Sytuacja zdrowotna (COVID 19) Dowiedz się więcej

PEUGEOT 308 DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

Poznaj nowy PEUGEOT 308 – smukły sedan wyposażony w najnowsze technologie, które spełnią potrzeby klientów biznesowych.

SMUKŁA SYLWETKA

/image/22/2/peugeot-308-0905js-208.544222.jpg

Charakter kompaktowego sedana podkreśla sygnatura świetlna z nowymi reflektorami LEDi oraz dynamicznymi kierunkowskazami i światłami przeciwmgłowymi w technologii LED.

/image/21/8/peugeot-308-0905js-412.544218.jpg

Elegancki i dynamiczny PEUGEOT 308 ma wyrazistą osobowość. Pionowy grill ze wzorem szachownicyi i 17-calowe diamentowane obręcze kół ze stopów lekkich Rubis natychmiast przykuwają wzrok.

ZUPEŁNIE NOWE DOŚWIADCZENIA Z JAZDY

/image/22/0/peugeot-308-2017-451-fr.544220.jpg

The PEUGEOT i-Cockpit®
PEUGEOT i-Cockpit® to bardziej intuicyjne doświadczenia z jazdy i niezrównana zwrotność na drodze podczas podróży służbowych. Pojemnościowy ekran dotykowyi o przekątnej 9,7 cala, cyfrowy wyświetlacz zegarów w polu widzenia drogi i kompaktowa kierownica sprawiają, że wszystkie ważne informacje są wyświetlane w polu widzenia kierowcy.

peugeot 308 pakiet black pack

Modelowe zachowanie na drodze
PEUGEOT 308 może poszczycić się wysokim poziomem zaawansowania technicznego, które łączy komfort z dynamiką dla bardziej precyzyjnej jazdy podczas podróży biznesowych. Systemy zawieszenia dostosowane do poszczególnych silników, zarówno BlueHDi i PureTech, zapewniają odpowiednie tłumienie drgań i optymalny komfort dzięki perfekcyjnemu trzymaniu się drogi.

TECHNOLOGIA W SŁUŻBIE KIEROWCY

/image/22/1/peugeot-308-2017-077-fr.544221.jpg

Nowa skrzynia biegów EAT8i gwarantuje szybką, płynną i sprawną zmianę przełożeń. Technologia Quickshifti i system Park by wirei w nowej skrzyni biegów gwarantują większą niż dotąd przyjemność z jazdy.

/image/21/9/peugeot-308-0905js-105.544219.jpg

PEUGEOT 308 jest dostępny z nową gamą silników, które spełniają wymogi nowej normy emisji spalin Euro 6:

- BlueHDi: jednostki o mocy 100 KM Start&Stop i 130 KM Start&Stop dostępne z 6-przełożeniową manualną skrzynią biegów i 6- lub 8-przełożeniową automatyczną skrzynią biegów. Nowe silniki zostały wyposażone w nowatorski system oczyszczania spalin, który wychwytuje szkodliwe związki u źródła i w układzie wydechowym samochodu.
- PureTech: 3-cylindrowa jednostka PureTech o mocy 110 KM z systemem Start&Stop dostępna z 6-przełożeniową manualną skrzynią biegów oraz silnik PureTech o mocy 130 KM z system Start&Stop dostępny z 8-przełożeniową manualną lub automatyczną skrzynią biegów. Nowe wersje silnikowe gwarantują wyższe osiągi i większą przyjemność z jazdy.

PROWADZENIE I BEZPIECZEŃSTWO

i

Aktywny hamulec i system ostrzegania przed kolizją

System, ostrzega kierowcę przed ryzykiem zderzenia z samochodem jadącym z przodu lub pieszym na drodze.

Aktywny hamulec bezpieczeństwa wykrywa ruchome i nieruchome przeszkody. System zapobiega kolizjom lub zmniejsza siłę uderzenia, redukując prędkość samochodu bez ingerencji kierowcy.

i

Aktywny tempomat

Układ wykorzystuje radar, żeby wykryć obecność samochodu jadącego z przodu i automatycznie utrzymuje ustawioną wcześniej bezpieczną odległośći, odpowiednio sterując układem hamulcowym lub przyśpieszeniem.

