Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

PEUGEOT 308 SW DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

Discover the PEUGEOT 308 SW estate with a stylish design, featuring the latest technology to meet the needs of business customers.

ELEGANCKA STYLISTYKA

308 SW pakiet black

Elegancki i dynamiczny PEUGEOT 308 SW ma wyrazistą osobowość. Pionowy grill ze wzorem szachownicy i 17-calowe diamentowane obręcze kół ze stopów lekkich Rubis natychmiast przykuwają wzrok.

/image/22/8/peugeot-308-0905js-412.544228.jpg

 Charakter kombi 308 SW podkreślają dodatkowo przednie reflektory Full LEDi, dynamiczne kierunkowskazy i światła przeciwmgłowe w technologii LED. 

DYNAMICZNE KOMBI DO WSZELKICH ZASTOSOWAŃ

/image/22/9/peugeot-308-2017-451-fr.544229.jpg

The PEUGEOT i-Cockpit®
PEUGEOT i-Cockpit® to bardziej intuicyjne doświadczenia z jazdy i niezrównana zwrotność na drodze podczas podróży służbowych. Pojemnościowy ekran dotykowyi, cyfrowy wyświetlacz zegarów w polu widzenia drogi i kompaktowa kierownica sprawiają, że wszystkie ważne informacje są wyświetlane w polu widzenia kierowcy.

/image/23/6/peugeot-308-0905js-405.544236.jpg

Dobrze przemyślane możliwości konfiguracji wnętrza
Pojemny bagażnik o objętości od 610 dm3 VDA do 1660 dm3 VDA, po złożeniu tylnej kanapy. Dzięki prostym kształtom i tylnej kanapie z systemem Magic Flat, która po złożeniu tworzy idealnie płaską podłogę bagażnikai, wnętrze nowego kombi PEUGEOT 308 SW można łatwo i szybko dostosować do indywidualnych potrzeb.

TECHNOLOGIA W SŁUŻBIE KIEROWCY

/image/23/0/peugeot-308-2017-077-fr.544230.jpg

Nowa skrzynia biegów EAT8i gwarantuje szybką, płynną i sprawną zmianę przełożeń. Technologia Quickshifti i system Park by wirei  w nowej skrzyni biegów gwarantują większą niż dotąd przyjemność z jazdy.

/image/23/4/peugeot-308sw-2017-105-fr.544234.jpg

PEUGEOT 308 jest dostępny z nową gamą silników, które spełniają wymogi nowej normy emisji spalin Euro 6:

- BlueHDi: jednostki o mocy 100 KM Start&Stop i 130 KM Start&Stop dostępne z 6-przełożeniową manualną skrzynią biegów i 6- lub 8-przełożeniową automatyczną skrzynią biegów. Nowe silniki zostały wyposażone w nowatorski system oczyszczania spalin, który wychwytuje szkodliwe związki u źródła i w układzie wydechowym samochodu.
- PureTech: 3-cylindrowa jednostka PureTech o mocy 110 KM z systemem Start&Stop dostępna z 6-przełożeniową manualną skrzynią biegów oraz silnik PureTech o mocy 130 KM z system Start&Stop dostępny z 8-przełożeniową manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Nowe wersje silnikowe gwarantują wyższe osiągi i większą przyjemność z jazdy.

PROWADZENIE I BEZPIECZEŃSTWO

i

Aktywny hamulec bezpieczeństwa

Aktywny hamulec bezpieczeństwa i system ostrzegania przed kolizją

System, ostrzega kierowcę przed ryzykiem zderzenia z samochodem jadącym z przodu lub pieszym na drodze.

Aktywny hamulec bezpieczeństwa wykrywa ruchome i nieruchome przeszkody. System zapobiega kolizjom lub zmniejsza siłę uderzenia, redukując prędkość bez ingerencji kierowcy.

i

Aktywny tempomat

Układ wykorzystuje radar, żeby wykryć obecność samochodu jadącego z przodu i automatycznie utrzymuje ustawioną wcześniej bezpieczną odległośći, odpowiednio sterując układem hamulcowym lub przyśpieszeniem hamulcowym lub przyśpieszeniem.

W razie potrzeby system może całkowicie zatrzymać samochód (w przypadku samochodu wyposażonych w automatyczną skrzynię biegów lub do 30 km/h w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów).

i

System aktywnego monitorowania pasa ruchu

System aktywnego monitorowania pasa ruchu wykrywa za pomocą kamery linie ciągłe lub przerywane i w przypadku niezamierzonej zmiany pasa ruchu wysyła kierowcy ostrzeżenie.

System ostrzega kierowcę o zmianie pasa i koryguje tor natychmiast po wykryciu ryzyka.

i

System wykrywania zmęczenia kierowcy

System monitoruje poziom koncentracji kierowcy, wykrywając odchylenia od toru jazdy.

Po trzech wstępnych ostrzeżeniach (oraz wyświetleniu komunikatu „Zachowaj czujność” połączonego z sygnałem dźwiękowym), układ wysyła kolejne ostrzeżenie z komunikatem „Zrób przerwę!”, któremu towarzyszy głośniejszy sygnał dźwiękowy.

i

Rozpoznawanie znaków drogowych

Układ wykrywa i odczytuje znaki ograniczenia prędkości lub znaki końca ograniczenia i wyświetla je na panelu zegarów. System analizuje także informacje o ograniczeniach prędkości pobierane z map systemu nawigacji i na tej podstawie sugeruje maksymalną prędkość.

