PEUGEOT RIFTER

Nowy peugeot Rifter łączy w sobie najlepsze cechy modeli Peugeot. Sprawdź jego możliwości i przekonaj się dlaczego jest taki wyjątkowy
Nowy peugeot Rifter łączy w sobie najlepsze cechy modeli Peugeot. Sprawdź jego możliwości i przekonaj się dlaczego jest taki wyjątkowy

PEUGEOT RIFTER

od 78 450 PLN

od 63 780 PLN

Opinie klientów, którzy kupili ten model

Zobacz opinie: 2

PEUGEOT Rifter prezentuje solidny i pełen wyrazu styl. Nowoczesne, technologicznie zaawansowane, wyjątkowo modułowe i przestronne wnętrze zaprasza do przeżycia unikatowych doznań podczas jazdy.

STYLOWY WYGLĄD I UNIKATOWA SYLWETKA

/image/16/2/peugeot-rifter-2018-128-fr.436162.jpg

UNIWERSALNY STYL – ODPOWIEDNI DO MIASTA I NA BEZDROŻA

Samochód wyróżnia się bezkompromisowym stylem. Elegancki, solidny, dynamiczny i pełen mocy kombivan PEUGEOT Rifter jest także symbolem wszechstronności. Krótka, wysoka maska i zwiększony prześwit to elementy kanonu stylistycznego samochodu dostosowanego do każdej drogi. Charakterystyczny układ świateł i pionowa osłona chłodnicy podkreślają jego świetnie wyważoną, zwartą i dynamiczną sylwetkę.

*kajak nie jest elementem wyposażenia auta

/image/17/3/peugeot-rifter-2018-084-fr.436173.jpg

CHARAKTERYSTYCZNY STYL PEUGEOT

PEUGEOT Rifter wyraża dumę z bogatego dziedzictwa Marki. Przód i kultowe tylne światła ze stylizowanymi, wyrazistymi śladami trzech pazurów nawiązują do do najnowszych modeli Peugeot. PEUGEOT Rifter jawi się jako kolejna ikona Marki. Ten na wskroś nowoczesny kombivan zaskakuje dostępną w ofercie wersją GT Line, która łączy sportowy styl z elegancją.

ZAWSZE GOTÓW DO AKCJI

PEUGEOT i-COCKPIT® - ZAPROSZENIE DO JAZDY

PEUGEOT i-Cockpit® to całkowicie nowy wymiar jazdy: bardziej dynamicznej i instynktownej dzięki kompaktowej kierownicy zegarom w polu widzenia drogi i dużemu, 8-calowemu ekranowi dotykowemui. Dzięki podwyższonej pozycji za kierownicą i systemowi Adkombivanced Grip Controli, który zwiększa skuteczność napędu, kierowca ma pełną kontrolę nad sytuacją na drodze.

SILNIKI, KTÓRE ZAPEWNIAJĄ WIĘKSZĄ SWOBODĘ DZIAŁANIA

Poczuj wyjątkową przyjemność prowadzenia dzięki innowacyjnym silnikom benzynowym i wysokoprężnym oraz nowej automatycznej, 8-przełożeniowej skrzyni biegów EAT8. W ruchu miejskim kombivan PEUGEOT Rifter wyróżnia się wysokimi osiągami przy zachowaniu umiarkowanego rzeczywistego zużycia paliwa.

INTELIGENTNE ROZWIĄZANIA, UŁATWIAJĄCE CODZIENNE UŻYTKOWANIE

MODUŁOWA KONSTRUKCJA, KTÓRA ZWIĘKSZA PRZESTRONNOŚĆ WNĘTRZA I ŁĄCZNĄ OBJĘTOŚĆ SCHOWKÓW 

Kombivan, który jest dostosowany do wszystkich twoich upodobań i potrzeb. Otwierana tylna szyba, wersja pięcio- lub siedmiomiejscowa, trzy indywidualne tylne fotele chowane w podłodzei z funkcją Magic Flati, objętość bagażnika od 775i do 3500i litrówi, dach Zénith® z wieloma schowkami: dzięki pomysłowej, modułowej budowie w PEUGEOT Rifterze nigdy nie brakuje miejsca, a dostęp do przestrzeni bagażowej jest szybki i łatwy.

