybierz podgrzewane fotele z elektryczną regulacją ustawień i funkcją wielopunktowego masażui z ośmioma poduszkami pneumatycznymi.

Bezprzewodowe ładowanie smartfona, to wygodne i praktyczne rozwiązanie w SUVie5008

Bezprzewodowe ładowanie smartfona

SUV PEUGEOT 5008 jest wyposażony w strefę bezprzewodowego ładowaniai, która umożliwia ciągłe i bezpieczne ładowanie smartfona podczas podróży służbowych.

Usługi mobline dedykowane klientowi biznesowemu w modelu Peugeot SUV 5008

PEUGEOT Connect

System PEUGEOT Connect jest zintegrowany z nawigacją 3D online z funkcją rozpoznawania głosu i wyświetla w czasie rzeczywistym najważniejsze dla kierowcy informacje dotyczące jazdy. Układ został wyposażony w szereg funkcji m.in. TomTom Traffic, lokalną prognozę pogody, informacje o stacjach benzynowych, wyszukiwanie lokalnych adresów, parkingów itd.

CAŁKOWITY KOSZT UŻYTKOWANIA

/image/25/6/peugeot-5008-2016-153-fr.544256.jpg

DUŻY SUV ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O KLIENTACH BIZNESOWYCH

7-miejscowy SUV PEUGEOT 5008 został zaprojektowany, aby zaspokajać potrzeby klientów biznesowych, zwłaszcza w zakresie optymalizacji całkowitego kosztu użytkowania samochodu (TCO). Marka Peugeot wykorzystała swoją wiedzę i doświadczenie, aby model 5008 wyróżniał się przykuwającą wzrok stylistyką,  jakością materiałów wykończeniowych i trwałością.

To wszystko przekłada się na wyższą cenę samochodu w momencie odsprzedaży. Wszystkie elementy wyposażenia, materiały wykończeniowe i jednostki napędowe zostały starannie wybrane, aby spełnić najwyższe standardy i tym samym zminimalizować koszty przeglądów i zużycie paliwa.

USŁUGI DLA BIZNESU

/image/25/3/-b4a6840.544253.jpg

FINANSOWANIE, USŁUGI I PRZEGLĄDY

Poznaj naszą ofertę najmu długoterminowego Free2Move Lease i powiązane z nią usługi, które obejmują zarządzanie flotą. Zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami dotyczącymi finansowania, ofertą umów ubezpieczeniowych, gwarancjami, usługą Assistance 24/7 oraz ofertą obsługi posprzedażnej dla wszystkich samochodów służbowych.

Bez względu na branżę, wielkość firmy lub floty, zadowolenie użytkownika jest zawsze najważniejsze. Dlatego nasi eksperci zapewniają klientom błyskawiczną pomoc i alternatywny środek transportu w każdej sytuacji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

POZNAJ INNE MODELE

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO2

Pomiary zgodne z procedurą WLTP(1): Zużycie paliwa od 5 do 8 w cyklu mieszanym, od 5,7 do 9,3 w cyklu niskim, od 4,7 do 7,7 w cyklu średnim, od 4,3 do 6,5 w cyklu wysokim i od 7,3 do 8,5 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 132 do 175 (g/km).

(1) Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie z Rozporządzeniami (WE) nr 715/2007, nr 2017/1153 oraz nr 2017/1151. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO2. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów wartości zużycia paliwa i emisji CO2 uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO2 zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Peugeot Polska Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Peugeot zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży oraz na stronie: https://www.peugeot.pl/swiat-marki-peugeot/innowacje-i-technologie/wltp.html