PEUGEOT SUV 3008 DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

/image/24/7/peugeot-3008-2016-129-fr.544247.jpg

SUV 3008 DLA BIZNESU

W nowym SUV-ie PEUGEOT 3008, zaprojektowanym na miarę oczekiwań klientów biznesowych, możesz cieszyć się doświadczeniami z jazdy, którą wspomagają najnowsze technologie.

SOLIDNY I ASERTYWNY SUV

SUV PEUGEOT 3008 emanuje siłą i charakterem. Atrakcyjny przód zdobi chromowanyi grill z motywem szachownicy oraz reflektory w technologii Full LED, które gwarantują lepszą widoczność.

/image/24/3/peugeot-3008-2016-319-fr.544243.jpg

PEUGEOT 3008 ma czarny dach wykończony lakierem Black Diamond*. W tylnym pasiei pokrytym połyskującym,  czarnym lakierem zamontowane są światła LED przypominające kształtem trzy lwie pazury, które świecą w dzień i w nocy.

FENOMENALNY PEUGEOT i-COCKPIT®

/image/24/1/peugeot-3008-2016-322-fr.544241.jpg

SUV PEUGEOT 3008 ze spektakularnym PEUGEOT i-Cockpit® zaprasza kierowcę do odkrycia w pełni cyfrowego świata. Cyfrowy wyświetlacz zegarów w polu widzenia drogi i 8-calowy pojemnościowy ekran dotykowyi sprawiają, że wszystkie potrzebne informacje na temat jazdy są w zasięgu wzroku kierowcy. Każda podróż służbowa staje się bardziej komfortowa i bezpieczna.

Kompaktowa kierownica ze zintegrowanymi elementami sterującymi, najwyższej klasy system audio FOCAL Hi-Fii oraz elektronicznie sterowana skrzynia biegówi sprawiają, że doświadczenia za kierownicą zyskują nowy wymiar.

NOWATORSKIE TECHNOLOGIE

/image/24/2/peugeot-3008-2016-277-uk.544242.jpg

Nowoczesne i wydajne jednostki napędowe

Każda podróż służbowa może być teraz bardziej przyjazna dla środowiska dzięki niezwykle wydajnym, ekologicznym technologiom. Lżejsze podwozie, silniki PureTech i BlueHDi oraz automatyczna skrzynia biegów EAT8i sprawiają, że SUV PEUGEOT 3008 jest jednym z najbardziej wydajnych w swojej klasie. Wszystkie nowe silniki spełniają wymogi najnowszej normy emisji spalin Euro 6.2

/image/24/4/peugeot-3008-2016-199-fr.544244.jpg

Inteligentna modułowość

Nowy SUV 3008 został wyposażony w liczne schowki o pojemności sięgającej nawet 32 litrów oraz pojemny bagażnik o pojemności 520 dm3i, który ułatwia załadunek. Klapę bagażnika można zamknąć i otworzyć bezdotykowo, przesuwając nogą pod tylnym zderzakiem. Niezrównana modułowośći wnętrza sprawia, że nowy Peugeot 3008 jest prawdziwie wszechstronnym samochodem służbowym.

PROWADZENIE I BEZPIECZEŃSTWO

i

Aktywny hamulec bezpieczeństwa

System ostrzegania przed kolizją - Distance Alert, ostrzega kierowcę o ryzyku zderzenia z samochodem jadącym z przodu lub o obecności pieszego na drodze.

Aktywny hamulec bezpieczeństwa wykrywa ruchome i nieruchome przeszkody. Pomaga uniknąć kolizji lub zmniejsza siłę uderzenia, automatycznie zmniejszając prędkość bez ingerencji kierowcy.

i

System aktywnego monitorowania pasa ruchu

System aktywnego monitorowania pasa ruchu wykrywa za pomocą kamery linie ciągłe lub przerywane i reaguje w przypadku niezamierzonej zmiany toru jazdy.