Kierowca może dostosować prędkość do ograniczenia odczytanego przez kamerę, ustawiając odpowiednią wartość tempomatu.

Aktywny hamulec bezpieczeństwa
Aktywny tempomat
System aktywnego monitorowania pasa ruchu
System wykrywania zmęczenia kierowcy
Rozpoznawanie znaków drogowych

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WYPOSAŻENIA

/image/23/1/peugeot-308-2017-420-fr.544231.jpg

System wspomagania parkowania

Układ zapewnia pomoc podczas parkowania:

- wyszukuje wolne miejsce do zaparkowania, odpowiednie do gabarytów samochodu, za pomocą czujników znajdujących się w przednim i tylnym zderzaku
- następnie system przejmuje kontrolę nad układem kierowniczym, aby wykonać manewr parkowania

/image/83/1/peugeot_308gti_2015_147_fr-1920x1080.51831.jpg

System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu

Kierowca, który ma „elektroniczny kluczyk” w kieszeni lub torbie może otworzyć, uruchomić i zatrzymać samochód, przyciskając przycisk Start/Stop umieszczony na środkowej konsoli.

Wysiadając z samochodu, wystarczy lekko dotknąć klamki, żeby zamknąć wszystkie drzwi i bagażnik.

/image/23/2/peugeot-308-2017-443-fr.544232.jpg

PEUGEOT Connect
System PEUGEOT Connect, połączony z nawigacją 3D online z funkcją rozpoznawania głosu, wyświetla w czasie rzeczywistym najważniejsze dla kierowcy informacje dotyczące jazdy. Układ został wyposażony w szereg funkcji m.in. Tomtom Traffic, lokalną prognozę pogody, informacje o stacjach benzynowych, wyszukiwanie lokalnych adresów, parkingów itd.

/image/23/8/peugeot-308sw-2015-026-fr.544238.jpg

Tylna kanapa z systemem Magic Flat
Tylną kanapę z systemem Magic Flat można szybko i łatwo złożyć za pomocą dwóch przycisków w bagażniku i utworzyć w ten sposób idealnie płaską podłogę, która ułatwia załadunek bagażu.

/image/23/7/peugeot-308sw-2017-403-fr.544237.jpg

Panoramiczny szklany dach
Peugeot 308 SW jest wyposażonyi w panoramiczny szklany dach, który doskonale doświetla kabinę.

/image/22/6/-dsc2215-allum-bis.544226.jpg

System aktywnego monitorowania martwego polai

Układ ostrzega kierowcę natychmiast po wykryciu innego samochodu w martwym polui  kiedy jest on poza zasięgiem wzroku kierowcy. 

CAŁKOWITY KOSZT POSIADANIA

/image/23/5/peugeot-308sw-2017-209-fr.544235.jpg

KOMBI DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

PEUGEOT 308 SW został zaprojektowany, żeby zaspokoić potrzeby klientów biznesowych, zwłaszcza w zakresie optymalizacji całkowitego kosztu posiadania samochodu (TCO).Marka Peugeot wykorzystała wiedzę i doświadczenie podczas prac nad modelem PEUGEOT 308 SW. Samochód wyróżnia się przykuwającą wzrok stylistyką, jakością materiałów wykończeniowych i trwałością. To wszystko przekłada się na wyższą cenę samochodu w momencie odsprzedaży.

Wszystkie elementy wyposażenia, materiały wykończeniowe i jednostki napędowe zostały starannie dobrane, aby spełnić najwyższe standardy i tym samym zminimalizować koszty przeglądów i zużycie paliwa.

USŁUGI DLA BIZNESU

/image/22/7/-b4a6840.544227.jpg

FINANSOWANIE, PRZEGLĄDY I ASSISTANCE

Poznaj naszą ofertę najmu długoterminowego Free2Move, powiązane z nią usługi, które obejmują zarządzanie flotą oraz wszystkie rozwiązania dotyczące finansowania. Przygotowaliśmy także ofertę umów ubezpieczeniowych, gwarancji, usług Assistance 24/7 i obsługi posprzedażnej wszystkich służbowych samochodów.

Bez względu na branżę, wielkość firmy lub floty, zadowolenie użytkownika jest zawsze najważniejsze. Dlatego nasi eksperci zapewniają klientom błyskawiczną pomoc i alternatywny środek transportu w każdej sytuacji.

ZOBACZ WIĘCEJ

POZNAJ TEŻ INNE MODELE

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO2

Pomiary zgodne z procedurą WLTP(1): Zużycie paliwa od 4,4 do 7 w cyklu mieszanym, od 7,3 do 8,8 w cyklu niskim, od 5,6 do 6,8 w cyklu średnim, od 4,9 do 6 w cyklu wysokim i od 5,8 do 7,5 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 116 do 169 (g/km).

(1) Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie z Rozporządzeniami (WE) nr 715/2007, nr 2017/1153 oraz nr 2017/1151. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO2. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów wartości zużycia paliwa i emisji CO2 uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO2 zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Peugeot Polska Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Peugeot zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży oraz na stronie: https://www.peugeot.pl/swiat-marki-peugeot/innowacje-i-technologie/wltp.html