/image/16/8/peugeot-rifter-1802styp030.436168.jpg

ŁATWE I BEZSTRESOWE PROWADZENIE SAMOCHODU

Kabina obfituje w innowacyjne rozwiązania. Dzięki nawigacji 3D online, funkcji Mirror Screeni, usługom PEUGEOT Connect czy bezprzewodowej, indukcyjnej ładowarce do smartfona, PEUGEOT Rifter oferuje możliwość ciągłego korzystania z mobilnych urządzeń i usług. Liczne systemy wspomagania prowadzenia najnowszej generacji zapewniają bezstresową i bardziej bezpieczną jazdę.

PEUGEOT RIFTER DLA FIRM

/image/17/1/peugeot-rifter-1802styp003.436171.jpg

Osoby prowadzące działalność gospodarczą, przedstawiciele wolnych zawodów, dyrektorzy firm, zarządzający flotami i użytkownicy samochodów służbowych: poznajcie PEUGEOT Rifter, związaną z nim gamę usług oraz ofertę dla użytkowników biznesowych.

GALERIA ZDJĘĆ

ZOBACZ WIĘCEJ

ZAPOZNAJ SIĘ RÓWNIEŻ Z MODELEM

Zużycie paliwa i emisja spalin (1) w warunkach rzeczywistych

W celu dostarczenia naszym klientom jak najdokładniejszych informacji, Peugeot, marka należąca do Groupe PSA, zapewnia dostęp do wyników niezależnych, certyfikowanych pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w warunkach rzeczywistych. W tym celu marka nawiązała współpracę z organizacją pozarządową Transport & Environment (T&E) (2) i federacją France Nature Environnement (3), które wspólnie opracowały protokół pomiarów zużycia paliwa i emisji spalin w warunkach rzeczywistych, zatwierdzony przez jednostkę certyfikującą Bureau Veritas (4).
Protokół przewiduje przeprowadzanie pomiarów rzeczywistego zużycia paliwa i emisji spalin w ruchu drogowym na trasie o długości 92,3 km, obejmującej odcinki przebiegające w mieście oraz drogi i autostrady. Pomiary dla modeli Peugeot przeprowadzane są na drogach publicznych w normalnych warunkach ruchu drogowego i użytkowania pojazdów, obejmujących transport pasażerów i bagaży jak również wykorzystanie klimatyzacji i ogrzewania. Trasa przebiega przez reprezentatywne dla przeciętnych warunków użytkowania wzniesienia na drodze (5).
W ten sposób Peugeot, marka należąca do Groupe PSA, wpisuje się w działania na rzecz zapewniania pełnej i przejrzystej informacji swoim klientom.

Zobacz więcej

(1) Emisja tlenków azotu (NOx) i wyrażona liczbowo emisja cząstek stałych (PN)
(2) Transport & Environment: europejskie stowarzyszenie na rzecz ochrony środowiska wyspecjalizowane we wdrażaniu polityki zrównoważonego rozwoju transportu.
(3) France Nature Environnement: francuska federacja stowarzyszeń na rzecz ochrony przyrody i środowiska naturalnego.
(4) Bureau Veritas: światowy lider w dziedzinie usług inspekcyjnych, certyfikacji i badań laboratoryjnych.
(5) Publikowane dane liczbowe, które należy odróżnić od zużycia paliwa określonego w unijnej homologacji typu (jedynych danych urzędowych), zależą od tych założeń i warunków oraz od protokołu, który nie jest jednolity na terenie UE. Nie mają one zatem wartości ogólnej i posiadają wyłącznie charakter informacyjny. Protokół z pomiarów jest dostępny na stronie internetowej Groupe PSA: www.groupe-psa.com. W celu porównania zużycia paliwa bądź emisji CO2 nowych samochodów osobowych opartych na zharmonizowanym protokole UE należy stosować oficjalne wielkości zużycia paliwa i emisji CO2. Więcej informacji można uzyskać na stronie internetowej https://ec.europa.eu/clima/policies/transport/vehicles/labelling_en .