W razie potrzeby system może całkowicie zatrzymać samochód (w przypadku samochodu wyposażonego w automatyczną skrzynię biegów lub do 30 km/h w przypadku samochodu z manualną skrzynią biegów).

i

System aktywnego monitorowania pasa ruchu

System aktywnego monitorowania pasa ruchu wykrywa za pomocą kamery linie ciągłe lub przerywane i w przypadku niezamierzonej zmiany pasa ruchu wysyła kierowcy ostrzeżenie.

System ostrzega kierowcę o zmianie pasa i koryguje tor natychmiast po wykryciu ryzyka.

i

System wykrywania zmęczenia kierowcy

System monitoruje poziom koncentracji kierowcy, wykrywając odchylenia od toru jazdy.

Po trzech wstępnych ostrzeżeniach (oraz wyświetleniu komunikatu „Zachowaj czujność” połączonego z sygnałem dźwiękowym), układ wysyła kolejne ostrzeżenie z komunikatem „Zrób przerwę!”, któremu towarzyszy głośniejszy sygnał dźwiękowy.

i

Rozpoznawanie znaków drogowych

Układ wykrywa i odczytuje znaki ograniczenia prędkości lub znaki końca ograniczenia i wyświetla je na panelu zegarów. System analizuje także informacje o ograniczeniach prędkości pobierane z map systemu nawigacji i na tej podstawie sugeruje maksymalną prędkość.

Kierowca może dostosować prędkość do ograniczenia odczytanego przez kamerę, ustawiając odpowiednią wartość tempomatu.

Aktywny hamulec bezpieczeństwa
Aktywny tempomat
Aktywne monitorowanie pasa ruchu
System wykrywania zmęczenia kierowcy
Rozpoznawanie znaków drogowych
/image/21/8/peugeot-308-0905js-412.544218.jpg

Full LED
Lampy Full LED zapewniają znakomitą widoczność w nocy, tym samym podnosząc komfort i bezpieczeństwo. Każdy z reflektorów przednich skład się z 31 diod LED:
- 10 diod LED w światłach mijania
- 2 zestawy po 4 mikrodiody LED w światłach drogowych
- 13 diod LED tworzących sygnaturę świetlną

Wyjątkowe wrażenia i niezawodność  gwarantuje Peugeot 308

Panoramiczny dach
Peugeot 308 jest wyposażonyi w panoramiczny szklany dach, który doskonale doświetla kabinę. 

/image/21/5/-dsc2215-allum-bis.544215.jpg

System aktywnego monitorowania martwego pola 
Układ ostrzega kierowcę natychmiast po wykryciu innego samochodu w martwym polui , kiedy jest on poza zasięgiem wzroku kierowcy.

NAJWAŻNIEJSZE ELEMENTY WYPOSAŻENIA

/image/22/4/peugeot-308-2017-420-fr.544224.jpg

System wspomagania parkowania

Układ zapewnia pomoc podczas parkowania:

- wyszukuje wolne miejsce do zaparkowania, odpowiednie do gabarytów samochodu, za pomocą czujników znajdujących się w przednim i tylnym zderzaku
- następnie system przejmuje kontrolę nad układem kierowniczym, aby wykonać manewr parkowania

/image/83/1/peugeot_308gti_2015_147_fr-1920x1080.51831.jpg

System bezkluczykowego dostępu i uruchamiania samochodu

Kierowca, który ma „elektroniczny kluczyk” w kieszeni lub torbie może otworzyć, uruchomić i zatrzymać samochód, przyciskając przycisk Start/Stop umieszczony na środkowej konsoli.

Wysiadając z samochodu, wystarczy lekko dotknąć klamki, żeby zamknąć wszystkie drzwi i bagażnik.

/image/22/5/peugeot-308-2017-443-fr.544225.jpg

PEUGEOT Connect
System PEUGEOT Connect, połączony z nawigacją 3D online z funkcją rozpoznawania głosu, wyświetla w czasie rzeczywistym najważniejsze dla kierowcy informacje dotyczące jazdy. Układ został wyposażony w szereg funkcji m.in. TOMTOM TRAFFIC, lokalną prognozę pogody, informacje o stacjach benzynowych, wyszukiwanie lokalnych adresów, parkingów itd.