Układ ostrzega kierowcę o zjechaniu z wybranego pasa ruchu i koryguje tor jazdyi, jeśli wykryje ryzyko.

Jeździj bezpiecznie z SUV 3008

System wykrywania zmęczenia kierowcy

System ocenia poziom koncentracji kierowcy na podstawie analizy odchyleń toru jazdy w stosunku do znaków poziomychi. Po wysłaniu ostrzeżenia pierwszego stopnia (komunikat „Zachowaj czujność” z sygnałem dźwiękowym), system ponownie ostrzega emitując komunikat „Zrób przerwę!” z głośniejszym sygnałem dźwiękowym.

/image/24/9/peugeot-3008-2016-262-uk.544249.jpg

Przełączanie świateł drogowych

Automatyczne przełączanie świateł drogowych Smartbeam

System automatycznie włącza światła długie lub mijaniai, w zależności od oświetlenia i warunków drogowych. Układ wydłuża czas jazdy na światłach długich dla większego bezpieczeństwa.

Bezpieczna podróż z SUV 3008

Rozpoznawanie znaków ograniczenia prędkości

Układ wykrywa i odczytuje znaki ograniczenia prędkości lub znaki, które końca ograniczenia i wyświetla je na panelu zegarów. System analizuje także informacje o ograniczeniach prędkości pobierane z map systemu nawigacji i na tej podstawie sugeruje maksymalną prędkość.

Kierowca może dostosować prędkość do odczytanego przez kamerę ograniczenia prędkości, ustawiając odpowiednią wartość tempomatu.

i

Aktywny tempomat z funkcją Stop

Układ wykorzystuje radar, żeby wykryć samochód jadący z przodu i automatycznie utrzymuje ustawioną wcześniej bezpieczną odległość, odpowiednio sterując układem hamulcowym lub przyśpieszeniem. W razie potrzeby system może całkowicie zatrzymać samochód (w przypadku samochodu wyposażonego w automatyczną skrzynię biegów lub do prędkości 30 km/h w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów).

Aktywny hamulec bezpieczeństwa
System aktywnego monitorowania pasa ruchu
System wykrywania zmęczenia kierowcy
Przełączanie świateł drogowych
Rozpoznawanie znaków ograniczenia prędkości
Aktywny tempomat z funkcją Stop

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WYPOSAŻENIA

/image/24/6/peugeot-3008-2018-015-uk.544246.jpg

System Advanced Grip Control

Nowy model 3008 został wyposażony w funkcję Advanced Grip Control. Pakiet obejmuje zoptymalizowany system kontroli trakcjii, specjalne oponyi i system wspomagania zjazdu ze wzniesieniai.

/image/24/1/peugeot-3008-2016-322-fr.544241.jpg

PEUGEOT i-Cockpit

PEUGEOT i-Cockpit® gwarantuje codziennie unikatowe i stymulujące wrażenia z jazdy. PEUGEOT 3008 jest wyposażony w kompaktową kierownicę z podwójnym spłaszczeniem, która sprawia, że kierowca ma wszystkie elementy sterowania w zasięgu ręki. To unikatowe rozwiązanie w tym segmencie.

Personalizowany panel cyfrowych zegarów oraz 8-calowy pojemnościowy ekran dotykowy, sterowany za pomocą przełączników typu toggle switches to rozwiązania, które sprawiają, że wszystkie przydatne informacje są teraz w zasięgu wzroku kierowcy.

/image/23/9/-dsc2215-allum-bis.544239.jpg

Pakiet Safety Plus

PAKIET SAFETY PLUSi obejmuje wszystkie najnowsze systemy wspomagania jazdy marki PEUGEOT, aby podnieść poziom bezpieczeństwa na drodze: aktywny hamulec bezpieczeństwa i system ostrzegania przed kolizją - Distance Alert, aktywny system monitorowania pasa ruchu, system aktywnego monitorowania martwego pola, system wykrywania zmęczenia kierowcy i system przełączania świateł.