CAŁKOWITY KOSZT POSIADANIA

/image/22/3/peugeot-308-0905js-210.544223.jpg

KOMPAKTOWY SEDAN DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

PEUGEOT 308 został zaprojektowany, żeby zaspokoić potrzeby klientów biznesowych, zwłaszcza w zakresie optymalizacji całkowitego kosztu posiadania samochodu. Marka Peugeot wykorzystała wiedzę i doświadczenie podczas prac nad modelem PEUGEOT 308. Samochód wyróżnia się przykuwającą wzrok stylistyką, jakością materiałów wykończeniowych i trwałością. To wszystko przekłada się na wyższą cenę samochodu w momencie odsprzedaży.

Wszystkie elementy wyposażenia, materiały wykończeniowe i jednostki napędowe zostały starannie dobrane, aby spełnić najwyższe standardy i tym samym zminimalizować koszty przeglądów i zużycie paliwa.

USŁUGI DLA KLIENTÓW BIZNESOWYCH

/image/21/6/-b4a6840.544216.jpg

FINANSOWANIE, PRZEGLĄDY I ASSISTANCE

Poznaj naszą ofertę długoterminowego najmu Free2Move, powiązane z nią usługi, które obejmują zarządzanie flotą i wszystkie rozwiązania dotyczące finansowania. Przygotowaliśmy także ofertę umów ubezpieczeniowych, gwarancji, usług Assistance 24/7 i obsługi posprzedażnej wszystkich służbowych samochodów.

Bez względu na branżę, wielkość firmy lub floty, zadowolenie użytkownika jest zawsze najważniejsze. Dlatego nasi eksperci zapewniają klientom błyskawiczną pomoc i alternatywny środek transportu w każdej sytuacji.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

POZNAJ TAKŻE INNE MODELE

ZUŻYCIE PALIWA I EMISJA CO2

Pomiary zgodne z procedurą WLTP(1): Zużycie paliwa od 4,4 do 7 w cyklu mieszanym, od 7,3 do 8,8 w cyklu niskim, od 5,6 do 6,8 w cyklu średnim, od 4,9 do 6 w cyklu wysokim i od 5,8 do 7,5 w cyklu bardzo wysokim zgodnie z procedurą WLTP (l/100 km). Emisja CO2 (w cyklu mieszanym) WLTP: od 116 do 169 (g/km).

(1) Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 są zmierzone na podstawie procedury WLTP zgodnie z Rozporządzeniami (WE) nr 715/2007, nr 2017/1153 oraz nr 2017/1151. Od 1 września 2018 r. nowe samochody są homologowane zgodnie ze światową zharmonizowaną procedurą badania samochodów osobowych i lekkich samochodów dostawczych (WLTP). Nowa procedura badań pozwala uzyskać bardziej realistyczne wyniki zużycia paliwa i emisji CO2. Procedura WLTP zastąpiła dotychczasową europejską procedurę homologacyjną (NEDC). Z uwagi na warunki pomiarów, które lepiej oddają rzeczywiste warunki eksploatacji pojazdów wartości zużycia paliwa i emisji CO2 uzyskane zgodnie z procedurą WLTP mogą być w wielu przypadkach wyższe od uzyskanych na podstawie protokołu NEDC. Podane wartości zużycia paliwa i emisji CO2 mogą się różnić od rzeczywistych w zależności od wyposażenia danego pojazdu, w tym wyposażenia dostępnego w opcji lub jako akcesoria fabryczne oraz typu opon. Zużycie paliwa i emisja CO2 zależy również od warunków użytkowania samochodu w tym m.in. pogody, indywidualnego stylu jazdy kierowcy i obciążenia pojazdu. Tabele pokazują wartości od najwyższych do najniższych, uzyskane z uwzględnieniem wyposażenia dodatkowego pojazdu. Wszystkie informacje były aktualne w momencie publikacji materiału. Peugeot Polska Sp. z o.o. oraz Dealerzy marki Peugeot zastrzegają sobie prawo do zmian specyfikacji produktów. Szczegółowe informacje można uzyskać w najbliższym punkcie sprzedaży oraz na stronie: https://www.peugeot.pl/swiat-marki-peugeot/innowacje-i-technologie/wltp.html