/image/24/8/peugeot-3008-2016-098-fr-size-equipement.544248.jpg

Wygodne fotele

Dla najwyższego komfortu jazdy w każdej sytuacji na drodze PEUGEOT 3008 został wyposażony w fotele kierowcy i pasażera z przodu z certyfikatem AGRi, który świadczy o ich ergonomii i szerokim zakresie regulacjii.
Aby cieszyć się niezrównanym komfortem podczas podróży służbowych, wybierz podgrzewane fotele z elektryczną regulacją ustawień i funkcją wielopunktowego masażui z ośmioma poduszkami pneumatycznymi.

/image/24/5/peugeot-3008-2016-895-fr.544245.jpg

Bezprzewodowe ładowanie smartfona

PEUGEOT SUV 3008 ma strefę bezprzewodowego ładowaniai, która umożliwia ciągłe i bezpieczne ładowanie smartfona podczas podróży służbowych.

/image/25/0/peugeot-3008-2018-006-fr.544250.jpg

PEUGEOT Connect

System PEUGEOT Connect jest zintegrowany z nawigacją 3D online z funkcją rozpoznawania głosu i wyświetla w czasie rzeczywistym najważniejsze dla kierowcy informacje dotyczące jazdy. Układ został wyposażony w szereg funkcji m.in. TomTom Traffic, lokalną prognozę pogody, informacje o stacjach benzynowych, wyszukiwanie lokalnych adresów, parkingów itd.

CAŁKOWITY KOSZT POSIADANIA

PEUGEOT SUV 3008 CAŁKOWITY KOSZT POSIADANIA

SUV Z CHARAKTEREM, ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O KLIENTACH BIZNESOWYCH

SUV PEUGEOT 3008 został zaprojektowany, aby zaspokajać potrzeby klientów biznesowych, zwłaszcza w zakresie optymalizacji całkowitego kosztu posiadania samochodu (TCO). Marka Peugeot wykorzystała wiedzę i doświadczenie, aby nowy PEUGEOT 3008 wyróżniał się przykuwającą wzrok stylistyką, jakością materiałów wykończeniowych i trwałością. To wszystko przekłada się na wyższą cenę samochodu w momencie odsprzedaży.

Wszystkie elementy wyposażenia, materiały wykończeniowe i jednostki napędowe zostały starannie wybrane, aby spełnić najwyższe standardy i tym samym zminimalizować koszty przeglądów i zużycie paliwa.

USŁUGI DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

/image/24/0/-b4a6840.544240.jpg

FINANSOWANIE, USŁUGI I PRZEGLĄDY

Poznaj naszą ofertę najmu długoterminowego Free2Move i powiązane z nią usługi, które obejmują zarządzanie flotą. Zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami finansowania, ofertą umów ubezpieczeniowych, gwarancjami, usługą assistance 24/7 oraz ofertą obsługi posprzedażnej dla wszystkich samochodów służbowych.

Bez względu na branżę, wielkość firmy lub floty, zadowolenie użytkownika jest zawsze najważniejsze. Dlatego nasi eksperci zapewniają klientom błyskawiczną pomoc i alternatywny środek transportu w każdej sytuacji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

POZNAJ INNE MODELE

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO2

Pomiary zgodne z procedurą WLTP(1): Zużycie paliwa od 5 do 8 w cyklu mieszanym, od 5,7 do 10 w cyklu niskim, od 4,7 do 7,7 w cyklu średnim, od 4,3 do 6,9 w cyklu wysokim i od 5,2 do 8,5 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 134 do 175 (g/km).
 
(1) Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie z Rozporządzeniami (WE) nr 715/2007, nr 2017/1153 oraz nr 2017/1151. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO2. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów wartości zużycia paliwa i emisji CO2 uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO2 zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Peugeot Polska Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Peugeot zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży oraz na stronie: https://www.peugeot.pl/swiat-marki-peugeot/innowacje-i-technologie/wltp.html